Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy kontynuację gry Ojciec chrzestny

11 postów w tym temacie

Grałem w GF na Xboxa. Jest bardzo podobne do GTA. Ma jednak lepszy klimat i nawiązuje do archetypu ojca chrzestnego, gangstera i przewodnika duchowego swojej "rodziny". W grę juz nie zagram, tak samo jak ne mam zamiaru wracać do pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 10:30, Marcinio napisał:

Tak po screenach to mi to bardziej Scarface przypomina.


Mi również przypomina to grę Scarface: Człowiek z blizną (która moim zdaniem nie była niczym szczególnym).

Co do Godfather''a 2 to chciałabym, aby zrobił on Mafii II porządną konkurencję. W końcu dwie gangsterskie DOBRE gry są lepsze, niż jedna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 12:07, Neysha napisał:

Co do Godfather''a 2 to chciałabym, aby zrobił on Mafii II porządną konkurencję. W końcu
dwie gangsterskie DOBRE gry są lepsze, niż jedna ;)

A o GTA IV zapominamy? Oj, nieładnie :P Ale racja, też mam nadzieję na wysoki poziom tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ta... odpowiedź na Mafię II? Cóż, proszę w takim razie o odpięcie od gry metki Godfather, bo wystąpię w sądzie razem z rodziną Maria Puzo jako oskarżyciel posiłkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2008 o 12:07, Neysha napisał:

Co do Godfather''a 2 to chciałabym, aby zrobił on Mafii II porządną konkurencję. W końcu
dwie gangsterskie DOBRE gry są lepsze, niż jedna ;)


Dwie ?! A o Grand Theft Auto IV to już zapomniałaś , czy specjalnie o nim nie wspomniałaś ? ;P Lepiej od razu się przyznaj że GTA IV uważasz za badziewie. xD

-------------------
Co do Ojca chrzestnego to jeszcze nie zdążyłem sobie kupić pierwszej części , a tu już dwójka zbliża się wielkimi krokami. Znając politykę cenową EA , gra pewnie będzie kosztować 140 złotych , więc trzeba będzie poczekać co najmniej rok na obniżkę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 22:41, Sebat1 napisał:


> Co do Godfather''a 2 to chciałabym, aby zrobił on Mafii II porządną konkurencję.
W końcu
> dwie gangsterskie DOBRE gry są lepsze, niż jedna ;)

Dwie ?! A o Grand Theft Auto IV to już zapomniałaś , czy specjalnie o nim nie wspomniałaś
? ;P Lepiej od razu się przyznaj że GTA IV uważasz za badziewie. xD


LOL... GTA IV ma swoją akcję w latach teraźniejszych, tak więc porównywanie go do Mafii II i Ojca Chrzestnego 2 jest lekko bez sensu. Co innego z Mafią 2 i Ojcem Chrzestnym 2 - te gry dzieją się w podobnych latach i są niezwykle podobne. Tak jak pierwsza Mafia i pierwszy Ojciec Chrzestny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 20:57, Falconer napisał:

LOL... GTA IV ma swoją akcję w latach teraźniejszych, tak więc porównywanie go do Mafii
II i Ojca Chrzestnego 2 jest lekko bez sensu.

Gra gangsterska to gra gangsterska , nigdzie nie jest napisane że chodziło o jakiś konkretny przedział czasowy , więc nie wiem o co Ci chodzi.

Dnia 11.08.2008 o 20:57, Falconer napisał:

Co innego z Mafią 2 i Ojcem Chrzestnym 2 - te gry dzieją się w podobnych latach i są niezwykle
podobne. Tak jak pierwsza Mafia i pierwszy Ojciec Chrzestny.

Te dwie gry z racji tego że są osadzone w podobnym przedziale czasowym , łatwiej do siebie porównywać , ale to nie oznacza że GTA IV nie można z nimi porównywać , bo nie zapominaj że to nie tylko ten sam gatunek , ale też ten sam podgatunek , tylko tematyka odrobinę się różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:29, Sebat1 napisał:


> LOL... GTA IV ma swoją akcję w latach teraźniejszych, tak więc porównywanie go do
Mafii
> II i Ojca Chrzestnego 2 jest lekko bez sensu.
Gra gangsterska to gra gangsterska , nigdzie nie jest napisane że chodziło o jakiś konkretny
przedział czasowy , więc nie wiem o co Ci chodzi.

Sam przyznaj, że Ojciec Chrzestny 2 ma więcej wspólnego z Mafią 2 niż z GTA IV. :)

Dnia 11.08.2008 o 22:29, Sebat1 napisał:

> Co innego z Mafią 2 i Ojcem Chrzestnym 2 - te gry dzieją się w podobnych latach
i są niezwykle
> podobne. Tak jak pierwsza Mafia i pierwszy Ojciec Chrzestny.
Te dwie gry z racji tego że są osadzone w podobnym przedziale czasowym , łatwiej do siebie
porównywać , ale to nie oznacza że GTA IV nie można z nimi porównywać ,

Oczywiście, można. GTA IV ogólnie jest podobne do Just Cause, Mafii, gier z serii Driver, Ojca Chrzestnego etc. Ale ogólnie. Natomiast Mafia 2 i Ojciec Chrzestny 2 są do siebie bardzo podobne z racji tego w jakich latach się dzieją, jakimi pojazdami będziemy jeździć, jakiego stylu zabudowania zobaczymy, ludzi... jakie misje zrobimy. Sam przyznaj, że gra w latach 50`tych a w latach współczesnych to jest jakaś (dosyć duża) różnica. :)

Dnia 11.08.2008 o 22:29, Sebat1 napisał:

bo nie zapominaj
że to nie tylko ten sam gatunek , ale też ten sam podgatunek , tylko tematyka odrobinę
się różni.


Tak, rozumiem i wiem o tym. :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować