Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przespane, ominięte, podsumowane

8 postów w tym temacie

fett

Czy musimy mówić, co też zdominowało newsy w tym tygodniu? Wbrew pozorom nie był to nowy film o Gacku, nie pojawili się przybysze z Marsa, ani nie nastąpił też atak krwiożerczych pomidorów. A mimo tego działo się wiele! Co mogliście przespać, a było warte uwagi? O tym w naszym pseudo-regularnym podsumowaniu :-)

Przeczytaj cały tekst "Przespane, ominięte, podsumowane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Yantzee na urlopie, ech.
"Gry które będą ssać" - hmm, Little Big Planet, Damnation czy Hell Highway nie napawa optymizmem zwłaszcza LBP które ma podratować PS3. No i wojna konsol w komentarzach:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio wszystkiego się odechciało i chyba więcej newsów przesypiam niż czytam... No, ale tych najważniejszych nie sposób było pominąć. GTA IV na PC czy nawet wymagania sprzętowe do Far Cry 2 to tematy, na które rozmawiało się już od jakiegoś czasu, a w tym tygodniu wszystkie spekulacje zostały rozwiane... Dla mnie i tak wydarzeniem tygodnia była rzecz całkowicie z poza branży gier. Premiera Mrocznego Rycerza to było coś i sam nie wiem czy bardziej interesującą wiadomością było ogłoszenie nowego GTA na blaszaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ciekawe podsumowanie, nie zaprzeczę :) A i obrazki też niczego sobie. Ba przy drugim była szansa na słynne "plask" zawartością jamy ustnej na monitor - oczywiście dzięki podpisowi.

I ja oczywiście znajduję miejsce na swoją "mantrę"...

Gdzie u diabła weekend z PlayStation3?
Strasznie mnie smuci to takie "zboczenie" na rzecz Microsoftu, lub zboczenie na złą drogę śladem Ludwika Dorna i Saby >.>

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować