Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GM-i z Age of Conan mają chyba za dużo wolnego czasu...

42 postów w tym temacie

[|GM|]: hmm you are bad.
[|GM|]: what if I rip your panties off and fuck you hard till I am satisfied?
To []: That sounds perfect.
...
[] : THIS IS SPARTA!
Haha ;). Doprawdy świetne. Nie nadaje się to to do news''a, ale pasuje jak ulał do Kwasów. FunCom coraz bardziej się ośmiesza - najpierw źle zoptymalizowany silnik graficzny, później masa bugów, a teraz jeszcze TO. Ciekawe jak tak prosty człowiek dostał się do elity GM''ów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szypek26 - niechcesz ,nie czytaj, nikt ciebie nie zmusza :] Mi osobiście bardzo się podoba, i dobrze że z ostatniej zmiany Newsmanów , Zaitsev został na czynnej służbie...

Bardzo naiwny był ten GM , i jak widać, to jest dowód na to żeby robić dopracowane gry, ludzie może nie będą wpadać na takie pomysły (bo przecie nie będą mieli czasu) i ośmieszać GM-ów i firme^^

P0zdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 12:07, mefiperes napisał:

Dopiero co wstałem, a już dobry humor! :D Nie no, nieźle, brawo za pomysłowość. :P

Ehh miałem nadzieje zobaczyć zażenowanego gm''a tymczasem ten się jedynie ubrał i wyszedł.... ale rozmowa zmierzała w dobrym kierunku xD.... takie rzeczy w pracy no ładnie :D

W sumie to jest to dowód na to, że pracując przy tego typu grach prędzej czy póżniej człowiek robi się samotny w tzw "real-life" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować