Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu nad konsolą/pecetem spędzają "gracze ekstremalni"?

56 postów w tym temacie

pepsi

Organizacja NPD opublikowała raport, z którego wynika, że najbardziej zatwardziali gracze spędzają średnio 45 godzin tygodniowo na swojej ulubionej czynności, a w trakcie ostatnich trzech miesięcy przez ich sprzęt przewinęło się około 24 tytułów.

Przeczytaj cały tekst "Ile czasu nad konsolą/pecetem spędzają "gracze ekstremalni"?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały błąd

"w trakcie ostatnich trzech miesięcy przez ich sprzęt przewinęło się około 24 tytułów."

a pozniej

"W trakcie miesiąca do jego rąk trafia około 24 gier."

ps. pod wzgledem godzin zaliczam sie do tego grona ale pod wzgledem gier to nie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widzę, że również zaliczam się do "ekstremalnych graczy". Jednak tak jak konki69 nie pod względem ilości gier tylko pod względem czasu spędzonego na graniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja tam to na kompie nie tylko gram:) Ale i tak zdarzały się przypadki że przy niektórych grach, szczególnie RPG''ach siedziałem po 10 godzin a na drugi zdecydowanie mniej (cóż nie było już co w tej grze robić prócz grania od nowa) Więc chyba mogę się uważać za gracza ekstremalnego?:) Z tym że podobnie jak przedmówcy też nie zaliczam 24 tytułów na miesiąc na trzy miesiące:) Jest coś koło 6/7 góra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee to jak bardzo aj jestem graczem hardkorowym ja spędzam przed kompem od 10 do 23 cały czas przez cały tydzień?? ;] chociaż w dniu robię przerwę niekiedy ale jak robię to co najwyżej 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w wakacje jestem graczem ekstremalnym, bo spędzam ponad 12 godzin przed kompem (nie tylko granie, ale także pisanie na forum) w tygodniu, ale np. w roku szkolnym to około 4 godziny. W obu przypadkach zaznaczam, że w weekendy mnie nie ma.
Zresztą, zwykle w wakacje robię sobie przerwy na oglądanie czegoś w TV na przykład. ;)

Co do gier to w ciągu trzech miesięcy 24 tytuły? Cóż, w roku szkolnym na pewno nie (kiedy bym to przeszedł? w trzy miesiące 24 gry? ;D ) , a w wakacje też nie. Ogólnie to nie mam siebie za jakiegoś extremalnego gracza, bo jedna gra zazwyczaj starcza mi na długo, a jak się znudzi to kupuję nową. Mniemam, że ci ekstremalni od razu jak przejdą dany tytuł to o nim zapominają i lecą do sklepu po nowy? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem godzin spędzonych przed komputerem grając, klasyfikuję się do graczy ekstremalnych. Ta sytuacja ma miejsce jeno w trakcie urlopu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to osobiście gram sporo bo po prostu lubię, ale liczba tytułów w jakie gram powiedzmy w ciągu 3 miesięcy nie jest powalajaca bo przykładowo potrafię tłuc w jeden tytuł 2 tygodnie bez opamiętania jeżeli jest dobry i staram się kupować właśnie takie gry które albo przechodzi się długo albo takie które można przejść wielokrotnie i nadal czerpać z tego przyjemność. Ostatnio rządzi u mnie Racedriver GRID (zwłaszcza Demoliton Derby na online, kto grał wie o co chodzi).

P.S. Ma ktoś może zdjęcie tego "ekstremalnego gracza" z newsa w wiekszej rozdzielczości/lepszej jakości? Fotka po prostu przegenialna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeej jaki fajny kociaczek ^^ Ja odkąd dostałem skuter przestałem nałogowo grać, i zamiast kasę wydawać na gry to wydaję na części ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracz ekstremalny ? 45 godzin tygodniowo? Ja to bym zaliczyl do niedzielnych graczy. Ekstremalny gracz to 45 godzin wyrabia w 4-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 15:25, Mehim napisał:

Ekstremalny gracz to 45 godzin wyrabia w 4-5 dni.

Zgadzam się. Ja w 4 dni siedzę przy PC w okolicach tych 45 godzin, a jakbym jeszcze w piątek i weekend siedział to serio, długo by to było. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 45h? To nie wiem, chyba nie brali pod uwagę graczy MMO :D Znam przypadki gdzie gracze 45 godzin to wyrabiali w 3-4 dni.

Swoją droga, co stara się udowodnić ten raport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować