Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ile czasu nad konsolą/pecetem spędzają "gracze ekstremalni"?

56 postów w tym temacie

Gracz ekstremalny to konsolowiec ? Uahahahahahha, to teraz podaje przykład:

Premiera Diablo II - 72 godziny grania non stop z przerwą na toaletę i drobny posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po premierze? Konsolowce, w tym ja, dalej gramy tyle czasu w takie tytuły jak GoW, Orange Box czy Halo 3. Niby nie ma się czym chwalić, ale tak jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ze mną jeszcze nie jest źle steam mi mowi że mam tylko 30 godzin ugrane TF2 w ciągu dwóch tygodni chociaż pamietam takie dni że było nawet 100 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak źle to ze mną nie jest, ale jestem blisko zatwardziałego gracza, a raczej zatwardziałego użytkownika internetu, tudzież słuchacza muzyki, bo dziennie to ja mogę grać z godzinę, w porywach do czterech, ale to mi się już dawno nie zdarzyło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram dużo, ponieważ jeśli długo siedzi się przy jednej produkcji, to szybciej się ona nudzi. W zależności od gry staram się przechodzić 1 misję/kilka mniejszych zadań (itp.) na dzień, ale mimo wszystko chyba na zbyt krótko wystarcza mi taka jedna gierka. Do ekstremalnych graczy na 100% się nie zaliczam i cieszę się z tego (co innego mój kolega, który tłucze 12h dziennie w jedną grę i tak czuje się szczęśliwy :P). Są inne rzeczy równie wciągające jak gry komputerowe (np. piłka nożna, pływanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konki69 - zależy jak na to spojrzeć ;] "W trakcie miesiąca do jego rąk trafia ok 24 gier." - to może oznaczać, że gra w te gry i może też oznaczać, że kupił tyle gier w ciągu 1 miesiąca, ale gra w nie przez 3 miesiące ;]

Tal441 - CoD4 na multi - 191h w ciągu ok 3tyg ;] wychodzi średnio 63h w tygodniu ;p Też Xfire ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tylko 45 godzin w tygodniu ? Słyszałem o takich, którzy potrafili siedzieć dużo więcej. Nawet mam takiego jednego znajomego, u którego przeciętny czas grania wynosi ok. 8-10 godzin na dzień. I to nie tylko w wakacje.
W związku z tym pozwolę sobie zauważyć, że powinna być jeszcze kategoria "gracze super-ekstremalni".
Jeżeli o mnie chodzi, to ostatnio gram mało - 1-2 godziny dziennie. Czasem 3. To w wakacje. W czasie roku szkolnego jeszcze mniej - zazwyczaj nie odczuwam potrzeby gry, a poza tym trzeba się trochę pouczyć.
Nie zaprzeczę, że grać uwielbiam, szczególnie w sieciówki, ale 2-3 godziny w zupełności mi wystarczają.
Są rzeczy ważniejsze niż siedzenie przy komputerze. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu badania wzięte z... księżyca. Nie ma w newsie podane, co oznacza dana definicja. Kto to jest "żądny gracz pecetowy"? Kto "młody zatwardziały gracz"? Chyba nie ten, który ma zatwardzenie? Jacy ludzie pod względem demograficznym w tym uczestniczyli? Nieprecyzyjnie, niedokładnie, niedorzecznie. NPD jest dla mnie coraz większą firmą-krzakiem na mapie ośrodków badania opińji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś żarty, to do jakiej kategorii przypisać ludzi co spędzają ZNACZNIE więcej godzin?? Ci ekstremalni wypadają przy nich słabo.
Ciekawe gdzie zaliczyłbym Nie jest dla mnie problemem siedzieć 45h, na kompie robię różne rzeczy ale ekstremalnym graczem na pewno nie jestem. Już nie.

I na pewno 24 tytuły? 10 to jeszcze ale więcej juz nie za bardzo bo coś piractwem mi tu zaleciało przy tej liczbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gracze ekstremalni zeszli na psy ?
ja kiedyś w wakacje, zanim zacząłem dorosłe życie (czyt. praca) siedziałem po 10-12h, a niekiedy nawet więcej, od pobuldki do pójścia spać. Co prawda nie było to 24 tytuły, a góra 3-5 w 3 miesiące. Jak grać to grać, a nie polizać i odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować