Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa Lara przedstawiona

94 postów w tym temacie

pepsi

Allison Carroll zastąpiła Karimę Adebe w roli modelki wcielającej się w Larę Croft. Brytyjka ostatnio była zatrudniona w... klubie golfowym jako recepcjonistka, ma też jednak za sobą karierę gimnastyczki. Ciekawostka dla panów wybierających się w najbliższej przyszłości na Wyspy - Allison jest "wolna"! ;)

Przeczytaj cały tekst "Nowa Lara przedstawiona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Miałem nadzieję, że Karima zostanie na stanowisku jeszcze długo. Była ładniejsza i chyba bardziej podobała mi się w roli Lary. Ale zobaczymy, ta nowa nie jest taka zła, ale ta twarz... Jak na razie, jestem na nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka przypakowana! Sorry, ale bez make-up''u to ona chyba nie jest zbyt piękna ;P To co ma mieć na na miejscu to ma ale mi się nie podoba. Ta poprzednia pani była lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alexx1 chciałbym zobaczyć twarz twojej dziewczyny. Ci faceci, którzy nie mają dziewczyn z dynastii .jpg byliby w 99% bardzo zadowoleni z takiej laski. Twarz ma super, kobiece kształty ciekawe jak z osobowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lara jak Lara, spojrzcie sobie na panne tyczkarke, ktora, wszyscy maja taka nadzieje :P, zakwalifikuje sie na kolejne IO :P.

PS. Tak, wiem - Photoshop rules. Ale, ło matko! ;)

20080811153421

20080811153431

20080811153537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja s ie zastanawiam po co i W OGULE Lara? Jak sie dobrze zastanowic to raczej sprzedazy nie podbije ... [chyba ze by sprzedawala sama pudelka z gra i dorzucala ''cos od siebie''] i edjos [czy jak im tam] to chyba jedyna firma ktora ma ludzki odpowiednik wirtualnej postaci z gry i to jeszcze tak popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować