Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa Lara przedstawiona

94 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 15:47, Waaazuuup napisał:

te "fejsy" nie pasują mi jakoś do Lary.


a luknij no na ostatnie screeny, chociazby w CDA. zanim sie wypowiedzialem postanowilem sprawdzic i faktycznie - podobna i pasuje bardzo do wersji Lary Underworld.

Dnia 12.08.2008 o 15:47, Waaazuuup napisał:

Jeśli chodzi o fotki to Karima była o wiele lepsza. Zresztą nie tylko na zdjęciach, miała
świetny smile :)


od kiedy to Lara sie szczerzy i usmiecha jak glupia blondi.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:42, LIZZU napisał:

od kiedy to Lara sie szczerzy i usmiecha jak glupia blondi.. ;]



od kiedy jej za to placa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to teraz jej płacą za bycie taką jak w grze ;)

@Reverter
zmienili bo Karima nijak sie ma do obecnej, mroczniejszej i powazniejszej Lary z Underworlda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karima jak dla mnie była najlepsza w historii Lary, obecna tez jest niezła, ale nie tak "larowata" jak jej poprzedniczka. Ciekawe czy odwiedzi Polskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karima była o wiele, wiele seksowniejsza. :P Nie mogę doczekać się nowego Tomb Raidera, mam nadzieję, że bęzie równie dobra jak Legenda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Na których wygląda jeszcze gorzej. Policzki wklęsłe, a pozy jak z kosmosu. Brak energii w spojrzeniu. Co ona ma związanego z Larą poza biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już pewnie nie jest "wolna" ;) Ale z drugiej strony - Karima była bardziej odpowiednia do tej roli, chcoć po pierwszym wrażeniu mogę się mylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:18, Zelgadis napisał:

... Na których wygląda jeszcze gorzej. Policzki wklęsłe, a pozy jak z kosmosu. Brak energii
w spojrzeniu. Co ona ma związanego z Larą poza biustem?


Kondycję? Atletyczną sylwetkę? Charakter? Temperament?

IMO Alison jest lepsza niż Karima - nie dlatego, że Karima jest brzydka (jest IMO b. sexy), tylko dlatego, że Lara to twarda i wredna suka. A Alison właśnie na taką wygląda.
http://www.youtube.com/watch?v=AYURnwvQ5i0

Alison nie ma dużych piersi, są po prostu dobrze wyeksponowane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam każda kolejna lara jest gorsza od poprzedniej... wg mnie Karima znacznie bardziej pasowała do postaci legendarnej już pani archeolog, a Allison to po prostu typowy efekt pracy stylistów. małe piersi, prawie wogóle niepodobna podobna do Lary- Karim była znacznie lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zarówno Karima Adebe jak i Allison Carroll bardzo słabo nadają się do odtwarzania roli Lary Croft , ale i tak obie są o niebo lepsze w tej roli niż Angelina Jolie , która absolutnie , w ogóle do tego się nie nadaje... No niestety , jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 19:42, LIZZU napisał:

a luknij no na ostatnie screeny, chociazby w CDA. zanim sie wypowiedzialem postanowilem
sprawdzic i faktycznie - podobna i pasuje bardzo do wersji Lary Underworld.


To, że jest bardzo podobna do Lary z Underworlda to wiem. Szczególnie z twarzy.

Dnia 12.08.2008 o 19:42, LIZZU napisał:

od kiedy to Lara sie szczerzy i usmiecha jak glupia blondi.. ;]


A co może podróżuje p świecie i zabija złoczyńców? Nie ona pojawia się na eventach pozuje i szczerzy kły do obiektywów i odwiedzających. I niestety na fotkach wygląda jak dla mnie żałośnie. Jak już mówiłem na wywiadach super i uśmiech też ma ładny ale statyczne zdjęcia jednak kiepsko się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować