Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan nominowany!

19 postów w tym temacie

No jeżeli AoC ma być nominowany do:

1. Najlepsza gra online roku,
2. Najlepsza gra roku na PC,
3. Najlepsza Gra Roku.

to dodatek do WoW powinien być nominowany do:

1. Najlepsza gra online ever,
2. Najlepsza z najlepszych gier roku na PC,
3. Najlepsza z najlepszych gier roku

a o Warhammer Online już nie wspomnę, bo o ile taki WoW jest już stary to o tyle BETA Warhammer Online jest milion razy lepsza od Age of Conan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:52, TobiAlex napisał:

No jeżeli AoC ma być nominowany do:

1. Najlepsza gra online roku,
2. Najlepsza gra roku na PC,
3. Najlepsza Gra Roku.


Osobiście uważam że pierwsza nagroda mu się należy gdyż nie przypominam sobie żadnej innej lepszej gry online na PC, która wszyła w tym roku ;P
Drugiej i trzeciej nagrody nie skomentuje, tylko pójdę poturlać się po podłodze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:58, k13 napisał:

Drugiej i trzeciej nagrody nie skomentuje, tylko pójdę poturlać się po podłodze :>

Oprócz błędów i niedopracowania gra miażdży... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mam omamy wzrokowe? AoC nominowany do jakiejkolwiek nagrody to absurd. Gra jest nawet teraz pełna bugów, mało innowacyjna (jest to jej duży minus, spodziewałem się czegoś więcej po szumnych zapowiedziach) i mało efektowna, a przede wszystkim nie wciąga (przynajmniej tak było w moim wypadku). Był to prawdopodobnie mój najgorszy zakup. Nawet jeśli WoW nie jest grą wybitnie oryginalną i świetną, to "Erę Conana" zjada na śniadanie. Wstrzymałbym się do oddawania głosów - mamy przecie dopiero wakacje, a do końca roku może się jeszcze sporo wydarzyć. Pretendentów na miano gry roku jest wiele chociażby nowy Stalker, Drakensang, Sins of the Solar Empire, King''s Bount: The Legend czy Legend: Hand of God...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:06, Metalhead86 napisał:

Czy ja mam omamy wzrokowe? AoC nominowany do jakiejkolwiek nagrody to absurd. Gra jest
nawet teraz pełna bugów, mało innowacyjna (jest to jej duży minus, spodziewałem się czegoś
więcej po szumnych zapowiedziach) i mało efektowna, a przede wszystkim nie wciąga (przynajmniej
tak było w moim wypadku). Był to prawdopodobnie mój najgorszy zakup. Nawet jeśli WoW
nie jest grą wybitnie oryginalną i świetną, to "Erę Conana" zjada na śniadanie. Wstrzymałbym
się do oddawania głosów - mamy przecie dopiero wakacje, a do końca roku może się jeszcze
sporo wydarzyć. Pretendentów na miano gry roku jest wiele chociażby nowy Stalker, Drakensang,
Sins of the Solar Empire, King''s Bount: The Legend czy Legend: Hand of God...

Ekhem... to jest twoje zdanie, ale nie obrażaj samego Conana. Świat Roberta E. Howarda jest znaaacznie bardziej rozbudowany niż ten WoW''a, którego zresztą zjada na przystawkę.
I nie przesadzaj, że mało efektów. Czytałeś jakąkolwiek książkę Roberta E. Howarda o Hyborii? Albo cokolwiek? Dla mnie (chociaż nie grałem) gra prezentuje się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:09, Kalejdoskop86 napisał:

Ekhem... to jest twoje zdanie, ale nie obrażaj samego Conana.

Nawet nie śmiem ;).

Dnia 11.08.2008 o 19:09, Kalejdoskop86 napisał:

Świat Roberta E. Howarda
jest znaaacznie bardziej rozbudowany niż ten WoW''a, którego zresztą zjada na przystawkę.
I nie przesadzaj, że mało efektów. Czytałeś jakąkolwiek książkę Roberta E. Howarda o
Hyborii? Albo cokolwiek? Dla mnie (chociaż nie grałem) gra prezentuje się znakomicie.

Czytałem, oglądałem, grałem - co prawda świat jest genialny, ale gry na tej licencji wypadają najzwyczajniej w świecie słabo, i nawet w najmniejszym stopniu nie oddają jakości powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:12, Metalhead86 napisał:

Nawet nie śmiem ;).

;)

Dnia 11.08.2008 o 19:12, Metalhead86 napisał:

Czytałem, oglądałem, grałem - co prawda świat jest genialny, ale gry na tej licencji
wypadają najzwyczajniej w świecie słabo, i nawet w najmniejszym stopniu nie oddają jakości
powieści.

Ja jestem fanem Conana już od dziecka. Oglądałem, czytałem, ale nie grałem w żadne Conany (brak konsoli i dostępności ich w Polsce) , a w AoC też nie (za słaby sprzęt) .
Co do oddawania jakości powieści to zgadzam się. Te błędy i niedopracowanie przeszkadza, ale jak jeszcze słyszę, że na RP-PvP masowe rzeźnie robią, niszczą eventy i tłumaczą się mówiąc przy tym takie rzeczy, że można odnieść wrażenie, że przeczytali je na ulotce, a nie znają ich dokładniej (czyt. tak jak są) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:15, Kalejdoskop86 napisał:

Ja jestem fanem Conana już od dziecka. Oglądałem, czytałem, ale nie grałem w żadne Conany
(brak konsoli i dostępności ich w Polsce) , a w AoC też nie (za słaby sprzęt) .

Muszę powiedzieć, że nic na tym nie straciłeś. Posiadam dwie gry na licencji tegoż barbarzyńcy (Conan: The Dark Axe w wersji na PS2, i nieszczęsny AoC) i na obu się mocno rozczarowałem.

Dnia 11.08.2008 o 19:15, Kalejdoskop86 napisał:

Co do oddawania jakości powieści to zgadzam się. Te błędy i niedopracowanie przeszkadza,
ale jak jeszcze słyszę, że na RP-PvP masowe rzeźnie robią, niszczą eventy i tłumaczą
się mówiąc przy tym takie rzeczy, że można odnieść wrażenie, że przeczytali je na ulotce,
a nie znają ich dokładniej (czyt. tak jak są) .

RP nie istnieje w grach MMO ;). To tylko nazwa, która ma przyciągać entuzjastów klimatu. Większość ludzi widzi jeno expienie, lootowanie, grindowanie, farmienie... I dlatego też takich produkcji nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:24, Metalhead86 napisał:

Muszę powiedzieć, że nic na tym nie straciłeś. Posiadam dwie gry na licencji tegoż barbarzyńcy
(Conan: The Dark Axe w wersji na PS2, i nieszczęsny AoC) i na obu się mocno rozczarowałem.

Z tego co wiem to ten "Conan" z 2007 roku na Xbox 360 dosyć ciepłe miał przyjęcie przez krytyków...
A co jest złego w tym na PS2 co posiadasz?

Dnia 11.08.2008 o 19:24, Metalhead86 napisał:

RP nie istnieje w grach MMO ;). To tylko nazwa, która ma przyciągać entuzjastów klimatu.
Większość ludzi widzi jeno expienie, lootowanie, grindowanie, farmienie... I dlatego
też takich produkcji nie trawię.

No ja wiem, no ja wiem! Pewnie i tak sobie event zrobią, ale zawsze w dyskusji będzie: "it will be a wild hunt, my friends! unleash our barbarian rage!" ... ;)
Mnie to przyciąga, ale nie miałem jeszcze styczności z tym. Zawsze jednak lepiej poznać kogoś na normalnym serwerze, pogadać o zainteresowaniach itp. , a w sesję RPG się potem pobawić, ale RP-PvP nie może być znowu takie złe jak mówisz. :)
Zresztą, jako znerwicowany człowiek mogę stwierdzić, że na serwerach RP-PvP jest o wiele mniej oszustów z linkami czy mailami mających na celu okraść kogoś. Ja za bardzo się boję i sam taki widok już mnie jakoś w niepokój wprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:30, Kalejdoskop86 napisał:

Z tego co wiem to ten "Conan" z 2007 roku na Xbox 360 dosyć ciepłe miał przyjęcie przez
krytyków...

Żałosna podróbka God of War, ot co. Grałem, ale kupować nie zamierzam.

Dnia 11.08.2008 o 19:30, Kalejdoskop86 napisał:

A co jest złego w tym na PS2 co posiadasz?

Conan: The Dark Axe jest grą bezpłciową, ma słabą grywalność i animację postaci. Grę zaliczyłem głównie ze względu na samego Conana ;).

Dnia 11.08.2008 o 19:30, Kalejdoskop86 napisał:

No ja wiem, no ja wiem! Pewnie i tak sobie event zrobią, ale zawsze w dyskusji będzie:
"it will be a wild hunt, my friends! unleash our barbarian rage!" ... ;)
Mnie to przyciąga, ale nie miałem jeszcze styczności z tym. Zawsze jednak lepiej poznać
kogoś na normalnym serwerze, pogadać o zainteresowaniach itp. , a w sesję RPG się potem
pobawić, ale RP-PvP nie może być znowu takie złe jak mówisz. :)

RP-PvP nie jest złe. Równie dobrze można usunąć pierwszy człon, i zostawić samo PvP... Jak powiedziałem RP w grach MMO nie istnieje (chyba, że ma się zgraną ekipę znajomych ze ''świata realnego'').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:41, Metalhead86 napisał:

Żałosna podróbka God of War, ot co. Grałem, ale kupować nie zamierzam.

Kiedyś jak będę mieć Xbox 360 z pewnością kupię o ile jest w Polsce. Jak nie ma to obejdę się smakiem...

Dnia 11.08.2008 o 19:41, Metalhead86 napisał:

Conan: The Dark Axe jest grą bezpłciową, ma słabą grywalność i animację postaci. Grę
zaliczyłem głównie ze względu na samego Conana ;).

:(

Dnia 11.08.2008 o 19:41, Metalhead86 napisał:

RP-PvP nie jest złe. Równie dobrze można usunąć pierwszy człon, i zostawić samo PvP...
Jak powiedziałem RP w grach MMO nie istnieje (chyba, że ma się zgraną ekipę znajomych
ze ''świata realnego'').

No nie przesadzaj, chociaż fakt, najlepiej jest się zabawić w Role Playing z kimś, kogo się zna, ale właśnie tutaj mnie to urzeka: taka sytuacja: | walczy ktoś z potworem, ledwo zipie, a ja się pojawiam i go ratuję. dziękuje mi i okazuje się, że idzie w tym samym kierunku co ja. w drodze jest rozmowa, co robił w takim niebezpiecznym miejscu... | piękne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 19:09, Kalejdoskop86 napisał:

Ekhem... to jest twoje zdanie, ale nie obrażaj samego Conana.

Ja do Conana nic nie mam ... filmy mi się strasznie podobały w młodości


Świat Roberta E. Howarda

Dnia 11.08.2008 o 19:09, Kalejdoskop86 napisał:

jest znaaacznie bardziej rozbudowany niż ten WoW''a, którego zresztą zjada na przystawkę.

Nie wiem jak obszernie opisany jest świat Conana, ale nie powiedział bym że zjada Świat Warcrafta na śniadanie.

Dnia 11.08.2008 o 19:09, Kalejdoskop86 napisał:

I nie przesadzaj, że mało efektów. Czytałeś jakąkolwiek książkę Roberta E. Howarda o
Hyborii? Albo cokolwiek? Dla mnie (chociaż nie grałem) gra prezentuje się znakomicie.


Prezentować się, a być znakomitą to dwie różne rzeczy. Crysis prezentował się obłędnie, a po premierze ludzie na nim psy wieszali. Możliwe że moje negatywne odczucia co do AoC były spowodowane tym, że wcześniej długo grałem w WoW''a i spodziewałem się podobnej a nawet lepszej mechaniki rozgrywki/świata.
No ale na oczekiwaniach się tylko skończyło :(

Mógłbym wypisać o jakie to elementy mi chodzi, ale nie chcę zaśmiecać forum długaśnymi postami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:56, k13 napisał:

Ja do Conana nic nie mam ... filmy mi się strasznie podobały w młodości

Mnie również podobają się do tej pory. :)

Dnia 11.08.2008 o 19:56, k13 napisał:

Nie wiem jak obszernie opisany jest świat Conana, ale nie powiedział bym że zjada Świat
Warcrafta na śniadanie.

Zobacz sobie ile książek, filmów, komiksów i gier (cRPG i RPG) jest wydanych w przypadku Conana, a ile w przypadku Warcrafta.
W ogóle to trochę trudno porównać te dwa światy: Conan jest o wiele bardziej filozoficzny i realny, a WoW jest całkowicie fantastyczny.

Dnia 11.08.2008 o 19:56, k13 napisał:

Prezentować się, a być znakomitą to dwie różne rzeczy. Crysis prezentował się
obłędnie, a po premierze ludzie na nim psy wieszali. Możliwe że moje negatywne odczucia
co do AoC były spowodowane tym, że wcześniej długo grałem w WoW''a i spodziewałem się
podobnej a nawet lepszej mechaniki rozgrywki/świata.
No ale na oczekiwaniach się tylko skończyło :(

Podobno z WoW też tak było na początku (trochę mniej było błędów i śladów niedopracowania, ale jednak były) ... zresztą, zawsze znajdą się tacy, którzy chwalą i tacy, którzy "psy wieszają" ...

Dnia 11.08.2008 o 19:56, k13 napisał:

Mógłbym wypisać o jakie to elementy mi chodzi, ale nie chcę zaśmiecać forum długaśnymi
postami :)

Oj już nie przesadzaj. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie również podobają się do tej pory. :)

No cóż ... racja ... mi też wciąż się podobają, tyle że niszczyciel jakoś tak bardziej ( więcej w nim fantazy ;P )
>
> > Nie wiem jak obszernie opisany jest świat Conana, ale nie powiedział bym że zjada
> Świat
> > Warcrafta na śniadanie.
> Zobacz sobie ile książek, filmów, komiksów i gier (cRPG i RPG) jest wydanych w przypadku
> Conana, a ile w przypadku Warcrafta.
Osobiście książek Conana mam tylko dwie ... na dodatek gdzieś się zapodziały >.<. Warcrafta mam 6 ... czyli jak na moje standardy, dość dużo :P ...
Ale tak jak mówię ... trudno mi porównać wielkość tych światów gdyż Conan jest mi wręcz obcy, jednak nie wiem czy widziałeś WoWWiki http://www.wowwiki.com, ale tam informacji na temat świata warcrafta jest wręcz masa. :>
> W ogóle to trochę trudno porównać te dwa światy: Conan jest o wiele bardziej filozoficzny
> i realny, a WoW jest całkowicie fantastyczny.

True, true
>
> > Prezentować się, a być znakomitą to dwie różne rzeczy. Crysis prezentował
> się
> > obłędnie, a po premierze ludzie na nim psy wieszali. Możliwe że moje negatywne odczucia
>
> > co do AoC były spowodowane tym, że wcześniej długo grałem w WoW''a i spodziewałem
> się
> > podobnej a nawet lepszej mechaniki rozgrywki/świata.
> > No ale na oczekiwaniach się tylko skończyło :(
> Podobno z WoW też tak było na początku (trochę mniej było błędów i śladów niedopracowania,
> ale jednak były) ... zresztą, zawsze znajdą się tacy, którzy chwalą i tacy, którzy "psy
> wieszają" ...
Racja ... ale WoW był pierwszym MMO jakie Blizz kiedykolwiek stworzył ... nie mieli zbyt wiele doświadczenia związanego z tym gatunkiem.
Capcom natomiast wypuścił już wcześniej jakieś MMORPG''i, więc doświadczenie w tej ''dziedzinie'' jakieś miał ;)


>
> > Mógłbym wypisać o jakie to elementy mi chodzi, ale nie chcę zaśmiecać forum długaśnymi
>
> > postami :)
> Oj już nie przesadzaj. ;P

Ojj mówię serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że polska premiera będzie posiadać wszelkie uaktualnienia i poprawki wydanego do jej czasu, więc może warto nieco poczekać z opinią n/t produktu. Dla miłośników odgrywania postaci też mam dobrą wiadomość. Planujemy animowanie różnych "world eventów", dzięki którym postacie graczy będą mogły się poznać, wspólnie pobawić w świecie gry czy wyruszyć na wspomniane, masowe polowanie :) Nie mówiąc już o bezprecedensowej możliwości skopania tyłków pracownikom CDP w PvP ;> Czy wy, stygijskie bękarty odważycie się podnieść miecz na poddanych króla? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować