Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Soul Calibur IV - dzień pierwszy

16 postów w tym temacie

gram.pl

Jak do tej pory wydano raptem kilka serii bijatyk, które zostały okrzyknięte kultowymi. Tak się składa, że dużą część z nich wyprodukowała japońska firma Namco. Jedną z nich jest Tekken, a drugą Soul Calibur. Niedawno ukazała się piąta część serii, oznaczona numerem IV, a będąca szóstą grą z serii Soul. Skąd to zamieszanie? Przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Soul Calibur IV - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soul Edge na ps1 był i jest świetny. Od jakiegoś czasu gram właśnie w tą IV cz. na x360 i warto mieć ten tytuł bo gra jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... niestety nie mam czasu ostatnio czytać całych artykułów, ale czy w tym SC jest Kratos?/:> Chyba obiło mi się o uszy, że miał być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie wersje PS3 i x360 mają jedno wolne miejsce na postać, większość ludzi uważa, że wejdą tam Yoda i Vader, ale wtedy gry te nie różniłyby się niczym między platformami.....kto wie, może PS3 dostanie Kratosa w ten slot? :P a x360 billa gates''a haha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, że wiele lat temu pogrywałem u wujka w pierwszą część. I nawet nie wiedziałem, że to taki uwielbiany tytuł, choć grało się przednio. Cervantes był tylko imba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soul Edge polubiłem swego czasu dużo bardziej, niż Tekkena. Najczęściej grałem tam taką laską, imienia nie pomnę, która machała bronią drzewcową. Trudno było opanować jej styl walki, ale w nagrodę dostawało się kilka naprawdę efektownych combosów i sztuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC 4 mam gram i bardzo mi sie podoba :)
Gra jest NAPRAWDE swietna :)
Mozna sie doczepic ze StoryMode na easy pada po 15-20 minutach ale granie wtedy dopiero sie zaczyna ;];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 06:55, krak2610 napisał:

Mozna sie doczepic ze StoryMode na easy pada po 15-20 minutach ale granie wtedy dopiero
sie zaczyna ;];]


To jest akurat dość naturalne dla większości bijatyk. Po prostu jest to tryb, którego założenia przenoszone są z automatów, dlatego ich zaliczenie trwa najczęściej jakieś kilkanaście minut właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co tam story mode, najwazniejsza jest miesista nawalanka, dobra dynamika i porzadne postacie. a tego w serii sc nigdy nie brakowalo i miejmy nadzieje nigdy brakowac nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować