Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - zakończenie trylogii, ale nie serii

70 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 02:12, garrick napisał:

> Mam nadzieję że mimo wszystko mają w planach dodatek(ki) do D3 :P
Na pewno będą ;P. Kwestia dodatków została ogłoszona w newsie z brakiem nekrosa w 3 ;P.


O .. to fajnie :)

@Menisk
Blizz potwierdził to że nekros został zastąpiony doktorkiem ;P. Czyli WD jest takim nekrosem z większym wachlarzem możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 02:58, garrick napisał:

Ale zostało powiedziane, ze necro najpewniej powróci w dodatku... Ty czytasz czasem newsy?
:PP


Ale po co ma powracać skoro WD będzie znał wszystkie jego triki ? ;P

No chyba że go TOTALNIE przerobią ... zamieni się w vampirka i zacznie wysysać z ludzi krew ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 03:03, k13 napisał:

> Ale zostało powiedziane, ze necro najpewniej powróci w dodatku... Ty czytasz czasem
newsy?
> :PP

Ale po co ma powracać skoro WD będzie znał wszystkie jego triki ? ;P

No chyba że go TOTALNIE przerobią ... zamieni się w vampirka i zacznie wysysać z ludzi
krew ? ;P

Nie mi zadawać to pytanie ;P, ale zobacz na pewno zrobią go od podstaw, ale czy zrezygnują z summoningu? wzywanie szkieletów ze zmarłych to nie to samo co przywoływanie stworków z ziemi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie cos wydaje ze te diablo III nie bedzie takie dobre jak sie wszyscy spodziewali blizzard moze przekombinowac z tym diablo III. Moze byc za krotkie albo zadlugie pozatym gracze komputerowi duzo wymagaja a nie wiem czy blizzard znajdzie tyle pomyslow ile oczekujemy ale nic pozostaje nam czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 03:06, garrick napisał:

> > Ale zostało powiedziane, ze necro najpewniej powróci w dodatku... Ty czytasz
czasem
> newsy?
> > :PP
>
> Ale po co ma powracać skoro WD będzie znał wszystkie jego triki ? ;P
>
> No chyba że go TOTALNIE przerobią ... zamieni się w vampirka i zacznie wysysać z
ludzi
> krew ? ;P
Nie mi zadawać to pytanie ;P, ale zobacz na pewno zrobią go od podstaw, ale czy zrezygnują
z summoningu? wzywanie szkieletów ze zmarłych to nie to samo co przywoływanie stworków
z ziemi :D.


No tak pół na pół ... mechanika ta sama, mógł by się tylko różnić w rodzaju i ilości tych przywołanych istot :P
Choć z tego co pamiętam to wszystkie te szkielety były o kant wody rozbić na wyższych poziomach trudności :|
Zresztą jak ciała przeciwników będą tak szybko znikać jak na gameplayu to niewiele sobie nasz nekróś po wskrzesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 03:08, albX napisał:

Mi sie cos wydaje ze te diablo III nie bedzie takie dobre jak sie wszyscy spodziewali
blizzard moze przekombinowac z tym diablo III. Moze byc za krotkie albo zadlugie pozatym
gracze komputerowi duzo wymagaja a nie wiem czy blizzard znajdzie tyle pomyslow ile oczekujemy
ale nic pozostaje nam czekac.



Hmm, to gra może być za długa? :)
Poza tym Diablo I można było po treningu ukończyć w około 6 minut ;) Więc za krótka też nie będzie najnowsza część. No i jeszcze na koniec. Widziałeś kiedyś grę od Blizzarda, której średnia ocen była mniejsza niż, dajmy na to, 90-95%? To jedna z tych firm, którym ufa się na ślepo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym przypomnieć że blizzard mówił kiedyś że chce wszystkie jego gry zrobić jako mmo ;) , już to zrobił z warcraftem :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kompletu zostało Blizzowi zrobic teraz:
z Diablo - World of Diablo (MMO), Diablcraft (RTS)
z Starcraft - World of Starcraft , Zergo (H&S) (mam nadzieje ze dobrze pamietam nazwe rasy..)
z Warcraft - jakis H&S, np. Illidiano :)

A moze Diablo Vs Preda.. (tfu tfu) Illidian ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe podejście do tematu fabuły. Na pierwszy rzut oka wydaje sie być źle, po to, aby po głebszym wniknięciu okazało się, że to niezmiernie ciekawy pomysł. Zakończenie obecnego epizodu z życia Sanktuarium liczącego ok 3000 alt, po to, aby można było kontynuować historię świata w zupełnie inny sposób, np. w formie jako MMO, w meritum jako odzielną historię z nowym wątkiem przewodnim (np. walka miedzy rasami ludzkimi w Sanktuarium o władzę nad tymże uniwersum). To tylko moje fanaberie, ale sądzę, że ten właśnie tok podążania może byc priorytetem dla Blizzarda, natomiast niewątpliwie przyczyni sie to do synergii wrażeń i odczuć towarzyszącym Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze moga dokladniej zarysowac swiat z diablo, powymyslac dokladniejsze historie postaci i wszystkich stworzeń wydarzeń i mmo gotowe :P (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 19:52, gemGreg napisał:

zawsze moga dokladniej zarysowac swiat z diablo, powymyslac dokladniejsze historie postaci
i wszystkich stworzeń wydarzeń i mmo gotowe :P (joke)


nie ma co się śmiać, wszystko jest możliwe, a sądzę, że to byłby bardzo dobry pomysł z punktu widzennia finansowego. Diablo ma ogromne rzesze fanów, i sądzę, że takie mmo to jedyna rzecz, która może zagrozić fenomenowi WoW. ale nie sądzę, aby Blizzard zdecydował się na taką wewnętrzną wojnę, bo to mogłoby zaowocować bardzo nieprzewidywalnym skutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:29, Zakrzysiunio napisał:

nie ma co się śmiać, wszystko jest możliwe, a sądzę, że to byłby bardzo dobry pomysł
z punktu widzennia finansowego. Diablo ma ogromne rzesze fanów, i sądzę, że takie mmo
to jedyna rzecz, która może zagrozić fenomenowi WoW. ale nie sądzę, aby Blizzard zdecydował
się na taką wewnętrzną wojnę, bo to mogłoby zaowocować bardzo nieprzewidywalnym skutkiem...


Tez lubie gry mmo i bylo by fajnie jak by stworzyli takie w swiecie diablo. Nie sadze ze byla by jakas wewnetrzna wojna. Nawet jakby czesc osob odeszla od wowa i przeszla na diablo to zawsze kasa to kasa :P i tak wplynie do blizzarda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że żadna z osób, która komentowała powyżej nie wpadła na to, że ta kontynuacja "serii" wcale nie musi się już nazywać Diablo i oscylować w okół tej postaci. Podejrzewam, że Metzen ma jeszcze bardzo wiele do opowiedzenia w tym świecie nie związanego z Diablo ani nawet z resztą Mrocznej Trójcy (bynajmniej w takim stopniu jak to było dotychczas - oczywiście nie mówiąc o książkach gdyż w owych przywykłem do nikłego związku z Mroczną Trójcą (czytałem pierwszą, trzecią i czwartą część)). Także uważam, że prędzej kolejną grą będzie World of Sanctuarium niż World of Diablo ;)

Mam dylemat co do opinii na temat wypuszczenia MMO na bazie Diablo. Wątpię, że Blizza nie obchodzi co sądzą gracze, także również wątpię, że sprawiliby aby wiele fanów Diablo odwróciło się od tej serii przez wypuszczenie MMO, jednakże WoW mimo wszystko przynosi zyski niebagatelne, więc szczerze mówiąc sam nie jestem pewien co o tym myśleć.

Wybaczcie jeśli zbytnio zamotałem lub pisałem nieskładnie, ale zmęczenie daje mi się we znaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo szaman miał być z założenia następcą nekromanty.
Nawet w gameplay''ach widać już jego możliwości
które będą jeszcze rozwijane.
Myślę, że rozgrywka nim, będzie podobna do nekromanty.

To że dodatek, przynajmniej jeden wyjdzie to coś już było mówione.

A z kolei fakt zamknięcia trylogii Diablo (konkretnie tej opowieści) na trzeciej odsłonie
to dobra rzecz, bo ileż razy można oglądać tę samą historię
"Jak jakiś śmiałek pokonuje złego demona, a potem w swoim ciele go odradza" ?
Powiem szczerze, że to by było monotonne gdyby się przydarzyło D3
mam nadzieję że fachowcy z Blizzarda pozwolą sobie na jakąś nietuzinkową fabułę trójki
ponieważ nawet ja i napewno każdy z nas wymyślił by jakąś zawiłą opowieść

Dłuższą chwilę temu chodziły pogłoski
o histori wojny o świat Sanctuary między niebem i piekłem.
Może coś głębszego uda im się wykrzesać?

Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie naprawde ciekawa:) Skoro za scenariusz odpowiada ten sam czlowiek co pisal fabule poprzednich czesci to naprawde gra jest warta kazdej slotowki. niestety moj komputer bedzie pewnie za slaby na ta gre wiec byc moze Diablo wyjdzie na Xboxa 360 i wtedy napewno kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować