Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmowy Książe Persji... och ach

95 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 20:17, mic02 napisał:

Co to na Miłość Boską za aktor? Prince? Ech... Zapowiada się kolejny kasowy-efekciarski-hollywoodzki
film...

No błagam... Spodziewałeś się niezależnego melodramatu sądowego? :D

Dnia 12.08.2008 o 20:17, mic02 napisał:

Dla mnie Sands of Time to coś, czego film nie potrafi odtworzyć... A szczególnie Warrior
Within, i te dialogi & relacje międzyludzkie...

No z tego co pamiętam to w PoPach fabuła [chociaż naprawdę niezła] stała na drugim miejscu, tu chodzi o radosne mordowanie i bieganie po ścianach :D

A co do zdjęcia - jak się dowiedziałem że Gylenhaal będzie grał Prince''a to się po prostu załamałem, ale patrząc na zdjęcie - nie jest źle, jeszcze trochę fotoszopa i da się obejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, ale to tylko jedno zdjęcie. Po obróbkach komputerowych będzie wyglądał znośnie. Jak wypadnie to już tylko zależy od niego, a że zagrał rolę.. ekhm.. jaką zagrał i to dobrze to świadczy tylko o tym, iż jest dobrym aktorem.

PS: "Ubisfotu" xD padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię Prince''a, lubię Gylenhaala, mam nadzieję, że film też polubię ;] Jake jest dobrym aktorem a charakteryzacja nie jest zła. Trochę filtrów graficznych i efekciarskie ujęcia zrobią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...fanem PoP nie jestem ale już teraz mogę się założyć że egranizacja:albo będzie bardzo ładnym,zawansowanym i ciekawym...gów*em,albo nie będzie hitem i zbyt wielkiego sukcesu nie odniesie.Trudno,egranizacje nigdy za dobrze nie wypadały.
Ja nadal czeka na egranizacje WarCrafta,bo obiło mi się o uszy że powstaje.Widziałem dwa przerywniki z owej gry i muszę stwierdzić że były bardzo filmowe,tak więc film może będzie jeszcze bardziej filmowy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 21:24, kurpiewskiwb napisał:

Ale przecież to… to… Homoseksualista !


Kolejny, który myli fikcję z rzeczywistością... ;/

A sam wybór IMO jest trafny. Po charakteryzacji aktor wygląda naprawdę dobrze i nie wiem dlaczego połowa z was czepia się jego brzucha. Być może amerykańskie filmy przyzwyczaiły nas do mięśniaków w rolach głównych, ale czy musi być tak za każdym razem? No i typowy w tym wypadku "argument" - pokażcie swoje zdjęcia ;P

Mam nadzieję, że film będzie oglądać się co najmniej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na księcia aż tak mi nie pasuje, w szczególności do Piasków Czasu. : /
Bardziej to on podchodzi pod TTT, po większej charakteryzacji do WW, ale na pewno nie pod Piaski Czasu - po prostu trochę za staro wygląda na tym zdjęciu(chyba, że mu coś komputerowo dodadzą).
Jake Gyllenhaal mogą wziąć do kontynuacji, ale nie do pierwszej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Jake Gyllenhaal ma coś takiego w twarzy co nie pasuje do Księcia Persji znanego nam z gry. Nie wiem do końca jak to nazwać, ale może to tylko tak wygląda na tych zdjęciach... Poza tym aktor pasuje niemalże idealnie do tej roli. Budowa ciała, włosy, a nawet dwudniowy zarost tworzą tą postać. Być może to dzięki bardzo dobrej charakteryzacji i ubiorze, ale jak na razie bardzo dobrze to wygląda. Nic tylko czekać na jakiś konkretny trailer... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś może być, chociaż 0 podobieństwa do Sandsów. Gdyby w filmie Książe zmieniał się w mrocznego, ciekawe jakby go ucharakteryzowali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde, niezle sie podrzeźbił do roli ..
a Wy ogarnijcie sie z tekstami typu ''co to za stroj beznadziejny w ogole nie przypomina ksiecia''.
a skad wiecie czy to pelen stroj i do jakiej sceny ! przeciez nie bedzie calego filmu latal z goła klatą ...

zarost tylko taki troche... za jasny .. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak część z was też miałem obawy co do wyboru Jake''a na księcia. Jednak muszę stwierdzić, że na tym zdjęciu prezentuje się całkiem nieźle (lepiej niż Mark Wahlberg w roli Max Payne''a). Co z tego, że wygląda tak jak wygląda? Albo zrobią kilka sztuczek graficznych albo po prostu skierują film dla bardziej "dojrzałych" widzów (według mnie to taki image aktora nadaje filmowi bardziej poważniejszego a mniej baśniowego tonu). Chociaż to może nie wyjść tej produkcji na dobre, ale kto wie? Poczekamy zobaczymy i wtedy ocenimy

P.S. Jego rola w filmie "Donnie Darko" była super. Ogólnie jeden z lepszych filmów jakie widziałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórzy oczekują od filmu, tego czego doświadczyli w grze. Przypominam, że filmowy Prince of Persia nie jest idealnym odzwierciedleniem produkcji Ubisoft''u. Zresztą porównajcie sami... Oto opis filmu:
Możliwy Spoiler!
"Król Persji, Sharaman, na czele armii perskiej atakuje bogate i potężne miasto Alamut. Podczas oblężenia Dastan, syn Króla, wraz ze starszym bratem Tusem, przedostają się do wnętrza twierdzy, by odnaleźć mityczne artefakty. Młodzieniec zdobywa niesamowity sztylet, pozwalający mu na manipulacje czasem, a Tus odnajduje magiczną szatę, którą oddaje Dastanowi. Ten zaś, nieświadomy konsekwencji swojego czynu podarowuje ją swemu ojcu. Czarnoksięska magia tej przeklętej szaty sprawia, iż Sharaman umiera. Książę zostaje niesłusznie oskarżony o morderstwo i skazany na śmierć. Aby oczyścić się z zarzutów ucieka z miasta. W trakcie wielu przygód poznaje Taminę (filmową Farah), księżniczkę z miasta Alamut, z którą zamierza odwrócić bieg wypadków za pomocą swojego sztyletu."
Koniec możliwego Spoilera! :P
Jak widać podobieństwa są, ale w oko od razu rzucają się wielkie zmiany, jakie wprowadzono. To samo dotyczy postaci Księcia... Nie oczekujcie, że to będzie ten sam młodzieniaszek, co w pierwszej części PoP-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, choć rzeczywiście z twarzy przypomina bardziej Księcia z Duszy Wojownika, niż z Piasków Czasu. Jednak mi to nawet odpowiada. Niestety sama charakteryzacja to za mało, żeby stworzyć dobry film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować