Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony przypomniało sobie o grach. Pokaże je w Lipsku...

19 postów w tym temacie

E3 było bardzo lipną imprezą, przynajmniej dla mnie, nic mnie nie zaskoczyło. Mam nadzieje, że na targach w Lipsku pokażą jakąś niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. E3 w tym roku było niezmiernie słabe. Monotonia tejże imprezy podważyła całkowicie jej aksjologię, więc nie ma co wpadać w euforię. Zdziwienie jest tym większe, iż Sony to potega, PS3 ma potencjał. Dlaczego nie jest to właściwie wykorzystywane? Jak widać marketing gier jest niewłaściwy...

2. Zaitsev - przykro mi, że to piszę, ale nie dość, że informacja jest króciutka, to jeszcze błędy stylistyczne - jeden na drugim. Sukcesywnie spada poziom Twojej wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:01, Kawosz napisał:

2. Zaitsev - przykro mi, że to piszę, ale nie dość, że informacja jest króciutka, to
jeszcze błędy stylistyczne - jeden na drugim. Sukcesywnie spada poziom Twojej wypowiedzi.

Co prawda, to prawda. Aż sam sobie jedynkę postawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo renome i "respekt" można zdobywać latami, a stracić je jedną decyzją (patrzcie dzisiejsze znaczenie E3), no zobaczymy co pokażą ^^.

Już wczoraj bodajże zacząłem się martwić o brak newsów Zaitseva... Lecz naszczęście wkońcu się ujawnił, kamień spadł z serca ;)

P0zdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej chwili się dowiedziałem, że na targi nie pojadę... masakra, płacz ; ( ... Proszę ja was ekipo gram.pl, stwórzcie tu taką relację z targów (na żywo :P), żeby mi nie było aż tak smutno, że mnie tam nie ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 15:18, Kazmierczak-M napisał:

hmmm no zapowiada się ciekawie :)

A jeszcze takie pytanko : Kto z Ekipy gram.pl jedzie na GC ? Bo zastanawiam się czy nie
pojechać ale jeszcze nie wiem :)

Ja, Mejste, Zaix i Pan Kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:05, Spaykus napisał:



Zaitsiev dyskretnie pominął twój post i zajął się odpowiedziami na krytykę;PPP jak sadzę wyjaśnicie sobię tą kwestję przy partii simsów online na punkty;PPP

co do textu, to mógłby być nieco dłuższy. Sony dało plamę na E3, i sądzę, że nic nie da takie poprawianie się na Games Convention. ale pożyjemy- zobaczymy! coś czuję, że jutro idąc po zwycięski kupon dużego lotka wpadnę pod samochód, kupon będzie miał 6 trafionych, wszyscy to zobaczą, ale kod kreskowy się rozwali i go nie uznają;PPP więc nie zobacze i nie zgarnę kasy;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja na E3 poza God of War 3 oraz MAG nic ciekawego nie pokazała.

Widać jednak, że Sony prawdziwą ofensywę szykuje na GamesConvention. Jak dla mnie od czasu, gdy E3 stało się czysto biznesowym eventem to właśnie te targi stoją na pierwszym miejscu. Gdy przypomnę sobie trailer Gran Turismo 5 Prologue, zaprezentowany tam rok temu to aż ciarki mi przechodzą po plecach. Będzie fajnie, bo lista tytułów, które zostaną zaprezentowane zapowiada się bardzo fajnie. W szczególności czekam na Infamous i Heavy Rain oraz na zapowiedź, a raczej ogłoszenie całkiem nowych tytułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Sony w kwestii gier i tak nie ma zupełnie nic ciekawego do powiedzenia , więc nie byłem zaskoczony po ich potwornie nudnej konferencji na E3... Chociaż po tak nudnej konferencji może być już tylko lepiej , więc mam nadzieję że tym razem w Lipsku pokarzą w końcu coś konkretnego , no i oczywiście bez takiego bezsensownego lania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Sony dobrze zrobiło.
E3 się stoczyło na gorsze, teraz to są tylko posiedzonka jakiś biznesmenów którzy patrzą czy gra będzie miała zyski a graczy tam praktycznie nie ma.
Sony zaczekało do targów GC które są dobre i tam zaprezentuje swoje nadchodzące tytuły. I gracze będą miali co oglądać.

Więc czemu tak wszyscy jadą po Sony? a M$ w ogóle nic nie będzie miał do powiedzenia bo się tylko pojawił na E3 żeby się podlizać biznesmenom. A Sony chodzi o to żeby zachwycić graczy na GC i powinno im się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować