Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD oficjalnie współpracuje z Blizzardem - świetne warunki umowy

38 postów w tym temacie

Harpen

Kiedy w ostatnich dniach czerwca informowaliśmy, że współpraca AMD z firmą Blizzard Entertainment jest bardzo prawdopodobna, nie wszystko było do końca jasne i opierało się wyłącznie na niepotwierdzonych wieściach redaktorów serwisu Fudzilla. Dziś koncern oficjalnie poinformował o podpisaniu umowy z Zamiecią.

Przeczytaj cały tekst "AMD oficjalnie współpracuje z Blizzardem - świetne warunki umowy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych molochów szykuje specjalny upgrade mojego PeCeta, a prawdopodobieństwo, że jeden z nich będzie w zestawie z kartą graficzną bardzo mnie cieszy. Na taki wydatek poczekam do premiery Diablo III/SCII, lub do ogłoszenia przez Blizzard wymagań sprzętowych (które, mam nadzieję, będą niskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim będziemy grali w SC2 to już na rynku na dobre zatomowią się RV8x0 :). Nie spodziewałbym się SC2 szybciej niż na gwiazdkę 2009, a D3 na wakacje 2010. Jak zapowiedzą beta-testy to jeszcze z rok nam będzie dane czekać :)
Niech w końcu rzucą na półki WoTLK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, jak tak wszystko będzie szło "do tyłu" (czyli się zmniejszało), za pięć lat komputery będą wielkości pudełka zapałek. -Mamo, nie widziałaś gdzieś mojego komputera? -Synku, znowu go zgubiłeś?
Ok, teraz na serio. Fajnie, że jest ko-op między firmami, zawsze ktoś na tym skorzysta. Tylko szkoda, że te dwie na pewno świetne gry będą dopiero za rok. Ale Blizzard zawsze miał tempo... ślimaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam trzymam z Nvidia i AMD. Od pierwszego mam karte grafiki od drugiego procesor. :) Jednak znajac Blizzard to nowe gry tej firmy beda dzialac nawet na starszych komputerach, ktore zamiast Redeonow maja GeForce na pokladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i tempo slimaka ale zawsze wydawal dopracowane gry a nie jak np conan.. gdzie 50% gry wogole nie ma.. szczerze to wole poczekac i wiedziec za co place niz kupic byle co gdzie i tak bedzie wiecej nerwow na bugi niz przyjemnosci z gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:15, kurpiewskiwb napisał:

Kolejny co sieje ferment...


Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie mow. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze ze AMD chwyta sie kazdej okazji by sie wybic nowe intele tuz tuz ;]
BTW. bardziej bym sie cieszyl jak by to do gier Blizarda dodawali karty od ATI a nie odwrotnie? Moze podpisza umowe z Chio Chips? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Wreszcie jakieś firmy współpracują z ATI, a nie z Nvidią :) W końcu nie będę widział tego wrednego tekstu ("Nvidia it''s meant to be played") przed 90% nowych gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem AMD, ale fajnie, że zaczyna coś się dziać na polu konkurencji z NVIADIA.

btw. Blizzard to nazwa własna firmy, a nie "Zamieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować