Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Square Enix nie chce, żeby grać za dużo, ale żeby grać za dużo

63 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2008 o 21:31, Wintesun napisał:

Grałem w część XII i w pewnym momencie batalia nie zajęła mi 2 minut (mówie o koncowym
bossie). Co innego z bossem dodatkowym, tu już 5 godzin klepanie go zajeło, na szczęście
możne zasejwować w trakcie walki. Co do poprzednich części to walki z bossami nie były
przesadnie długie.


Final Fantasy V - walka trwa jakieś 40 minut. Final Fantasy VI - do godziny dociągniesz na spokojnie. Final Fantasy VIII - bicie zwykłego "Tyranozaura" trwa po kilka minut. Z każdą częścią walki się wydłużają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fue ale brzydkie to FF zresztą tyle tego że nie wiem już co jest co ale jak sie ludzie bawią to niech sie bawią nawet i te 20 godzin, to ich głupota i marnotrawstwo czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze redaktorów o poprawienie newsa. Boss Absolute Virtue został pokonany już przez gildie BtL jakiś czas temu. Pokonanie go zajeło im 18h. Boss o którym tu piszecie to Pandemonium Warden, który jest najnowszym bossem. Wyzej wymieniona gildia właśnie w walce z tym bosem zrezygnowała po 18h. Sam nigdy w FF11 nie grałem i nie mam o tej grze pojęcia. Naprawde wystarczy lepsza znajomość angielskiego i google.

http://www.destructoid.com/final-fantasy-xi-boss-causes-vomiting-takes-18 -hours-to-beat-99391.phtml

Wiec drogi redaktorze przeczytaj teog newsa i napisz tego od nowa ;)


PS. Dlaczego mi cały czas linka zle wkleja?? Jest link i po wklejeniu pojawia sie w pewnym miejscu spacja. Robie edycje posta, usuwam spacje, a ona znowu sie pojawia o_O Wiec jak chcecie zlukac teog linka to musicie usunac ja miedzy "18" a "-hours".

PS. Nie jestem jakims maniakiem wyszukujacym bledow redaktorów tylko zainteresował mnie boss i odrazu po wpisnaiu jego nazwy w google wyswietlil sie ten news, ktorego zlinkowalem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:57, Wieprzunio napisał:

A ja tam i tak zgadzam się z gothicsheep... Tytuł tego newsa to bełkot.


Heh nie tylko ty się z nim zgadzasz.I tak przeczytałem newsa i wiem o co chodzi.BTW:SE zawsze dawało długich bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że wy go nie rozumiecie nie znaczy, że jest bełkotem ;) Dorośniesz to może zrozumiesz, ale niestety nie zawsze wiek pomaga (nie chciałem być niegrzeczny, ale trudno inaczje odpowiedziec na teog typu komentarze ;)).

BTW co do poprzednieog posta to w sumie sie nie dziwie redaktorowi. Przeczytałem kilka stron i na jednej stronie pisza, ze nikt nie zabił Absolute Virtue, na drugiej ze zabił, a na trzeciej, ze kilka gildii zabiło, ale wykorzystujac bugi ;) Dopiero po jakimś czasie znalazłem wypowiedż jedneog z członkó wymienionej gildii "Sylphet concluded, "We are one of very few LS who have killed AV (not using the wall trick) so we know quite well what is futile and what is not. None of us doubt that PW can be killed. We just call into question exactly what the development team thinks is reasonable from human beings."" Wiec teraz mam nadzieje wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 godzin na pokonanie jednego bossa?! To dwa razy więcej niż zajmuje przejście przeciętnego shootera (CoD, czy GoW). Do tego trzeba grać ciągle, bez możliwości nawet krótkiej przerwy... masakra jak dla mnie, zdecydowanie tylko dla maniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

Final Fantasy V - walka trwa jakieś 40 minut.

Zgadza się, ale to boss dodatkowy ( Omega) a nie końcowy. Ja na gre wydaną ponad 10 lat temu to rzeczywiście długo

Dnia 13.08.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

Final Fantasy VI - do godziny dociągniesz

Nie wiem, nie grałem

Dnia 13.08.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

na spokojnie. Final Fantasy VIII - bicie zwykłego "Tyranozaura" trwa po kilka minut.

Trwa kilka minut jeśli zaatakuje się go na niskim poziomie, choć jeśli rzuci mu się "blind" to praktycznie wali się GF''y i czeka aż kapnie waląc pezmyślnie te same przyciski.

Dnia 13.08.2008 o 21:34, ziptofaf napisał:

Z każdą częścią walki się wydłużają :)

Zalezy od doboru skilli i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcą by ludzie oderwali się od grania czasem to po co robią bossa na 18 h? Naprawdę sami zaprzeczyli swoim słowom ;P. (chodzi o twórców ;P)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować