Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono kolejne hity w serii eXtra Klasyka!

40 postów w tym temacie

Ehh, a miałem wrażenie i wierzyłem w te głupie pogłoski, że będzie Dark Messiah ;(... No cóż trzeba obejść się smakiem ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark M. co się odwlecze to nie uciecze, będziemy starać sie jak najszybciej go wydać.
Niestety nie oczekiwanie nastąpiły problemy z licencją :(

> nic ciekawego

Panowie, serie to back catalogue i premier najnowszych to tu nie znajdziecie...
Staraliśmy się zaspokoić jak najszersze gusta (strzelanka, wyścigówka, RTS/RPG) ale wszystkich zadowolić na raz jak wiadomo się nie da :o) choć i tak będziemy dalej próbować :o)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy ujawnicie zawartosc Uniwersum Warhammer 40 000?
qrde, nie wiem czy nabywac Winter Assault za 15 zyka i Dark Crusade za 19 zyka (soul storm zanim przejde dwa dodatki pewnie tez wyladuje w XK) - bo podstawke mam.
czy nadal czekac na info o bonusach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> moonman

Zawartość "growa" to podstawka DoW z wszystkimi trzema dodatkami.
Czyli 4 boxy scanavo w złotej oprawie :o) niezła cegła do kolekcji :o)

Z extarsów - jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, będzie to wyjątkowy (naprawdę) album "Oblicza Wojny", drzewa rozwoju i bogaty kolorowy poradnik do całości. Album jest autorski i łączy w sobie trzy oblicza wojny Wh40k - gry PC, gry bitewnej (figurek) oraz publicystyki z tematyką związanej. Bez ściemy - każdy kto jest fanem Wh40k nie będzie nim zawiedziony, a parę osób na pewno zainteresuje światem 40 milenium :o)

Pozdrawiam, ZIUT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 10:56, PanicZIUT napisał:

Z extarsów - jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, będzie to wyjątkowy (naprawdę) album
"Oblicza Wojny", drzewa rozwoju i bogaty kolorowy poradnik do całości. Album jest autorski
i łączy w sobie trzy oblicza wojny Wh40k - gry PC, gry bitewnej (figurek) oraz publicystyki
z tematyką związanej. Bez ściemy - każdy kto jest fanem Wh40k nie będzie nim zawiedziony,
a parę osób na pewno zainteresuje światem 40 milenium :o)


macie mnie :) wbijam sie w preorder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować