Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompaktowa klawiaturka dla graczy od Wolfkinga

27 postów w tym temacie

Hamster

Amerykańska firma Wolfking postanowiła o wprowadzeniu kolejnego produktu z serii akcesoriów dedykowanym graczom. Jest nim podświetlana 40-klawiszowa klawiatura QWERTY z dwoma portami USB. Ergonomiczna w użytkowaniu umożliwia wprowadzanie danych jedną ręką i jest kompatybilna z każdym typem gier PC.

Przeczytaj cały tekst "Kompaktowa klawiaturka dla graczy od Wolfkinga" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOOOOWWW!!!! Ale fajowo to wygląda!!! Ciekawe jak się na tym gierzy? Ale ja ma klawkę Logitech G15 i też jest podświetlana i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie wygląda, jest niewielka, więc bardzo poręczna, pozostawia dużo wolnego miejsca na podkładkę do myszy. Gdyby nie ta cena to już bym ja zamawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem.. dla mnie ta klawa jest dla "gracz" a nie dla prawdziwych gejmerów ;] Pro grają na Mincie za 12zł i Razorze za 220zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:26, loczyn napisał:

Nie wiem.. dla mnie ta klawa jest dla "gracz" a nie dla prawdziwych gejmerów ;] Pro grają
na Mincie za 12zł i Razorze za 220zł :]


Albo standardowej klawiaturze z myszką kulkową:)

Tylko nie wiem po co 2x powtarzają się klawisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nigdy nie zrozumiem, kto to kupi? chyba tylko ludzie którzy maja pieniędzy po uszy albo zbierają klawiatury :D. Jeśli już bym miął kupować klawierkę to wybrałbym normalną w układzie QWERTY bez żadnych udziwnień. Producenci sprzętu na siłę próbują udoskonalić coś(czytajcie to jako: zarobić na czymś) co w obecnej formie wszystkim wystarcza. Niby to fajnie wygląda ale ja już wolę Optimus Maximus OLED z programowalnymi przyciskami OLED, która może nie wygląda oszałamiająco ale chyba każdy byłby z niej bardziej zadowolony niż z tego dziwnego tworu który jest tematem newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, po co wydawac 220 zl na klawe ktora posluzy tylko do grania - bo jakos do pisania jej bym chyba nie potrafil uzywac.
Ja tam mam swojego revolteca tez podswietlany, tez ma przyciski regulacji glosnosci, kosztowal 3 razy mniej i na pewno jest 10 razy lepszy niz ten oto dziwolag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, ale trudno byłoby mi się przestawić. Klawisze się powtarzają bo te po prawej są do pisania, a te po lewej do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda żenująco, a praca na niej byłaby tragedią (chyba że ktoś lubi żąglować sprzętem tu klawa do pisania, a tu do grania). Poza tym sam stawiam bardziej na wygodę, mam bezprzewodową klawiature z a4tech keyworks office i jest super, szczególnie przez swój układ klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie mi, po prawie dwuletniej zabawie w World of Warcraft i wy chcielibyście mieć jak najwięcej klawiszy przy lewej ręce. Dobre rozmieszczenie keybindingów wyraźnie poprawia szybkość reakcji, więc im więcej klawiszy obok WSAD-u tym lepiej. I niech nie zwodzi Was ten dziwny wygląd, jak na samo oglądnięcie - a nie przetestowanie w realu - klawiatura wygląda na bardzo ergonomiczną. Ewidentnie została stworzona do grania w mmo, inna sprawa czy warto wydawać taką kasę na ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować