Zaloguj się, aby obserwować  
Gordi92

Wiedzmin - sprzęt

43 postów w tym temacie

Jestem tu nowy więc jeśli taki temat już istnieje to przepraszam. Ale mam takie pytanie do osób które mają grę Wiedzmin i prosze o konkretną odpowiedz. A więc mój sprzęt to procek intela 2.80GHz karta grafiki GeForce 7300GS 256Mb i 512Mb ramu. I moje pytanie brzmi: Czy na takim sprzecie będę mógł zagrać w Wiedzmina chociaż na najniższych detalach tak aby dało się spkojnie pograć? Grafika może być jak w Gothic 1 ale mi chodzi o fabułe i tylko o to. Dodam jeszcze że Gothic III chodził mi tak że dało się pograć. Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:23, Gordi92 napisał:

Jestem tu nowy więc jeśli taki temat już istnieje to przepraszam. Ale mam takie pytanie
do osób które mają grę Wiedzmin i prosze o konkretną odpowiedz. A więc mój sprzęt to
procek intela 2.80GHz karta grafiki GeForce 7300GS 256Mb i 512Mb ramu. I moje pytanie
brzmi: Czy na takim sprzecie będę mógł zagrać w Wiedzmina chociaż na najniższych detalach
tak aby dało się spkojnie pograć? Grafika może być jak w Gothic 1 ale mi chodzi o fabułe
i tylko o to. Dodam jeszcze że Gothic III chodził mi tak że dało się pograć. Prosze o
odpowiedz.


Tak będziesz mógl ale to nie będzie komfortowa gra:P Plansze długo będą sie ładować a loading jest całkiem sporo(przed każdym wejsciem do domu) Jak byś dokupił drugie 512 to grałbyś na srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:23, Gordi92 napisał:

Jestem tu nowy więc jeśli taki temat już istnieje to przepraszam. Ale mam takie pytanie
do osób które mają grę Wiedzmin i prosze o konkretną odpowiedz. A więc mój sprzęt to
procek intela 2.80GHz karta grafiki GeForce 7300GS 256Mb i 512Mb ramu. I moje pytanie
brzmi: Czy na takim sprzecie będę mógł zagrać w Wiedzmina chociaż na najniższych detalach
tak aby dało się spkojnie pograć? Grafika może być jak w Gothic 1 ale mi chodzi o fabułe
i tylko o to. Dodam jeszcze że Gothic III chodził mi tak że dało się pograć. Prosze o
odpowiedz.

jak powiedział marcinshinoda przy każdym wejściu do domu gra się zapisuje i to przy takich wymaganiach to będzie dosć długo.
Głółwny tema o grze : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&u=24281
obsługa wyszukiwarki: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:23, Gordi92 napisał:

Jestem tu nowy więc jeśli taki temat już istnieje to przepraszam. Ale mam takie pytanie
do osób które mają grę Wiedzmin i prosze o konkretną odpowiedz. A więc mój sprzęt to
procek intela 2.80GHz karta grafiki GeForce 7300GS 256Mb i 512Mb ramu. I moje pytanie
brzmi: Czy na takim sprzecie będę mógł zagrać w Wiedzmina chociaż na najniższych detalach
tak aby dało się spkojnie pograć? Grafika może być jak w Gothic 1 ale mi chodzi o fabułe
i tylko o to. Dodam jeszcze że Gothic III chodził mi tak że dało się pograć. Prosze o
odpowiedz.

Ja mam taka karte na laptopie ale nie jestem z niej zadowaolony, co prawda komp stacjonarny to co innego. Ale masz za mało ramu jeśli ci pójdzie to będzie się ścinać więc radziłbym dokupić 512 wtedy tak jak mówi marcinshinoda pograsz na średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:33, Gordi92 napisał:

No z tym wczytywaniem to nie problem mogę poczekać. I jeszcze jedno ostatnie mam nadzieje
pytanie: mocno będzie sie wieszać ta gra?

Na średnich powinno normalnie chodzić.
Radziłbym ci zaczekać na tą nową edycję, która pojawi się w połowie września. Lokacje mają się wczytywać znacznie krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na średnich to nie ma szans, grałem na sprzecie 512 mb ramu i wiem co to jest, po prostu koszmar, lokacje się wczytywały mi około 5 minut, Bez jednego Gb Ramu nie ma co grać, przynajmniej ja tak uważam, ale gra oczywiście będzie chodzić na tym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować