Zaloguj się, aby obserwować  
Gordi92

Wiedzmin - sprzęt

43 postów w tym temacie

1. Wiesz co za to grozi ?
2. Jeżeli posiadasz inne konto, na którym zachowujesz się normalnie - ono też zostanie zabanowane.
3. Takie zachowanie świadczy o Twojej trudności intelektualnej, która nie pozwala Ci znaleźć żadnego zajęcia prócz uprzykrzania innym życia na forum. A poza tym takie zachowanie świadczy o Twojej kulturze bytowania, wśród społeczności internetowej, jak i wśród realnych kolegów.
4. Żal mi Ciebie, i Twej perfidnej osoby, zaprzestań to robić, bo jest to żałosne, nikomu nie imponuje.

Eh... Nie karmmy Trolla . Moderatorzy się tym zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem sobie kupić Wiedźmina ale mam spore wątpliwości co do tego czy pójdzie na moim sprzęcie. Mogę grać na minimalnych wymaganiach bo liczy się dla mnie fabuła. Najbardziej się boję co do procesora czy pociągnie tę grę. Bez żadnych efektów, cieni itd. powiedzcie czy da jakoś ugrać?
Mój sprzęt to:
Procesor AMD Athlon +2000 1,66 Ghz
1,5 GB Ram
GeForce 6200 256 Mb Ram Pixel Shader 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 21:29, CuCa napisał:

Witam chciałem sobie kupić Wiedźmina ale mam spore wątpliwości co do tego czy pójdzie
na moim sprzęcie. Mogę grać na minimalnych wymaganiach bo liczy się dla mnie fabuła.
Najbardziej się boję co do procesora czy pociągnie tę grę. Bez żadnych efektów, cieni
itd. powiedzcie czy da jakoś ugrać?
Mój sprzęt to:
Procesor AMD Athlon +2000 1,66 Ghz
1,5 GB Ram
GeForce 6200 256 Mb Ram Pixel Shader 3.0

Hmm ... Ogólnie Ramu masz wystarczająco, karta graficzna też spoko,na starym komputerze maiłem identyczną i poszło, ale nie jestem pewien co do procesora, może nie pójść, bo trochę słaby ten Athlon. W każdym bądź razie tylko procek zawala całą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować