Zaloguj się, aby obserwować  
MSPRISON

Pościel z motywem jakiejś gry - gdzie kupić ?

23 postów w tym temacie

Szukałem takiego tematu , ale nie znalazłem . Tak jak w temacie , czy znacie jakieś sklepy internetowe albo czy wiecie gdzie kupić pościel z motywem z jakiejś gry , np. Wiedźmin i tym podobne . Pościele z motywami różnych piłkarskich klubów są , więc pomyślałem sobie , że z gier też powinny być , więc proszę wypowiadajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czego to ludzie nie wymyślą :)

Nie wiem czy jakiś sklep sprzedaje taką pościel, ale na Allegro jest firma, która umieszcza dowolny wzór na poszwach do poduszki, wysyłasz im obrazek, oni go drukują i wysyłają Ci poszwę. Spróbuj wpisać w wyszukiwarkę Allegro słowa poszwa albo poduszka, gdzieś tam ich znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może są firmy które robią dużo formatowe nadruki na materiałach, ale ja się jeszcze nigdy z tym nie spotkałem. Ale przyznam pomysł ciekawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 14:12, heaton 1992 bdg napisał:

Szukałem takiego tematu , ale nie znalazłem . Tak jak w temacie , czy znacie jakieś sklepy
internetowe albo czy wiecie gdzie kupić pościel z motywem z jakiejś gry , np. Wiedźmin
i tym podobne . Pościele z motywami różnych piłkarskich klubów są , więc pomyślałem sobie
, że z gier też powinny być , więc proszę wypowiadajcie się :)


czy ty nie zaczynasz mieć obsesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 15:37, heaton 1992 bdg napisał:

hmm... o jakiej obsesji mówisz ?


masz 16 lat, idziesz do I liceum a pościele z postaciami z gier chcesz:P To takie dziecinne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:50, Laid back napisał:

Na tej zasadzie koszulki z gier też są dla dzieci, a figurki to już w ogóle...


I jeszcze na poparcie tezy, że figurki nie są dla dzieci - http://tnij.org/bnhd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:38, marcinshinoda napisał:

masz 16 lat, idziesz do I liceum a pościele z postaciami z gier chcesz:P To takie dziecinne:P


Jakie dziecinne , pościel np. Gears Of War dziecinne ? Nie sądzę :D A i idę do I klasy , ale Technikum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem takie posciele w JYSK - jakies power rangersy, harry pottere, spidermany, mario...
w sumie glownie z kreskwek.. ale kilka z gier moze trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 17:46, heaton 1992 bdg napisał:

Jakie dziecinne , pościel np. Gears Of War dziecinne ? Nie sądzę :D A i idę do I klasy
, ale Technikum :D


Ja kiedyś w Jusk widziałem pościel z motywem z Bionicle: Heroes.
Potem tylko kubuś puchatek i kucyki :D
Ps. Do jakiego technikum poszedłeś? Ja chodze do Leśnika w Tucholi (interek rulez!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

misiuna1<----- Technikum Spożywcze w Bydgoszczy :D
Mam nadzieję , że ktoś jeszcze wypowie się w tym temacie , może ktoś gdzieś coś jeszcze widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:22, Mateusz9214 napisał:

http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-33350-komplet-poscielowy-SPIRAL-CAPTIVE-ANGE
L-nr434840-LG131930-sredni-KOMP001.html
proszę :D trochę wyobraźni i można to wziąść za jakiegoś aniołka z jakiejś gry xD
A figurki są dla dzieci szczególnie te Warhammerowe :D

No fajnie , dzięki za linka , może ktoś znajdzie coś z motywem jakiejś gry , bo ja nie mogę nic znaleźć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , temat niestety się nie rozwinął , nikt nie znalazł tego o co pytałem , więc proszę jakiegoś Moderatora o zamknięcie tego tematu , swoją drogą zamykając go , jeśli wie coś na ten temat , to niech jeszcze coś napisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej takie rzeczy pisać przez formularz,
co do tematu - nie widziałem takich pościeli, ale skoro są koszulki, to czemu nie pościele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoj, teraz się możecie ze mnie śmiać, mam pościel z Pokemonami ^^ Nie to żebym je oglądał, ale babcia dostała w pracy, a ona zatrzymała się na etapie że jestem małym dzieckiem, i do dziś słyszę tę denerwujące: Kamciś, a nie chcesz mleka? Rośniesz, więc musisz je pić O_o Czy ona nie widzi że ja nie mam już 6 lat? Eh ;) W każdym razie pościel fajna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować