Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CyberGram - wielka impreza dla graczy na zwieńczenie wakacji!

102 postów w tym temacie

A ja sobie odpuszczam CyberGram.Pracka, ale w sumie pojechać i tylko patrzeć jak pro namiatają w CSa? Pf. Do zobaczenia na urodzinach gram.pl/PGA/kolejnym zlocie? ;> We shall see...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 14:02, Kazmierczak-M napisał:

Laid a kto (czy w ogóle ktoś ) z ekipy się wybiera ?


Wybiera, wybiera. Przecież wspieramy turniej, ktoś musi więc być jak ten Atlas i wspierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście taka impreza nie mogła się odbyć nigdzie indziej tylko w Warszawie... No ale to może nawet i lepiej , bo jak dla mnie gry które będą brały udział w turnieju są raczej mało ciekawe i w sumie nie brał bym w takich zawodach udziału , ale jakąś porządną relację z chęcią przeczytam , ale zawsze lepiej zobaczyć coś takiego na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 15:17, Sebat1 napisał:

Oczywiście taka impreza nie mogła się odbyć nigdzie indziej tylko w Warszawie... No ale
to może nawet i lepiej , bo jak dla mnie gry które będą brały udział w turnieju są raczej
mało ciekawe i w sumie nie brał bym w takich zawodach udziału , ale jakąś porządną relację
z chęcią przeczytam , ale zawsze lepiej zobaczyć coś takiego na własne oczy.


Dobrze że w Warszawie bo tak ja moge pojechać^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:31, marcinshinoda napisał:

W jakich godzinach jest ten turniej? I na jakiej ulicy znajduje sie ten instytut i jakimi
autobusami tam można dojechać?;]


Uczelnia - Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych ul. Koszykowa 86.
Cybergram odbywa się w godzinach 10-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie powiedziec jakie nagrody przewidujecie w grze GRID bo nei wiem czy opłaca mi sie przyjeżdżac z Lublina specjalnie po to? Bo np w zwykłym cybertour byly smieszne nagrody: za 3msce dostalem jakiegos pada za 20zl.
Prosze odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:25, Adryt napisał:

Czyli co, przychodzę sobie, zapisuję się i gram?


Tak, dokładnie.

Dnia 27.08.2008 o 00:25, Adryt napisał:

Na jakiej platformie odbywają się turnieje?


Na PC-tach.

samohud > nagrodami będą telefony komórkowe, sprzęt komputerowy, gry na PC i konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Platformą jest PC. Czy będą do nich podłączane pady (PES2008) czy trzeba radzić sobie na klawiaturze? Pytania mogą wam się wydać noobowskie, ale nie brałem jeszcze udziału w czymś takim, a chciałbym spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ja się wybieram na Call of Duty 4. Chciałbym tylko wiedzieć, miej więcej w jakich godzinach się odbywa ten konkurs ?, bo niestety nie mam całego dnia wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować