Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EK Czystego Nieba jeszcze bogatsza!

40 postów w tym temacie

Z dobrze prezentującej się edycji kolekcjonerskiej Stalkera: Czyste Niebo, zrobiona jeszcze lepszą! Teraz prezentuje się ona bardzo okazale i zawiera wszystko to, co powinna mieć prawdziwa Edycja Kolekcjonerska. Soundtrack idealnie uzupełnia ten bardzo dobry zestaw. Poza tym koszulka, zapalniczka i mapa zony... Mmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , tak CD projekt nas rozpieszcza . Tylko ze w zły sposób . Tylko mi dostawy za żeton mi brakuje bo podniesli wymagany limit żeby nim zapłacić za przesyłkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza wersja bardzo mnie już zadowalała. A teraz? Widać, że CDP dba nie tylko o siebie, ale i o nas dodając nowe dodatki nie podwyższając ceny. Zapalniczka wygląda znacznie ciekawiej, digipack też (mimo tak niewielkiej zmiany), artbook dosyć gruby, ale nie zapominam, że to jest tylko wizualizacja.
Jeżeli nadal ktoś nie jest zadowolony z tak bogatej edycji, to widać, że jest za bardzo rozpieszczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! CDP - chylę przed Wami czoło, albowiem z bubla zrobiliście coś wartego grubego rubla (wiem, że bez sensu - miałem ochotę sobie rymnąć :D). I o ile się nie mylę, poprzednio nie było etui na digipacka? Aktualna wizualizacja jest o niebo (Czyste zresztą :P) lepsza od poprzedniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:03, rafekx 12 napisał:

Tak sie wszyscy cieszymy ale mam dla was złą wiadomośc,premiera przesunięta na wrzesień....:(


gdzie tak pisze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będą jeszcze kolejne egzemplarze w kolekcjonerce? Bo ja cały czas obserwuje i jest napisane, że - "brak".... :( A tak chciałam kupić sobie EK Stalkera :< Clear Sky oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:51, 332 napisał:

A będą jeszcze kolejne egzemplarze w kolekcjonerce? Bo ja cały czas obserwuje i jest
napisane, że - "brak".... :( A tak chciałam kupić sobie EK Stalkera :< Clear Sky oczywiście.


może będzie taka ''lista chętnych'' jak w przypadku Wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa porządne podejście do klienta!

Co jak co, ale ostatnio z Edycjami Kolekcjonerskimi CD Projekt zaczyna nas co raz bardziej rozpieszczać. Piękna EK Mass Effect, która niedawno się ukazała, a tutaj natomiast prezentowana jest Edycja Kolekcjonerska Stalkera: Czyste Niebo. Wydanie prezentuje się znakomicie, a decyzja o dodaniu do niej soundtracku jest moim zdaniem strzałem w dziesiątkę. Tego brakowało, ale dobrze, że już jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować