Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

America`s Army 3.0

129 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2008 o 09:42, Modok napisał:

A skąd wiesz że będzie hitem?

Nowy Operation FlashPoint to zmiecie.


hmm stad ze AA:SF jest realistyczna ale nie do bolu jak np. stary Flashpointy czy ArmA, czy badz nowy flashpoint. Te gry sa jak dla mnie przegiete :P, a AA jest bardziej realistyczna od BF2 ale nie tak jak np. ArmA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak jest przyzwyczajony do battlefieldow itepe to sie mu nie dziwie ;] ja mam dopiero 37%... pewnie nad ranem bedzie juz sciagnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem ściągać przez Steama. Pewnie jutro się skończy, ale powiem Ci Zauri, że tym UE3 to mnie zaskoczyłeś i zaciekawiłeś ;). Jak zagram, napiszę opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W starego Amiericas''a zagrywałem się jak głupi, a mapka SF Hospital wymiatała. :) Osobiście ściągam i mam nadzieję, że będzie lepiej od poprzedniej wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 21:30, Zauri napisał:

jak jest przyzwyczajony do battlefieldow itepe to sie mu nie dziwie ;] ja mam dopiero
37%... pewnie nad ranem bedzie juz sciagnieta

Nie Battlefield. Ma tylko 1500h wg. Xfire w CoD4. Pewnie więcej, bo grał od premiery, a Xfire założył potem. Jednakże teraz próbowałem grać i strasznie długo wczytywała się mapa po czym mnie wyrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 21:36, Grinczar napisał:

> 37%... pewnie nad ranem bedzie juz sciagnieta
Nie Battlefield. Ma tylko 1500h wg. Xfire w CoD4. Pewnie więcej, bo grał od premiery,
a Xfire założył potem. Jednakże teraz próbowałem grać i strasznie długo wczytywała się
mapa po czym mnie wyrzuciło.

Póki co serwer główny jest odłączony(bez świadomości wydawcy?) ze względu na duże przeciążenie. Ale zaraz, jakiś update wyszedł, może to poprawią...
Jednakże nie klnijcie, że gra jest beznadziejna itp, bo ma mnóstwo bugów - w Quake Live też były kolejki, ale postawiono kilkanaście serwerów i już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przez tą "drobną" awarię serwerów póki co są ogromne problemy z chociażby pomyślnym przejściem treningu, o grze w sieci już nie wspominając... Bezstresowo to na razie tylko mapki sobie można pozwiedzać w trybie "Explore" i postrzelać tam sobie do ścian :) Ale za jakiś dzień-dwa-trzy już wszystko powinno być w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie pre-upload, chciałem teraz sobie zagrać a tu proszę. Całkiem duży update mi się ściąga. Trudno, zostawię PC włączonego na noc. I tak nie jestem zbyt "zaciekawiony" tą grą, ale jeżeli już ją ściągnąłem - podociągam te patche i sprawdzę chociaż jak prezentuje się na tle poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja się rozpiszę.

Póki co, gra jest fatalnie zbugowana. Nie da się przejść treningu! Ja i moi koledzy mają ten sam problem. Mianowicie przechodzę jeden trening, drugi... i przechodzę do trzeciego. Ładuje się, ładuje... i nagle wywala mi do menu. I co? I te dwa poprzednie treningi nie zaliczyły mi się! Szlag!

Biadolić można by wiele. Na przykład zamiast "go prone" pojawia się komunikat rodem ze skryptu: "0x000 sd5" itp. W grze trzeba duuużo poprawić.

Żeby nie było, że tylko narzekam. Gra ma fantastyczne animacje motion capture, jest na prawdę realistyczna. Nie da się z M4A1 walić z dużych odległości, gdyż nawet leżąć celownik odrobinkę ci się macha, co utrudnia. Ale właśnie taki poziom trudności przykuwa jak diabli.
Grafika stoi na wysokim poziomie, szczególnie modele. Tylko drzewa wyglądają dziwnie... ale generalnie jest ok.
Jest kilka fajnych akcji. Podczas sprintu kamera fajnie ci się trzęsie, kiedy nagle wcisniesz "C"(kucanie), bohater zrobi wślizg. Nie można za to skakać, lecz można się wspinać na nie za wysokie barierki czy po prostu przez nie przeskakiwać. No wiecie, żołnierze taszczą ciężki sprzęt, więc o skoku nie ma mowy.

Ponadto, jesli podamy login i hasło do naszego starego konta(z Americas Army 2) dostaniemy jakies bonusy. Nie mam pojęcia jakie, pewnie w postaci expa.

Statystykowicze mogą się czuć w niebie. Jest tu masa statów. A dodatkowo achievementy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poczatku bedzie wygladac nieciekawie, ale pomysl co bedzie za miesiac, jak juz to wszystko sie ustabilizuje i bedzie mozna korzystac ze wszystkich funkkcji normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest badziewnie zoptymalizowana, chodzi tragicznie (nawet na minimalnych ustawieniach) a gorzej wygląda niż Gears of War (które chodzi u mnie bez zacięć). Zostałem miło zaskoczony w treningu strzeleckim... karabin mi się zaciął, poczekam aż się to upatchuje, wiadomo już coś o poprawkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 09:54, gogiell napisał:

Do kąciku "AA3 Epic Fails" dołączam moje zdjęcie... Tego nawet nie skomentuje.


Darmowy beta-test, dobrze, że gra jest darmowa bo gdyby nie... Mam pytanie u Ciebie jak chodzi AA 3? Tnie się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woho, kompa dawno nie modernizowałem (xbox 360 zawitał do mojego domku), ale Bioshock chodził IDEALNIE na średnich detalach. Nawet Crysisa na moim poczciwym PC skończyłem.

AA 3.0 włącza się dobre 10 minut, po czym zawiesza się gdy chce zagrać trening. Główne menu strasznie tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 10:08, Bracio napisał:

Darmowy beta-test, dobrze, że gra jest darmowa bo gdyby nie... Mam pytanie u Ciebie jak
chodzi AA 3? Tnie się ?

Jeśli chodzi o mnie, to gra działa na max detalach w 50 klatkach.
Kiedy karabin się zacina trzeba go odblokować wciskając R
Podczas treningu zawsze się zacina ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ogólnie jest ciekawa, tylko jest strasznie zabugowana. W moim przypadku potrafi się zawiesić na około minutę, co potrafi zmylić gracza. Czasem mam problemy z połączeniem się.
Gra chodzi płynnie (w końcu to silnik unreal).
Mam nadzieję, że będą ją szybko poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować