Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

America`s Army 3.0

129 postów w tym temacie

Dobra, ściągam AA3, jutro sobie pogram, ciekawe jak tam to zrobili ; ]

PS. Ktoś chętny pograć? zapraszam do znajomych na steamie ''corpik28''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 23:56, St0ck napisał:

Dobra, ściągam AA3, jutro sobie pogram, ciekawe jak tam to zrobili ; ]

Powodzenia życzę. I cierpliwości. Przejdziesz 2 treningi, to cie wywali, w trzecim mozesz miec problemy(nawet na 100 procent jak zrobisz moze ci nie zaliczyc...)a w 4 odpowiedzi masz z mojego wczesniejszego posta. A, i jeszcze 5 trening, ale to juz pestka.

Dnia 20.06.2009 o 23:56, St0ck napisał:

PS. Ktoś chętny pograć? zapraszam do znajomych na steamie ''corpik28''

Poki co staty mi zapisuja wiec po sieci pogram jutro dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zrobiłem wszystkie treningi, wchodzę do multi, ładuje się mapa, ładuje się... a nagle wywala do menu(oczywiscie z loadingiem...). Czekać do rana aż ten zasrany serwer przyjmie statystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w temacie. Czy ta gra jest całkowicie bezpłatna? Niby sobie poradziłem już mi się ściaga na STEAM''ie 1mb/s ale czy po instalacji trzeba coś wprowadzić czy można śmiało już grać? Czy ta gra ma duże wymagania? Na czym w ogóle polega bo nie miałem z Nią styczności choć jestem zapalonym graczem CS1.6 od 4 lat i od czasu do czasu pogrywam w Battlefield''a 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 14:01, nightfaler napisał:

Hmmm nie da się gry z jakiegoś torrenta zassać ? Bo z tego downloadera nic nie leci ;/


Nie, bo przecież torrenty to zło wcielone, miejsce zasiedlone przez cyklistów, pedofilów i zielonych! Na torrentach są same pirackie pliki! Jak w ogóle śmiesz wspominać o tym siedlisku zła i felicytologii?!
PS. niestety nie udało mi się nic takiego znaleźć, ale jeszcze może poszukam w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 14:12, Infes napisał:

Witam wszystkich w temacie. Czy ta gra jest całkowicie bezpłatna? Niby sobie poradziłem
już mi się ściaga na STEAM''ie 1mb/s ale czy po instalacji trzeba coś wprowadzić czy
można śmiało już grać? Czy ta gra ma duże wymagania? Na czym w ogóle polega bo nie miałem
z Nią styczności choć jestem zapalonym graczem CS1.6 od 4 lat i od czasu do czasu pogrywam
w Battlefield''a 2.


Całkowicie darmowa :) jedynie co będziesz musiał zrobić po zassaniu, to założyć konto (możesz zrobić to po przez grę). Sam wcześniej również grałem przez duuużo lat w CSa, jednakże poczułem niedosyt i chęć zagrania w coś bardziej ambitnego i złożonego. Dużo w AA jeszcze nie grałem, więc nie napiszę na czym dokładnie polegają misje i jak wygląda sama rozrywka. Mam jednak nadzieję, że grać będzie się miło :) Póki co jednak trzeba czekać na dopieszczenie 3 części AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Póki co jednak trzeba czekać na dopieszczenie 3 części AA.

dokladnie, narazie jest to nieoszlifowany diament, zobaczymy co bedzie za miesiac czy dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2009 o 14:16, Furr napisał:

Nie, bo przecież torrenty to zło wcielone, miejsce zasiedlone przez cyklistów, pedofilów
i zielonych! Na torrentach są same pirackie pliki! Jak w ogóle śmiesz wspominać o tym
siedlisku zła i felicytologii?!
PS. niestety nie udało mi się nic takiego znaleźć, ale jeszcze może poszukam w wolnym
czasie.


Eh wziąłem już tego steama i zacząłem ściągać. I tu moje pytanie jak już ściągnę grę to będę mógł go usunąć ? Czy kolejne blokady, zabezpieczenia utrudnią mi zabawę ?
P.S. no właśnie też szukałem i nic nie udało mi się znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to tak, bez zadnego klopotu, ale ja bym sie steama nie pozbywal, bardzo fajna platforma :) cos jak xfire, tylko bardziej rozbudowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 14:54, nightfaler napisał:

Eh wziąłem już tego steama i zacząłem ściągać. I tu moje pytanie jak już ściągnę grę
to będę mógł go usunąć ? Czy kolejne blokady, zabezpieczenia utrudnią mi zabawę ?
P.S. no właśnie też szukałem i nic nie udało mi się znaleźć ;/

Pewnie że tak. Na steam masz "delete game content".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 16:07, ArkStorm napisał:

Można grę jakoś ręcznie załatać istniejącym patchem? Bo póki co steam nic mi w tym kierunku
nie pomaga. Ciągle mam wersję 3.0.0


Steam zawsze aktualizuje grę automatycznie, może po prostu nie zauważyłeś? Tym bardziej, że nawet po instalacji patcha nadal w menu jest 3.0.0, bo to taki hotfix w zasadzie, a nie pełnoprawny patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Kiedy chcę włączyć trening, albo multiplayer''a to za każdym razem mam zwieche kompa no i idzie restart :/ Raz tylko miałem ekran loading i do menu mnie wywaliło.. ta gra potrzebuje duużej ilości patchy -.-...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem gameplay jest na dobrym poziomie. Aktualnie przechodzę treningi ale już za chwilę wezmę się za multiplayer''a. Grafika jest naprawdę bardzo przyjemna dla oka,co prawda nawet na minimalnych mam lekkie przyciny bo mój dziadzio nie wyrabia no ale gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 11:48, Laid_back napisał:

Po 5 przejściu tego samego treningu bez kwalifikacji - poddałem się. Wrócę dopiero kiedy
naprawią zaliczanie :/

Mi raz pomogło powtórne włączenie gry. Być może samo zalogowanie się jeszcze raz też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować