Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

America`s Army 3.0

129 postów w tym temacie

Mi jedynie na experta póki co udało się granaty. Mógłby ktoś napisać co wybierać podczas treningu gdzie trzeba uleczyć kolesia i jest 8 pytań. Chciałbym w kolejności poznać dobre odpowiedzi. Udało mi się 5/8 ale to strzelałem i bezsensu. I mam pytanie,czy trzeba przejść treningi żeby grać w MP? Wchodziłem na dwa servery ale raz loading i ścina(brak odpowiedzi) a raz do menu mnie wywaliło. I te treningi,są tylko 4 czy 5? Bo jest ten pasek dajmy blue to jest tam z 8 ale możliwe jest 1 lub 2 tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało dzisiaj wbić na serwer :) ale kurczę, nie mam póki co zapału do AA. Za bardzo przyzwyczajony jestem do CSa. No i będę musiał obniżyć lekko rozdzielczość bo mi delikutaśnie chrupie. A przy takiej grze na żadne, nawet najdrobniejsze zgrzyty nie można sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz odpowiedzi na medyka, czesto sie to przydaje podczas multi :)

Dla osób mających problemy z treningiem Medyka - daje odpowiedzi.
Weak Pulse - wybierasz to na dole
Shallow Breathing - wybierasz to po lewej
Labored Movement - wybierasz to po prawej
Pale Skin - wybierasz to na górze

a przy multi mam tak samo, jak wbijesz na serwa i zacznie sie mapa ladowac to moze normalnie pograsz (a nie ja wyskocza te loadingi co podczas treningu miales) zauwazylem jeszcze, ze nie da sie podlaczyc 2 raz do tych serwow na ktorych juz gralem troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:27, Infes napisał:

Mi jedynie na experta póki co udało się granaty. Mógłby ktoś napisać co wybierać podczas
treningu gdzie trzeba uleczyć kolesia i jest 8 pytań. Chciałbym w kolejności poznać dobre
odpowiedzi. Udało mi się 5/8 ale to strzelałem i bezsensu. I mam pytanie,czy trzeba przejść
treningi żeby grać w MP? Wchodziłem na dwa servery ale raz loading i ścina(brak odpowiedzi)
a raz do menu mnie wywaliło. I te treningi,są tylko 4 czy 5? Bo jest ten pasek dajmy
blue to jest tam z 8 ale możliwe jest 1 lub 2 tak?

Masz tego mojego posta
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=40081&pid=34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chyba wreszcie udało mi się ukończyć MOUT Course ;p. Teraz tylko czekać, aż profil się zaaktualizuje :P.

P.S. Można już grać snajperem, czy jeszcze takiej opcji nie ma? I czy w ogóle będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:21, mikim napisał:

No, chyba wreszcie udało mi się ukończyć MOUT Course ;p. Teraz tylko czekać, aż profil
się zaaktualizuje :P.

P.S. Można już grać snajperem, czy jeszcze takiej opcji nie ma? I czy w ogóle będzie?

Wpierw trzeba trening dla snipera zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest któryś z tych 5 pierwszych? ;p Jeśli nie to gdzie go znajdę? Bo nie bardzo umiem się w tych treningach połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:46, nightfaler napisał:

Dziwne co próbuję właczyć jakiś trening gra mi się zwiesza .....

Nie ty jeden.. trzeba próbować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 13:50, mikim napisał:

To jest któryś z tych 5 pierwszych? ;p Jeśli nie to gdzie go znajdę? Bo nie bardzo umiem
się w tych treningach połapać.

Pierwsze 5 to BCT (Basic Training), potrzebne do grania po sieci.
Po ukończeniu ich masz 25 advanced points czy coś. Kiedy lewelujesz dostajesz ileś tam punktów, za które odblokowujesz nowe treningi. Dzięki temu możesz potem prowadzić pojazdy na niektórych mapach, być sniperem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

I jeszcze coś - gra jest naprawdę jak dla mnie średnio zoptymalizowana. Chodzi u mnie gorzej niż Crysis, mam na średnich taki FPS (30-40), jaki mialem w Crysisie na high :s. No cóż, nadzieja umiera ostatnia, może wyjdą jakieś patche poprawiające szybkość działania gry, bo na low grać nie będę, a jakąś przyjemność z rozgrywki chciałbym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:09, mikim napisał:

Ok, dzięki.

I jeszcze coś - gra jest naprawdę jak dla mnie średnio zoptymalizowana. Chodzi u mnie
gorzej niż Crysis, mam na średnich taki FPS (30-40), jaki mialem w Crysisie na high :s.
No cóż, nadzieja umiera ostatnia, może wyjdą jakieś patche poprawiające szybkość działania
gry, bo na low grać nie będę, a jakąś przyjemność z rozgrywki chciałbym mieć.

W sieci to jest dopiero miazga. Ja myślałem, że ta gierka ma niezłą optymalizację, tymczasem... szkoda gadać. Nie da się precyzyjnie walić z daleka.
Do patcha nie gram... i do czasu aż gracze się nie poprawią(nie leczą, nie wykonują obj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:20, Kirabaxior napisał:

W sieci to jest dopiero miazga. Ja myślałem, że ta gierka ma niezłą optymalizację, tymczasem...
szkoda gadać. Nie da się precyzyjnie walić z daleka.
Do patcha nie gram... i do czasu aż gracze się nie poprawią(nie leczą, nie wykonują obj)


A już myślałem, że jedynie mój laptop na którym gram nie wyrabia ... po części kamień spadł mi z serca. Póki co zostało mi temat dodać do ulubionych i czytać / obserwować rozwój sprawy. Grę ściągałem w tym tygodniu już 3 razy :D dzisiaj ostatecznie ją usunąłem. Poczekam aż wersja będzie całkowicie grywalna. Pozdrawiam wszystkich oczekujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:25, ArkStorm napisał:

A już myślałem, że jedynie mój laptop na którym gram nie wyrabia ... po części kamień
spadł mi z serca. Póki co zostało mi temat dodać do ulubionych i czytać / obserwować
rozwój sprawy. Grę ściągałem w tym tygodniu już 3 razy :D dzisiaj ostatecznie ją usunąłem.
Poczekam aż wersja będzie całkowicie grywalna. Pozdrawiam wszystkich oczekujących.

Dzis trochę pograłem i jakoś się przyzwyczaiłem - ale do jednego przyzwyczaić się nie idzie. ZBYT DUŻE CZASY OCZEKIWANIA PO DEDZIE! Padłem na początku rundy i musze czekać 7 minut ;/ No chyba, że wygramy/przegramy runde. Ale każdy chce żyć, więc długo to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:25, ArkStorm napisał:

Poczekam aż wersja będzie całkowicie grywalna. Pozdrawiam wszystkich oczekujących.


W ogóle to mnie zastanawia czemu Oni to wydali? Dobrze wiedzieli jak to jest "ukończone",że jest naprawdę sporo do poprawienia bo jest gra po prostu niedopracowana. Dziwi mnie taka postawa twórców, bo potem ciężej będzie przyciągną rzesze fanów skoro gdy to ściągną zobaczą jaka kicha z tym MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak samo bylo z america`s army 2.8.x... i to glownie dla nich gra powstala, jezeli teraz gra jest nieodpracowana to pomysl co bylo we wrzesniu ? :O (pierwsza data premiery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra po skrócie. Nie wiem co Ci ludzie z tego mają że wydają takie coś,gra ma potencjał,naprawdę fajnie jest zrobiona ale TRZEBA ją dopracować a nie oddać taką nijaką :/ Tym bardziej że naprawdę może wiele,wiele osób zachęcić do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować