Zaloguj się, aby obserwować  
BreeD

Toca race driver

17 postów w tym temacie

Mam oryginalną wersję gry toca race driver lecz gdy chce zagrac w rozgrywke intenetową to nie znajduje żadnych serwerów. Co może być tego przyczyną? Prosze o jak najszybszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 08:29, BreeD napisał:

Mam oryginalną wersję gry toca race driver lecz gdy chce zagrac w rozgrywke intenetową to nie znajduje żadnych serwerów.
Co może być tego przyczyną? Prosze o jak najszybszą pomoc.


ustaw sobie firewalla jak trzeba. info znajdziesz na stronach codemasters.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 16:52, BreeD napisał:

Mugłby ktoś napisać na forum jak to zrobic bo na stronach codemasters tego znaleść nie moge


przejrzyj forum:
http://community.codemasters.com/forum/forumdisplay.php?f=75
tam jest jakies 1000 postow - na pewno znajdziesz
pozatym chyba cos w readme albo manulau chyba bylo o tym napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 08:29, BreeD napisał:

Mam oryginalną wersję gry toca race driver lecz gdy chce zagrac w rozgrywke intenetową to nie znajduje żadnych serwerów.
Co może być tego przyczyną? Prosze o jak najszybszą pomoc.


moze tez byc tak ze nikt w to nie gra w danej chwili - bo serwery robia sami gracze.
ale to malo prawdopodobne :) sam niedawno sie scigalem online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:10, BreeD napisał:

Podałeś mi linka do forum o toca race driver 2 a ja mam toca race driver 1


aaa sorrry, no to bardzo prawdopodobne ze nikt nie gra online. ta gra juz troche latek ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:40, BreeD napisał:

ale ja nawet nie mam możliwości założenia gry w internecie

nie bardzo jestem w stanie pomoc. nigdy nie widzialem "jedynki" - nie mam pojecia czego moze jej do szczescia brakowac. prawdopodobnie moze chodzic o sprawy zwiazane z firewallem, ale rownie dobrze moze to byc milion innych zeczy, bo z tego co kojarze ta gra wyszla jeszcze przed winda xp, a prawdopodobnie jej teraz uzywasz.

zreszta i tak z gry w sieci pewnie mozesz zrezygnowac, bo nie bedzie z kim grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić o podanie tajnych kodów do gry Toca Race Driver...Preszedłem grę i chciałbym sobie pojeździć lepszymi autami z kumplem bo od nowa zainstalowałem gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:51, penny napisał:

> ale ja nawet nie mam możliwości założenia gry w internecie
>
nie bardzo jestem w stanie pomoc. nigdy nie widzialem
"jedynki" - nie mam pojecia czego moze jej do szczescia brakowac. prawdopodobnie moze chodzic o sprawy zwiazane z firewallem,
ale rownie dobrze moze to byc milion innych zeczy, bo z tego co kojarze ta gra wyszla jeszcze przed winda xp, a prawdopodobnie
jej teraz uzywasz.

zreszta i tak z gry w sieci pewnie mozesz zrezygnowac, bo nie bedzie z kim grac.


Niewiesz co straciłeś jedynka była i jest superancka......przynajmniej nam tu po lokalu nietnie jak dwójeczka a i ten model zniszczeń jakoś bardziej mi odpowiada.......ale to tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:51, penny napisał:

> ale ja nawet nie mam możliwości założenia gry w internecie
>
nie bardzo jestem w stanie pomoc. nigdy nie widzialem
"jedynki" - nie mam pojecia czego moze jej do szczescia brakowac. prawdopodobnie moze chodzic o sprawy zwiazane z firewallem,
ale rownie dobrze moze to byc milion innych zeczy, bo z tego co kojarze ta gra wyszla jeszcze przed winda xp, a prawdopodobnie
jej teraz uzywasz.

co jak co ale mi pod xpekiem działa ale tylko gdy mam sp1 na sp2 wywala do windy i koniec.....
Bo jak wytłumaczysz taką gre jak motorchead powstała(1997) wogle w chwili gdy nawet o xp mowy niebyło a chodzi mi idealnie .......i to nietylko singiel ale nawet lan ze znajomymi......
To że trd1 niedziała to poprostu winny jest sp2 bez niego mi chodzi gracko.

Dnia 12.10.2005 o 18:51, penny napisał:

zreszta i tak z gry w sieci pewnie mozesz zrezygnowac, bo nie bedzie z kim grac.

jak niema jak jest .........trzeba się tylko trochę obrócić i się znajdzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 10:10, Geminem napisał:

Chciałbym prosić o podanie tajnych kodów do gry Toca Race Driver...Preszedłem grę i chciałbym sobie pojeździć lepszymi autami
z kumplem bo od nowa zainstalowałem gre.


A sajwy przeciez jak je raz odblokujesz to potem w profilu są... przynajmniej u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 13:35, Saltictus napisał:

> > co jak co ale mi pod xpekiem działa ale tylko gdy
mam sp1 na sp2 wywala do windy i koniec.....
Bo jak wytłumaczysz taką gre jak motorchead powstała(1997) wogle w chwili gdy
nawet o xp mowy niebyło a chodzi mi idealnie .......i to nietylko singiel ale nawet lan ze znajomymi......
To że trd1 niedziała
to poprostu winny jest sp2 bez niego mi chodzi gracko.

ja podalem kwestie windy jako jedna z mozliwosci - jest to jaknajbardziej mozliwe, dlatego ze w obu systemach obowiazuja zupelnie inne zasaday. wystarczy ze programisci tworzacy gre pod win98 zastosowali jakies "triki" ktore dzialaly pod win98, ale ktore zostaly zablokowane pod winXP. to normalne. XP wywodzi sie od systemow takich jak win NT, a to zupelnie co innego niz win98. nie znam regul ktore tym rzadza, ale zapewniam cie - to nic nadzwyczajnego ze cos zrobione pod win98 nie dziala tak jak trzeba pod XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zebrac punkty do odkrycia nastepnych planszy wyscigow brakuje mi 31 punktow . i co musze odnowa przejsc gre zeby nazbierac te punkty a przeszlem wszystkie mozliwe tory kture mam odsloniete chodzi o gre toca race driver .
a kiedy znowu scigam na tym samym torze to juz mi nie wlicza punkty . co mam zrobic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować