• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
LivinSoFast

Titan Quest - problem

Pytanie

Witam

kilka dni temu zakupilem gre Titan Quest... Gra bardzo fajna.. ale pojawil sie jeden problem... konczac ostatniom misje glowna w Grecji, rozprawilem sie z dwoma potworami, wszedlem w dialog z kolesiem, ktory wyszedl zza drzwi po zakonczonej walce (mowil o statku, ktorym mam sie udac do Egiptu)... no i wszystko pieknie... wychodze z labiryntu... zrobilem save i wylaczylem gre....... dzisiaj wlaczam a tam co ? ide do kolesia pod statek , ktorym mam plynac do Egiptu i nic :| ... wszystkie misje wypelnione (glowne i poboczne)... nie idzie kompletnie nic zrobic.....

moze ma ktos jakis pomysl co zrobic zeby wszystko bylo ok? bo grac od nowa mi sie nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.08.2008 o 15:00, LivinSoFast napisał:

Witam

kilka dni temu zakupilem gre Titan Quest... Gra bardzo fajna.. ale pojawil sie jeden
problem... konczac ostatniom misje glowna w Grecji, rozprawilem sie z dwoma potworami,
wszedlem w dialog z kolesiem, ktory wyszedl zza drzwi po zakonczonej walce (mowil o statku,
ktorym mam sie udac do Egiptu)... no i wszystko pieknie... wychodze z labiryntu... zrobilem
save i wylaczylem gre....... dzisiaj wlaczam a tam co ? ide do kolesia pod statek , ktorym
mam plynac do Egiptu i nic :| ... wszystkie misje wypelnione (glowne i poboczne)... nie
idzie kompletnie nic zrobic.....

moze ma ktos jakis pomysl co zrobic zeby wszystko bylo ok? bo grac od nowa mi sie nie
chce ;p


Kurde ty może lunatykujesz i grasz w Titan Quest? Nie wiem 1 raz słyszę o tym żeby się wszystkie misje same wypełniły... Raczej nic z tym nie zrobisz i będziesz musiał od początku sobie zagrać ale to nie jest pewne. Może ktoś miał taki problem i napisze co z tym zrobić ale ja to bym zagrał od początku bo myślę że szybciej dojdziesz do miejsca w którym wystąpił błąd niż dojdzie do ciebie rada jak to naprawić.
edit: Aha nie zapisuj w tamtym miejscu co ostatnio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.08.2008 o 15:00, LivinSoFast napisał:

kilka dni temu zakupilem gre Titan Quest... Gra bardzo fajna.. ale pojawil sie jeden
problem... konczac ostatniom misje glowna w Grecji, rozprawilem sie z dwoma potworami,
wszedlem w dialog z kolesiem, ktory wyszedl zza drzwi po zakonczonej walce (mowil o statku,
ktorym mam sie udac do Egiptu)... no i wszystko pieknie... wychodze z labiryntu... zrobilem
save i wylaczylem gre....... dzisiaj wlaczam a tam co ? ide do kolesia pod statek , ktorym
mam plynac do Egiptu i nic :| ... wszystkie misje wypelnione (glowne i poboczne)... nie
idzie kompletnie nic zrobic.....


sprecyzuj "i nic"... kluczowe postacie do questow maja zazwyczaj cos swiecacego nad glowa, moze masz gdzies isc i jeszcze z kims pogadac ? Moze postac jest nieaktywna (NPC) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no wlasnie chodzi o to ze koles czekajacy na mnie przy statku powinien miec wykrzyknik nad glowa, ale nic takiego nie ma... nie moge z nim pogadac ani typowo nic... wszystkie misje sa wykonane wiec nie wiem czy jakis blad w grze czy o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ehh nie gram w to za dlugo ale ten czlowiek przy statku nie bedzie mial wykrzyknika... hmm nie wiem jak to nazwac "trojkat" czy co to nad nim wisi... on jest przewoznikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Otóż ja też mam duży problem błagam pomóżcie.... mam Titan Quest IT orginałke no i mam postać 65 lvl zdobywce. dzisiaj coś sie pochrzaniło w moim profilu windows. po zalogowaniu windows dostalem komunikat o tym że mój wcześniejszy profil uległ uszkodzeniu i teraz został uruchomiony profil tymczasowy. Nacisnąłem OK no i patrze tapeta domyślna brak niektórych ikonek. Kiedyś się z tym styknąłem wieć zrobiłem jak wcześniej utworzyłem nowe konto i ustawiłem co potrzeba, skopiowałem folder My Games z Moich Dokumentów z mojego wcześniejszego konta do nowego profilu. No i fajnie uruchamiam Titan Questa postacie są właćzam mojego 65 lvl i zaglądam do schowka do przewodnika karawany..... i .... SZOOKK!! wszystkie przedmioty zginęły ze schowka. Nawet przywracanie systemu z wczorajszego dnia nie pomogło. Nie wiem co robić a tam było z 15 epickich przedmiotów 2 legendarne i mnóstwo relikwi i amuletów potworów... Błagam prosze was pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z patchem do wersji 1.20 i 1.30.
w pierwszym przypadku wyskakuje błąd w którym pisze że mam nieznaną wersję,
a w drugim że moja wersja gry jest zaktualizowana do 1.30. wchodząc do gry pisze że mam wersję 1.11.
Jak mogę zaktualizować TQ do 1.30?

P.S.
Wciskając aktualizację w grze pisze że "nie ma nowych aktualizacji" (czy jakoś tak)
Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla mnie to nic nowego bo miałem taki sam problem.... Pokonałem Króla Minotaurów i Telkina i zrobilem to samo czyli zrobiłem save i wyłaczyłem kompa. Nastepnego dnia włączam grę i nie mogę płynąć do Egiptu, wszystkie misje mi się skasowały. Jedynem wyjściem z tej sytuacji było stworzenie nowej postaci. teraz jestem już w dolnym Nilu :P Widząc po niektórych postach reagujecie bardzo dziwnie i "agresywnie" bo nie możecie uwieżyć że to j est prawda. Dla niektórych niedowiarków mogę wysłać ten moj felerny save bo gdzie chyba jeszcze jest na dysku... a wiec co... dawać adresy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam problem.Wczoraj przebiłem się do tego miasta gdzie stoi na placu Feyian i robie save.Dzisiaj wbijam ,a teleportowało mnie do Helos , no trudno ,wracam do miasta i ide na Jadeitowy Pałac. Wchodę do niego ale muszę już kończyc. teraz wchodzę i klikam w misje. Na mapce misji mam zaznaczone na żółto Helos i to miasto.Przechodzę Palac i gadam z Feyian. Każe mi iść do bramy . Gościu przy bramie pozwala mi iść ale brama nadal jest zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2009 o 18:20, Wulfryk napisał:

Ja też mam problem.Wczoraj przebiłem się do tego miasta gdzie stoi na placu Feyian i
robie save.Dzisiaj wbijam ,a teleportowało mnie do Helos , no trudno ,wracam do miasta
i ide na Jadeitowy Pałac. Wchodę do niego ale muszę już kończyc. teraz wchodzę i klikam
w misje. Na mapce misji mam zaznaczone na żółto Helos i to miasto.Przechodzę Palac i
gadam z Feyian. Każe mi iść do bramy . Gościu przy bramie pozwala mi iść ale brama nadal
jest zamknięta.


Witam. Tego typu pytania zadawaj w: Titan Quest - Temat ogólny http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&u=11503 . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować