Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan w liczbach

24 postów w tym temacie

No mam nadzieję że coś będzie wreszcie mogło konkurować z WoW. Po polskiej premierze na pewno trochę wrośnie liczba graczy dzięki wynegocjowanym warunkom. W tej EK CDP przeszedł sam siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co słyszałem ta gra z dnia na dzien traci swoich użytkowników i ma od groma błedów, więc raczej nie wygląda to za kolorowo i nie wiem czy AoC zarobi tyle ile zarobić powinnien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no gra do 80 lvlu jest bardzo przyjemna
ale z nabiciem ostatniego lvlu konczy sie zabawa - co w gatunku mmo jest nie do pomyslenia
devsi zwodza graczy z tygodnia na tydzien - wciaz nie ma kontentu zwiazanego z siege i pvp
brak balansu pvp
zbugowane pve ktorego balans tez lezy i kwiczy
budowalismy gildie przed releasem i wszystko co robilismy zmarnowalo sie
wiekszosc przestala grac (w tym i ja) i z tego co slysze nastepna czesc odejdzie wraz z koncem abonamentu
ta gra to wielkie oszustwo :/ a szkoda bo potencjal ma olbrzymi
ale trudno kolejna gra ktora trafi do jednego worka z tytulami takimi jak Vanguard PotBS itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... Sprzedano 800 tysięcy... gra natomiast 415 tysięcy... O czymś to musi świadczyć.
Jakoś w to, że 400 tysięcy ludzi nie gra bo wyjechało na wakacje to mnie nie bardzo chce się wierzyć.
Te niby "przyczyny" to jak dla mnie zwykła wymówka do tego, że gra jest po prostu słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO?!?
Na xboxa 360 ???? TAK TAK TAAAK!
:D :D :D JAk tylko wprowadzą polskiego live to od razu będe ciupał w AOC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra umiera, smutne ale prawdziwe. Z mojej około 200 osobowej gildii gra może z 10 osób, ja sam zalogowałem się tam po 2 tygodniach przerwy, postałem chwilkę w mieście i wylogowałem się, po prostu nie ma tam co robić (na 80 levelu). Nie ma tam żadnego konfliktu, żadnego celu, Warhammer ze swoją odwieczną wojną po prostu zmiecie AoC z powierzchni planety i z pamięci graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki ładne, ale gram od samej premiery, aktywnie i jeśli failcom nie przestanie failować, to z tych 415 tysięcy zostanie prawie nic.
Gra nie jest słaba, po prostu failcom od początku oszukuje, kłamie i content, o którym czytamy na pudełku, w ogóle nie istnieje. Brak takich podstawowych rzeczy, jak system PvP, zbalansowany craft, działające siege i rozdzielenie umiejętności na PvE/PvE. Znając życie, aż do premiery Warhammera nic konkretnego nam nie dadzą.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Sprzedano 800 tysięcy... gra natomiast 415 tysięcy... O czymś to musi świadczyć.

Trafna uwaga. Sam należę do tych, którzy grę zamówili przed premierą, niestety zrezygnowałem z gry jeszcze przed upływem darmowego miesiąca. Głównie z powodu fatalnej obsługi technicznej (brak odpowiedzi na zgłaszane problemy lub odpowiedzi wymijające w najlepszym razie) oraz częstych irytujących błędów. Age of Conan skutecznie wybił mi z głowy ideę pre-orderów - zdecydowanie lepiej poczekać na gotowy produkt i kilka recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym jakby na starcie AoC był wyłącznie do 40-50 lvl''u, ale z wszystkimi terenami (do tego lvlu) bardzo dobrze dopracowanymi, bez bug''ów, z wiekszą ilością questów, dungeon''ów, itemków, a dopiero w patchach by doszły kolejne tereny i ograniczenia lvl''i ...
Naprawdę nie wiem czemu oni aż tak rozciągnęli tą grę, zostawiając praktycznie wszędzie wielkie dziury ;>
chyba tylko lvl 1-20 są porządnie wykonane :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie połowa klientów zrezygnowała z gry? Takim wynikiem raczej nie warto się chwalić, ale dobrze, że chociaż te 415 tysięcy graczy jeszcze gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, tak czytam i czytam i wierzyć się nei chce. To naprawdę taki bubel? A miałem się z zamiarem kupienia tj zamówienia tej gry na gramie. Cóż, może z każdym MMORPGiem tak już jest. Liczycie że oni coś wreszcie naprawią i zacznie to być warte więcej niż funt kłaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 16:37, takeo napisał:

Panie i Panowie, tak czytam i czytam i wierzyć się nei chce. To naprawdę taki bubel?
A miałem się z zamiarem kupienia tj zamówienia tej gry na gramie. Cóż, może z każdym
MMORPGiem tak już jest. Liczycie że oni coś wreszcie naprawią i zacznie to być warte
więcej niż funt kłaków?


TBH lepiej poczekać aż wypuszczą jakiś dodatek .. Jeśli po jego wypuszczeniu ludzie dalej będą narzekać na tonę błędów to darował bym sobie ten tytuł :P
Jak na razie to według mnie ten tytuł jest wyłącznie dla maniak-o-fanów Conana :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra potrzebuje kolosalnego, olbrzymiego patcha. Bo jak na razie, to sprzedano graczom po prostu świetną koncepcję. Niestety ta prześliczna pisanka, póki co jest tylko wydmuszką. Brakuje zbyt wielu obiecanych rzeczy, najważniejszy w sumie tryb PvP leży i kwiczy. Jeśli do końca wakacji niczego z tym nie zrobią, to źle wróżę temu tytułowi. Przyznam, że bardzo czekałem na tę grę, ale powoli tracę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem!!! Funcom sie cieszy że sprzedało się 800tyś kopii, a już zaledwie po 3 miesiącach liczba grających to zaledwie połowa?? Jak dla mnie powinni się raczej martwić takim obrotem sprawy. Tytuł mnie bardzo zainteresował, jednak z tego co słyszę, widzę i czytam, to nie ma sensu zasiadać do tej produkcji. Jeśli tak dalej będzie, to po roku AoC bedzie świecił pustkami. Zdecydowanie gra wyszła dużo za wcześnie i zaiast przyciągać graczy, bardziej odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gildia też organizowała się jeszcze przed wydaniem. W trakcie okazało się, że ludzie zaczęli się nudzić. Ponadto bugów full. Balansu zero. Zamiast mądrej polityki Funcom robi nerwowe nerfy. Chłopaki dociągnęły BattleKeep do 2 levelu i dali na luz. Na dziś gildii już nie ma. PvP nie istnieje. Nie da się robić bitw mając 3-4 klatki na high endowym sprzęcie z połową opcji niedziałających lub wręcz nieistniejących. Zony rajdowe to bug na bugu i resety w połowie na przykład. Jestem bardzo rozczarowany, tym bardziej że Funcom bardzo wiele obiecywał. Te 800.000 egzemplarzy sprzedali jadąc na naszym zaufaniu. Po raz kolejny napluto nam graczom w twarz. Żadna premiera nie jest wolna od błędów ale to co dostaliśmy do rąk to jest średnio wczesna alfa. Mojej wersji kolekcjonerskiej nie dało się sensownie zainstalować, nie współpracowała nawet z systemem patchowania. Dopiero wersja ściągnięta z netu pozwoliła grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować