Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Undercover z datą premiery; pierwsze obrazki

77 postów w tym temacie

pepsi

Zapowiedziany niedawno Need for Speed Undercover zaprezentuje się graczom w pełnej krasie 18 listopada w Ameryce Północnej, a trzy dni później w Europie. Firma Electronic Arts wypuściła pierwsze wizualizacje tej oczekiwanej przez fanów serii produkcji.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed Undercover z datą premiery; pierwsze obrazki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prostreet mnie jakoś nie porwał, w most wanted gram do tej pory i właśnie to co mi się podobało najbardziej to szalone ucieczki i starcia z niebieskimi :) Ciekawa fabuła i powrót do stylu MW- zapowiada się ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny gniot EA (obym się mylił ale nic na to nie wskazuje), firma ta od dłuższego już czasu produkuje straszną tandetę i odgrzewane, mocno nieświeże kotlety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 09:56, Kapistran napisał:

Kolejny gniot EA (obym się mylił ale nic na to nie wskazuje), firma ta od dłuższego już
czasu produkuje straszną tandetę i odgrzewane, mocno nieświeże kotlety.


Może chcą zarobić? I skąd wiesz że to gniot skoro w niego nie grałeś?
Mnie osobiście to Porsche się nie podoba. Wolałbym tu widzieć nowe Lamborgini ^^ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ten facet pieprzy, a przy zapowiedziach ProStreeta to niby co było? Styl graficzny bardzo podobny do MW, wiec za wiele się nie spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie podobny do MW to dobrze gdyż moim zdaniem to najlepsza część z serii. Co nie zmienia faktu, że EA w dalszym ciagu serwuje nam odgrzewane kotlety :| Poza tym jak tak patrze to o ile nic się nie zmieni to GTA IV również będzie miała premiere tego samego dnia hehe coś czuje, że jednak więcej osób zainwestuje w dzieło R* bynajmniej ja tak zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@VolfPL
Fakt, że przy każdej grze jest ta sama gadka, ale tym razem można mieć nadzieję, że EA jednak mówi prawdę. W końcu jednak dostrzegli co jest ich największą wadą i zaczynają wydawać lepsze gry. Fifka z tego co słyszałem jest o wiele lepsza niż poprzednie kotleciki odgrzewane, szykuje się kilka naprawdę zaj.. hiciorów że wspomnę choćby o Mirror''s Edge. Także można mieć nadzieję, że jednak elektronicy się zrehabilitują za poprzednie lata i zaczną nam dawać coraz lepsze tytuły choć w połowie tak grywalne jak te sprzed 8-10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 10:51, Ambr0ktn napisał:

Jeśli będzie podobny do MW to dobrze gdyż moim zdaniem to najlepsza część z serii. Co
nie zmienia faktu, że EA w dalszym ciagu serwuje nam odgrzewane kotlety :| Poza tym jak
tak patrze to o ile nic się nie zmieni to GTA IV również będzie miała premiere tego samego
dnia hehe coś czuje, że jednak więcej osób zainwestuje w dzieło R* bynajmniej ja tak
zrobie :)


Odnośnie kotletów EA patrz mój poprzedni post a w kwestii GTA to faktycznie masz rację. Choć z drugiej strony to są dwa całkowicie różne gatunki, więc mają innych klientów. Jeśli o mnie chodzi to nie wiem czy kupię nowego NFSa, jesli okaże się niezły to pewnie tak ale GTAIV nie kupię na pewno. Grałem w toto jakieś 40-50h na X0 i jestem bardzo rozczarowany. Jakiś taki nudny i monotonny ten Niko i jego "przygody"(o stumilionach filtrów na ekranie już nie wspomnę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jestem pewien, że Undercover to znacznie lepszy tytuł, niż ProStreet."

O to akurat nie trudno. Mogliby zrobić drugą grę w stylu porsche albo połączyć miodność Underground 2 z grafiką z Most wanted. Byle tylko undercover nie było tak spie***e jak carbon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 10:29, Frostborn napisał:

screeny powlaja ostroscia obrazu... jak wersja na X0 nie bedzie miala opcji wylaczenia
tego ******* to moga mnie w pompke cmoknac.


To są tylko rendery... IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować