Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Undercover z datą premiery; pierwsze obrazki

77 postów w tym temacie

Najnowszy N4S przypomina trochę Most Wanted. I bardzo dobrze, bo była to chyba najlepsza część od czasów Hot Pursuit (przynajmniej dla mnie). Tak więc trzymam kciuki, aby wyszła z tego naprawdę niezła "ścigałka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że twórcy wykażą trochę inwencji twórczej i oryginalności, bo od dawna w serii NFS brakuje powiewu świeżości, ale znając EA jakoś w to wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Te rendery pokazują pazur gry. Ale ja na xboxa odpuszczę sobie na początek a później kuię za ok. 100 zł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w newsie, Undercover nie jest pierwszym dziełem dwuletniego systemu developerskiego.
Pro Street również był robiony przez 24 miesiące, w porównaniu do Carbona to ponad 2x dłużej, bowiem jego tworzenie trwało zaledwie 9 miesięcy.
Info jest potwierdzone, jak co zapraszam na NFSPlanet.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted i underground 2 podobały mi się najbardziej. Teraz wypuszczają tą samą szmirę od carbona. Teraz znów pościgi. Robi się z tegp samochodowa FIFA. Co rok to samo, ta sama grafika, ta sama rozgrywka i co rok zapewnienia że "ta część będzie znacząco różnić się od poprzednika. Dla dobra graczy powinni skończyć z nfs i fifą na rzecz burnouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pro Street strasznie mi się nie podobał , po prostu mnie odrzuciło od niego , oglądając 2 trailery na gametrailers.com , zauważyłem że nowy NFS będzie podobny do Most Wanted i właśnie z tego powodu się ciesze .
Most Wanted bardzo mi się fajnie grało , Carbona i Pro Streeta tylko w demko grałem nie miała gra tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno to sie nazywac NfS Most Wanted 2. Obrazki wygladaja prawie identycznie jak MW. Na razie podoba mi sie tylko info, ze bedzie tam Maggie Q. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted był pierwszą z serii Need for Speed w którą grałem i powiem ,że jak dla mnie był genialny!
Carbon... za łatwy jak dla mnie ,a grafika też mi się nie spodobała.
Pro Street''a nawet nie kupowałem to już nie te klimaty.
Teraz nadzieja pozostaje w Undercover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już wczoraj czytałem o tym, na innych serwisach :) no ale czekamy, chodż sam nfs skończył się na HP2 to grywam w niego, MW też podoba mi się, no i nareście będą wydawać co 24 miechy, w tym czasie można zrobić super grę, a nie na łapu capu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sloro ją twożyli 24 miesiące bedzie trochę większe miasto. Ale pięknie umie mówić każdy. Bo pojawi sie rozczarowanie jak powstanie drugi Carbon tylko bez kanionu. Szkoda by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować