Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Undercover z datą premiery; pierwsze obrazki

77 postów w tym temacie

Nie wróżę zbyt dużego sukcesu najnowszemu NFS''owi... Niech znowu zaczną robić je w stylu Porche, albo starusienkiej "trójki". To dopiero był Need for Speed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny chyba będą próbowali zrobić to na styl Most Wanted, który jednak był jednym z lepszych NFS(ten ostrzejszy i bardziej dziki klimat pasował mi bardziej niż ugrzeczniony Pro Street i szpanerski z Undergroundów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, popieram wypowiedzi moich przedmówców. NFS: Most Wanted był... i jest nadal jedną z najlepszych gier w całej serii Need For Speed.
Emocjonujące wyścigi, świetne odczucie prędkości, różnorodność wyzwań... Tak - nie tylko wyścigi, lecz również pościgi i związane z nimi: "Kamienie Milowe". I właśnie one były w MW najlepsze. Policja naprawdę była inteligentna. Zajeżdżała nas z przodu, z tyłu i po lewej/prawej stronie. Przez jakiś czas jechała naszym tempem tak dla uśpienia uwagi... A potem radiowozy ostro hamują i zamykają nas w pułapce.
Tak więc... jestem zadowolony z tego iż NFS powraca do klimatów NFS Most Wanted. Dzień, pościgi, świetna grafika. Nic mi więcej nie potrzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 17:10, Moras1990 napisał:

Nie wróżę zbyt dużego sukcesu najnowszemu NFS''owi... Niech znowu zaczną robić je w stylu
Porche, albo starusienkiej "trójki". To dopiero był Need for Speed...


Zgadzam się w 80% ! Te 20% to fakt że wszystkie nfsy od 1 do porsche były niezłe :)
To czego nie znoszę w nowych NFS''ach to monotonność tras .... to co że jest całe miasto, tyle różnych(?) budynków, zakrętów jeśli klimat jest ten sam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że postawią na realizm, jak nie to nie ma mowy o jego kupieniu.
Na wiadomość o nowym NFS-e wcale nie krzyknąłem "hurra" czekam na CoD: WaW i TDU2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym zobaczyć NFS Porsche 2008. Stare dobre NFS Porsche 2000, tyle, że z podrasowaną grafiką i dźwiękiem DD 5.1. Żeby jedynym moim zmartwieniem było tylko czy kupić wersję na pc czy x360, a nie to, jakie będzie nowe nfs. Eh, pomarzyć dobra rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zagram. Choć myślę, że producęci powinni wydać NFS w nowy sposób mianowicie, gra samochodowa wzorowana na grach mmorpg, może zabrzmi to trochę nieciekawie, ale według mnie pomysł nie jest taki zły. Wygrywając z ludźmi wyścigi zdobywało by się różne nagrody oraz fundusze na zakupy. Oczywiście nie zabrakło by tzw. ,,gangów samochodowych" czyli poprostu klanów. Jeżeli gracz nie chciałby grać przez sieć oferowana byłaby kariera do przejścia, lecz nie oferująca tyloma nieudogodnieniami co w sieciowej rozgrywce. Taki przedstawiasię mój pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data premiery ustalona na 18 listopada wydaje się bardzo w porządku , o ile dobrze pamiętam wszystkie nowe Need for Speed-y wychodziły w listopadzie , bo to zdecydowanie idealna data na premiery takiej gry. A co do screenów to grafika prezentuje się bardzo ładnie , mi się bardzo podoba , mam nadzieję że nie tylko graficznie ta część NFS-a różnić się będzie od poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten dym z pod opon trochę wyprzedza same opony... Ale czekam z niecierpliwością. Co by się nie działo i tak zagram w nowego NFS - nawet jakby wszyscy na niego psioczyli, to chcę sobie wyrobić własne zdanie, a nie opierać się na innych.
Grafiki raczej bym nie oceniał, bo to na pewno "wyrenederowany" obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS niezależnie od ustawień dziwnie chrupał, więc odpuściłem sobie z nim zabawę. Nie miał tego czegoś. Za wolno się rozkręcał.... MW był niezły U2 też. Carbon nawet fajny. U 1 niektóre trasy mnie drażniły. W starsze niestety nie miałem okazji pogram więcej niż okazyjnie u kumpli:) Mam nadzieję, że tym razem zrobią ciekawą grę nie tylko dla tych co jarają się super grafiką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nowy Need for speed...mam nadzieje że będzie podobny do Most Wanted ale nie będzie jego kopią o nowszej grafice ... Carbon był troche za krótki..a Pro Street ne spodobał mi sie do końca...oby Undercover stał sie najlepszy z całej serii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować