Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed Undercover z datą premiery; pierwsze obrazki

77 postów w tym temacie

A moim zdaniem najlepszy to był mimo wszystko Underground ew. jeszcze Underground 2... Ale mimo wszystko szczególnie Underground 1. Pamiętam jaka to byłą grafika wtedy, a jaki przełom po słabym Hot Pursuit 2...
Ta gra miała taki świetny klimacik wyścigów z podziemia... A później niby większe miasta, lepsza grafa, ale to nie było to samo.
Nie mam Underground ani I ani II bo grałem na pożyczonym, ale mogłem sobie kupić zamiast tego Most Wanted, któremu brak - moim zdaniem - tego klimatu.
I chyba sobie kupię, bo niestety mam wątpliwości czy Undercover będzie miała klimat jak dawniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza częśc NFS to Most Wanted. Carbony, ProStreety czy Underground''y są bardzo słabe jak dla mine:) Tym bardziej fajniej, że będą wyścigi z policją jak w MW:P Już czekam z niecierpliwością:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kurpiewskiwb ostatni fajny NFS to właśnie MW grałem go aż do dnia w którym dostałem Carbon... którego zresztą odstawiłem dość szybko....
Jak dla mnie to Undercover niech lepiej powróci do tego co było w MW, jakby do tego dodać jeszcze takie możliwości tuningu jak w Underground 2 to będzie dobrze :)
jeszcze tylko żeby pościgi były spektakularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najnowszy NFS nas zaskoczy... Duża liczba osób mówi, że to kolejny odgrzewany kotlet. Ale jeśli ten kotlet odgrzewany będzie na oleju (maśle? xD) o nazwie Need For Speed Most Wanted?... What then? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić coś, co bardziej wraca do dobrych częsci z serii... jak dla mnie ostatnim NFSem, który był ''dobry'' był porszak... ehh... a trójka to już nawet nie mówię, aż się chce zagrać po tylu latach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą częścią była część o podtytule: Porsche 2000. Uwielbiałem tę grę. Underground 1 też przypadł mi do gustu, bo było to coś zupełnie nowego. Coś, czego jeszcze wcześniej nie było. Samochody świeciły się jak psu jaja, podtlenek azotu i wraz z nim rozmazany obraz. Super. Jedyny mankament to brak możliwości uszkoszenia auta. A dzisiaj, uważam, że marka NFS zeszła na psy. Wciąż to samo. Gra dla dłupich dzieciaków, dla których najważniejsze jest to, aby program oferował możliwości tuningowe aut i podtlenek azotu. Dla mnie ta seria umarła, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli undercover ma byc robiony w cyklu 24 miesiecnym to to sie nie zgadza bo pro street''a zrobili w listopadzie 2007. Mam nadzieje ze ta fabula ktora wymyslili o tym ze jest sie policjantem wyjdzie dobrze bo niewyobrazam sobie tego wogole.A co do tej podobizny do most wanteda to ta czesc gry wcale nie przypadla mi do gustu. Byla niezla ale nie idealna, troche podobna do carbona ( albo raczej odwrotnie :P ) o ktorym mam taka sama opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie że wychodzi nowa odsłona NFS. Pro Street nie przypał mi do gustu. Carbon dał rade i miło sie grało tuning to był miodek! Most Wanted to sie znudził mi już jak byłem 3 na czarnej liście bo w kółko Notowania,Kamienie Milowe bo Wyścigi ujdą i grafika mmm palce lizać ogólnie niewiem ale Most Wanted dalej mnie kuje do monitora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za samochodówkami, ale serię Need for Speed akurat lubię. Ostatnią grą spod tego szyldu, w którą grałam był Carbon, a moją ulubioną jest Underground 2. Ciekawa jestem, co tym razem wyjdzie z Undercover''a. Grafika wygląda ładnie, może jest na co czekać. Byle tylko nie powstało takie "coś" jak Carbon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować