Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy trailer z Godfather II

38 postów w tym temacie

Jedynka podobała mi się, ale grafika.... nie, nie to, że brzydka tylko kręciło się od niej w głowie :/ Była jakaś taka za bardzo "rozmaźliwa". Ale na dwójkę mimo to czekam, bo jedynka była świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika... Nie była mocną stroną części pierwszej... i podobnie będzie niestety z dwójką. Już teraz mogę stwierdzić, że GTA IV wygląda lepiej... dużo lepiej. Tak - postacie wyglądają ładnie, ale spodziewałem się czegoś znacznie lepszego... Podobnie z modelami budynków, aut, wyglądem otoczenia etc. Nie ma się co oszukiwać - w 2009 roku, kiedy gra ma się ukazać na półkach sklepowych, wszyscy oczekują gry napakowanej różnymi fajerwerkami graficznymi...

Poza tym gra prezentuje się całkiem nieźle... To znaczy... znośnie. Mafii 2 nie pokona podobnie jak GTA IV.
Powiem szczerze - nie spodziewałem się niczego wielkiego, lecz po obejrzeniu trailera rozczarowałem się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie.
Może i nie pobije ani Mafii 2 ani GTA IV ale cz to ważne? Ważne żeby się przyjemnie grało.

Gier tego typu Mafia czy GTA jest mało a przy tych dwóch się świetnie bawiłem. I w Godfather także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, nieźle się zapowiada. Dobrze, że czasy się trochę zmienią.
A trailer wydał mi się taki "Bondowy", tylko z czarnym charakterem w roli "bohatera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawełek - gra Ci przypomina Scarface gdyż obydwie gry są oparte na filmach, w których główna rolę grał Al Pacino. A co do gry - ech, grafika sprzed kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś czuję że się znów zawiodę na GF. Pierwsza część mnie trzymała przy sobie ze względu na muzykę i oczywiście "klimat"(jestem fanem GF) coś czuje że w dwójkę znów będę grał z "przymusu", trailer nie prezentuje nic ciekawego a graficznie przypomina mi trochę Scarface''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale trailer zamiast zachęcić, to mnie kompletnie zniechęcił do gry. W ogóle nie było czuć tego wspaniałego klimatu Ojca Chrzestnego. Mafia to to na pewno nie będzie (przynajmniej pod względem fabularnym), raczej kolejna nieudana kopia GTA, z rozbudowanym wątkiem budowania i zarządzania kryminalnym imperium. Kolejny raz zmarnować taki potencjał... Elektronicy to naprawdę mają talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to ma być druga część Godfather ? To chyba jakieś nieporozumienie , twórcom tej gry chyba pomylił się Ojciec Chrzestny , z zmiksowaną wariacją Mafii oraz GTA... Z tego co widać gra pozbawiona jest genialnego klimatu filmowego Godfather-a. A grafika to porażka na całej linii , bezsensownie kolorowa i do tego ogień wygląda tragicznie. Mam nadzieję że gra jednak okaże się zdecydowanie lepsza , bo jak na razie z tego trailera prezentuje się bardzo słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować