Zaloguj się, aby obserwować  
kitek0101

Organizacje charytatywne, humanitarne i inne

7 postów w tym temacie

Znacie tego rodzaju oranizacje? Wspieracie je, jeśli tak to w jaki sposób (zachęcam do codziennego odwiedzania wątku "Zbieramy kasę" - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=19991&u=25725 !)? Pomyślałem dzisiaj, że może kupię koszulkę w sklepie Polskiej Akcji Humanitarnej, możecie mi powiedzieć ile płaci się za wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale jestem stanowczo przeciwko takim akcjom w necie, np. ręce precz od tybetu, czy coś w tym stylu, bo prawdę mówiąc taka akcja przykładowo na n-k praktycznie g**** da, mnie to strasznie denerwuje, protestują sobie np. w Paryżu żeby ratować kulturę Indian, a rzecz się dzieje w Indiach, i co to komu da, pieniądze nie dotrą, a profesorki będą sławne jako wielcy przeciwnicy, normalnie żenada moim zdaniem, co innego taka akcja jak to zbieranie pieniędzy, a Ty co o tym sądzisz co powiedziałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:55, zerohunter napisał:

Ja nie wiem, ale jestem stanowczo przeciwko takim akcjom w necie, np. ręce precz od tybetu,
czy coś w tym stylu, bo prawdę mówiąc taka akcja przykładowo na n-k praktycznie g****
da, mnie to strasznie denerwuje, protestują sobie np. w Paryżu żeby ratować kulturę Indian,
a rzecz się dzieje w Indiach, i co to komu da, pieniądze nie dotrą, a profesorki będą
sławne jako wielcy przeciwnicy, normalnie żenada moim zdaniem, co innego taka akcja jak
to zbieranie pieniędzy, a Ty co o tym sądzisz co powiedziałem?

Niektóre akcje rzeczywiście nie mają większego sensu. Ale w każdej warto brać udział, może akurat coś da... Tylko, że Indianie są raczej w Amerykach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, ale nie wykluczone że tam gdzie podałem ich nie ma,ale normalnie płakać mi się chce, jak widzę ręce precz, dobrze że mam konta fikcyjne zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:55, zerohunter napisał:

w Paryżu żeby ratować kulturę Indian,
a rzecz się dzieje w Indiach


Odkąd to Indianie żyją w Indiach :P

Co do organizacji, to najlepiej stawiać na te kościelne, najmniej nadużyć i sprawny system gospodarowania pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:47, Ranthar napisał:

Co do organizacji, to najlepiej stawiać na te kościelne, najmniej nadużyć i sprawny system
gospodarowania pieniędzmi.

To znaczy jakie np.? Według mnie jedną z godnych zaufania polskich organizacji jest PAH- Polska Akcja Humanitarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Organizacje można wspierać na różne sposoby. Ostatnio popularne jest coraz bardziej pomaganie przy okazji kupowania czegoś.
Np.[m-r] kupujesz ubezpieczenia przez portal, działa tam kilkadziesiąt różnych ubezpieczycieli, część pieniędzy, które na to wydałeś idzie na konto wskazanej przez Ciebie organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować