Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

King's Bounty: Legend - pierwsze wrażenie

53 postów w tym temacie

Potwierdzoną informacją jest, że w 2 dodatku udostępniony zostanie tryb multiplayer. Także czekam z niecierpliwością na niego. A w kings bounty już grałem miesiąc temu i muszę przyznac na prawdę gra godna Homm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra piękna, a obecność i wkład Jona Van Caneghema to potwierdza! Godna serii HoMM, zresztą, od KB wszystko się zaczęło! :) (ta pierwsza część przyjemna bardzo... ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ciekawie. Podoba mi się ten styl graficzny, taki bajkowy czy moze raczej fantastyczny klimacik. Ciekawa pozycja. Umili oczekiwanie na Disciples III. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś Disciples nigdy nie umiało wciągnąć. Pocinałem dużo w HOMMy, a teraz czekam z niecierpliwością na Kings Baunty ale Disciplesy III mnie nie jarają...

Jestem pewien, że KB nie będzie tylko "umilaczem" ale porządną gierką jak to się mówi "on its own" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no no, uwielbiam gry tego typu. az dziw mnie bierze, ze wczesniej jakos o niej nie slyszalem O_o na pewno zakosztuje tego basniowego swiata :) nie wiem co mnie czeka, ale i tak Disciples III pozamiata :) to bedzie hicior :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiuuu, widzę, że Disciplesy mają jednak wielu wyznawców - aż może wrócę do tej gierki?

Ale póki co zaczekam na King''s Bounty... jednak. Zapowiada się zdecydowanie smakowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba kolejna kolekcjonerka zagości u mnie w domu. Homm jestem fanem, szczególnie piątki. ale szczególnie klimatów slowiańsko - baśniowych, a i bukłak z nożem idealny equipement na wyprawę do szkoły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa pytania:
1) Czy poprzez brak rozgrywki multiplayer mam rozumieć że nie można grać również na jednym kompie w kilka osób czy tylko tyczy się gry przez internet?
2) Pytanie do fanów disciplesa. Mały offtop ale trudno. Kiedy będzie premiera (mniejwięcej) i czy CDProjekt jest dystrybutorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w "jedynkę" a ostatnio miałem okazję pograć chwilę w już prawie ukończoną polską wersję Legendy. Będzie miazga i hicior na miarę herosów trójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie to choć w małym stopniu godny zastępca Heroes of Might and Magic V i w długie zimowe wieczory King''s Bounty: Legend , swoim turowym charakterem wciągnie nie jednego fana Hirosów , a wszyscy powinni być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że powstała kolejna gierka w stylu HoMM, która wprowadza coś nowego do rozgrywki:) zapowiada się super:)

a za jakiś (chyba jeszcze bliżej nieokreślony:) czas Disciples III-oj będzie w co grać w najbliższych miesiącach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować