Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad sto nowych screenów z Fallouta 3

102 postów w tym temacie

Przykre jest to, że chociaż gra może być blizną na obliczu pamięci serii i tak odniesie sukces...
Ten interface mogli chociaż zrobić zielony, trzymałby klimat...

Ech, nie chce narzekać przed zagraniem, naprawdę... Ale styl bardziej trąci Bioshockiem niż Falloutem. Oba są do siebie bardzo podobne, ale jest subtelna różnica... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję kupić tę grę jak najszybciej i życzyłbym sobie oraz Wam zajebistego grania. Mam nadzieję, że jednak seria nie umrze przy tej grze. Niektóre komentarze są przerysowan, ale ich klimat jest raczej generalnie lekko sceptyczny. Fallout to jedna z moich moze 3 topoych gier/serii. Jak ją zwalili to będzie klasyczna żenuaria. Liczę na dobrą grę i sporo rozrywki. Tak jak w przypadku poprzednich części z głownym naciskiem na Fallout 2. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy ktoś może zauważył jakieś strzałki przy okienku możliwości wyboru co postać może powiedzieć? Gdyż wydaje >mi się że nie ma żadnych i każda z odpowiedzi prowadzi do tego samego. Czyli Bethesda stworzyła kolejne >niegrywalne gówno, które sprzeda bandzie skretyniałych 14-latków, którzy nie mają cierpliwości by przejść >prawdziwe Fallouty i zobaczyć jak wygląda prawdziwa gra RPG.

Imho, oblivion byl wspaniala gra, i nie do konca rozumiem dlaczego ta gre, gownem mianujesz. Anyway, Fallout bedzie pewnie zajebisty, jesli oczekujesz od byle NPC"a mega rozwinietych dialogow.. to kup sobie podrecznik do neuroshimy.. Jesli wogule wiesz co to Neuroshima? O_ o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:10, Metalhead86 napisał:

> I w sumie będą ci wdzięczni, uznają, że to genialny pomysł i będą sprzedawać jako
Fallblivion
> reactivated: gra, figurka Vaultboya i radioaktywna kupa którą możesz wrzucić do
toalety
> by pijąc z niej wodę poczuć się jak bohater gry
Co by człowiek nie zrobił, i tak źle, i tak niedobrze... Nowy Fallout (czy raczej kolejny
TES) jest zbyt podobny to Obliviona - już z tego można wywnioskować, że gra będzie denną,
konsolową sieczką dla pryszczatych nastolatków. Rozwalają rozbudowane dialogi (tak! Aż
trzy opcje do wyboru! NPC''e je nawet wypowiadają, łał!), epicka walka (vide "mamo zobacz
jak mu fajnie się głowa rozwaliła, prawie jak GTA!"), genialna fabuła (500 zakończeń!
Uratuj psa Ochłapa i ocal świat, zabij 15k szczurów i ocal świat, zabij 1000 ghouli i
ocal świat, wybij wszystkie stada radskorpionów i ocal świat, etc.), unikalny system
V.A.T.S. (wybierz który członek ma odlecieć Twojemu przeciwnikowi) - najbardziej rozbudowany
add-on do The Elder Scrolls IV: Oblivion za jedyne 129.90!


Hahaha !!! dobre TES V kupie tylko wtedy gdy cena wersji na PS3 zejdzie do 100zł są dla mnie ważniejsze gry niż post nuklearny oblivion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda jak postnuklearny Oblivion. Mimo wszystko kupię, w końcu to Fallout. Mam tylko nadzieję, że się nie rozczaruję..."

W ten sposób EA dorobiło się takiego majątku jaki ma teraz :/

Ciekawe co powiedziałbyś o tej grze w chwili obecnej, nie znając informacji na temat jej engine''u? (Chyba że rzeczywiście nie znasz jaki to engine :O) To pytanie kieruje nie tylko do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:26, FranTheMan napisał:

Imho, oblivion byl wspaniala gra, i nie do konca rozumiem dlaczego ta gre, gownem mianujesz.
Anyway, Fallout bedzie pewnie zajebisty, jesli oczekujesz od byle NPC"a mega rozwinietych
dialogow.. to kup sobie podrecznik do neuroshimy.. Jesli wogule wiesz co to Neuroshima?
O_ o


A ty zagraj sobie w Planescape:Torment albo w obie części Fallout''a - to wtedy zobaczysz rozbudowane dialogi.

W szczególności polecam zagrać w F2 postacią o poziomie inteligencji 1 - gra pokazuje wtedy jedne z najciekawszych dialogów z NPC''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spokojnie, nie trzeba odrazu sie gryzc przez jakis screen z guardsmenem gdzie dialog jest malo rozwiniety :) Trudno tez mowic o malo rozbudowanych dialogach jesli sie tylko jeden widzialo :D W planescape torment nie gralem ( Ogolnie nie gram w gry "D&D"), trzeba byc dobrej mysli i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wyście się niektórzy spodziewali? Przecież to jest piąta część serii TES, więc grafika i postacie muszą być bardzo podobne do tych, które widzieliśmy w Oblivionie.

W każdym razie skoro się podniecają pudełkiem od wersji PC i Xboxa...to mogliby w końcu podać oficjalne wymagani (pewno na odwrocie są)a...no chyba, że ta się skupili na wersji tejże konsoli...że wymagania będą o wiele większe niż od Crysisa, bo silniku nie chciało im się dopracować i teraz nie chcę nic mówić, bo się boją, że nikt nie kupi na komputery osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie wyszła z tego kupa, nie mówiąc już o tym, że nie dorośnie toto do pięt oryginalnym falloutom. Jak Jedynka i dwójka miała klimat i co jakiś czas wracam do tych świetnych rpgów.Zresztą jestem chyba maniakiem tej serii skoro w domu mam po kilka wydań angielskich,polskich, tych z pism itd. F3 pewnie kupię ale raczej z czystej ciekawości i nie nastawiam się na mega rewelacje jakie ma zaoferować. W razie niewypału zostaje jedynka i dwójeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zasmuca co innego: Fallout 3 i Oblivion sa produkcji firmy, która stworzyła Arene i Daggerfall, gry, które pomimom bugów wciąż pozostają niedoscigniomym ideałem cRPG. Ja pamiętam strony internetowe z czasów Saggerfall, na których po raz pierwszy po długim graniu w ta grę dowiedziałem sie, że tam jest wogóle jakaś fabuła. Wogóle to nie przeszkadzało .. ludzie żyli w tej grze ...

I jeszcze jedno ... konsolowi gracze będą zachwyceni tą grą na pewno. W kręgu konsolowej sieczki Obliwion i Fallout to ... gry wręcz ambitne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:52, Pile napisał:

Dla mnie bomba. Fallout 3 jest super. Ale i tak najbardziej na gow 2 czekam :D

I na podstawie odpowiedzi tegoż kolegi wnioskujemy jaką niezłą strzelanką ups przepraszam nie-dobrą strzelanką będzie Fallout

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 14:47, marselus napisał:

I na podstawie odpowiedzi tegoż kolegi wnioskujemy jaką niezłą strzelanką ups przepraszam
nie-dobrą strzelanką będzie Fallout

Nie wiń go proszę. To niezdający sobie sprawy czym jest Fallout użytkownik konsoli Microsoft''u, dla którego krew, flaki i pogruchotane kości są chlebem powszednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEstin - stereotypy to ty sobie do kieszeni wloz.
Ja jako gracz konsolowy gryze sie z myslami czy kupic f3 zwlaszcza ze jako fana seri bije sie miedzy nie kupieniem a wersja kolekcjonerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal head? A co ty tutaj z krucjata jestes? "Informujemy, że wszystkie posty nie dotyczące komentowanego materiału będą usuwane." Twoj post znowu mi sie przed oczyma przewija, i widac ze tylko bedzie gnoil Fallout 3.. Chyba ci sie nudzi.. powiedziales, nie podoba ci sie, nie kupisz, czego wiecej chcesz? Kogos zgnoic?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nikogo nie obwiniam, przecież są gusta i guściki a pewnym jest to, że komuś się pewnie Fallout 3 spodoba, szkoda tylko, że ostatecznie Fallout jako RPG zostanie przez B. zarżnięta z prostej przyczyny będzie wielu tych co w Fallouta nie grali nigdy a jedynym wyznacznikiem dla nich jaki jest Fallout będzie ta gra z 3 na końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 11:00, Metalhead86 napisał:

TESV: Fallout (A post nuclear role-playing game) postaram się kupić, by później odesłać
to ''coś'' Bethesdzie. W pudełku zwrotnym znajdzie się rzadka, radioaktywna kupa i parę
tępych shooterów, na których to boskie studio się wzorowało.


A tak z ciekawości - skąd weźmiesz konkretne materiały rozszczepialne? No bo jakoś musisz się skazić, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować