Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad sto nowych screenów z Fallouta 3

102 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 18:12, marselus napisał:

Weisz rozumiem to wszystko szanowny panie, tylko nie widze w tym wszystkim tego pójścia
do przodu....

Z tym do przodu to mam na myśli jedynie, żeby sie tak kurczowo przeszłości, bo osobiście postęp jak na razie też widzę tylko w grafice :/ A osobiście i tak oryginalna mi się podobała... Ważne tylko, żeby nie narzekać póki na własnej skórze sie nie przekonamy czy to sukces czy tylko shit ^^

Dnia 18.08.2008 o 18:12, marselus napisał:

Czy twój avatar jest poniekąd oznacznikiem twego charakteru..? Jak tam to zaczynam się
ciebie bać..:)

Chwilami XD Ale przede wszystkim moja ulubiona postać z Simsponów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:21, Alamut napisał:

> Weisz rozumiem to wszystko szanowny panie, tylko nie widze w tym wszystkim tego
pójścia
> do przodu....
Z tym do przodu to mam na myśli jedynie, żeby sie tak kurczowo przeszłości, bo osobiście
postęp jak na razie też widzę tylko w grafice :/ A osobiście i tak oryginalna mi się
podobała... Ważne tylko, żeby nie narzekać póki na własnej skórze sie nie przekonamy
czy to sukces czy tylko shit ^^


Nie miał bym nic przeciwko temu gdyby B. wypuuściła demo a tak... cóż trzeba kupować w ciemno - każdy gracz podchodzi do gry indywidualnie

Dnia 18.08.2008 o 18:21, Alamut napisał:

Chwilami XD Ale przede wszystkim moja ulubiona postać z Simsponów ^^


Ja zaś cierpię na Simpsonomanię - z tym że moje zboczenie eskaluje do niespotykanych rozmiarow mam na kasetach wszystkie niemal odcinki..:)

Dnia 18.08.2008 o 18:21, Alamut napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:30, marselus napisał:

Nie miał bym nic przeciwko temu gdyby B. wypuuściła demo a tak... cóż trzeba kupować
w ciemno - każdy gracz podchodzi do gry indywidualnie

Nom to jest podejrzane, generalnie nic to grze dobrego nie wróży jeśli producent nawet dema nie udostępnia...

Dnia 18.08.2008 o 18:30, marselus napisał:

Ja zaś cierpię na Simpsonomanię - z tym że moje zboczenie eskaluje do niespotykanych
rozmiarow mam na kasetach wszystkie niemal odcinki..:)

Ja zaś cierpię na Simpsonomanie w wersji niemieckiej - codziennie godzinka odcinków u nich leci :D Nie wiem, po prostu najbardziej mi germański dubbing odpowiada, nawet The Movie mam w wersji deutsch oryginalnego XD
Ale dobra nie offtopujmy, pomimo, że temat offtopu warty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRzecież nie offtopujemy....

Co się tyczy braku dema cóż nie wiem sam co mam zrobić Oblivion specjalnie się mi nie podobał, nie podobał i już był dla mnie straszliwie płytkim RPG-iem teraz zaś co się tyczy Fallouta chciałbym kupić ale pewnie nie kupię z prostej przyczyny nie będę ot tak dawał B. kasę na którą może nie zasłużyc bowiem wzięła starego kotleta odsmażyła go i podała nam go w formie Falloutowej widać ewidentnie że to nie Fallout a ObFallout a oni cisną kity że nie, cena tej gry nie powinna być taka powinna kosztować połowę z tego, dlaczego tyle..? Bowiem tyle wysiłku włożyła B. w stworzenie Fallouta połowę z tego co mogła dać poszli po prostu na łatwiznę chcą zarobić łatwą kasę...

Ja simsponów oglądam na Czeskiej telewizji mi tam spasował dubbing.... ten polski cóż no coment, a niemieckiego nie lubie... jakoś dziwnie się mi kojarzy i nie jestem w stanie połączyć Simpsonów z niemieckim dubbingiem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:37, marselus napisał:

Co się tyczy braku dema cóż nie wiem sam co mam zrobić Oblivion specjalnie się mi nie
podobał, nie podobał i już był dla mnie straszliwie płytkim RPG-iem teraz zaś co się
tyczy Fallouta chciałbym kupić ale pewnie nie kupię z prostej przyczyny nie będę ot tak
dawał B. kasę na którą może nie zasłużyc bowiem wzięła starego kotleta odsmażyła go i
podała nam go w formie Falloutowej widać ewidentnie że to nie Fallout a ObFallout a oni
cisną kity że nie, cena tej gry nie powinna być taka powinna kosztować połowę z tego,
dlaczego tyle..? Bowiem tyle wysiłku włożyła B. w stworzenie Fallouta połowę z tego co
mogła dać poszli po prostu na łatwiznę chcą zarobić łatwą kasę...

Pomyślmy... Morrowind mi sie nawet spodobał, w Obliviona nie grałem, widziałem tylko gameplay, ale nie spodobał mi sie kierunek w jakim poszła grafika, a jak czytałem jakąś ściągawkę to fabuła rzeczywiście denna sie wydawała. Fallouta najprawdopodobniej nie kupię od razu, po pierwsze kompek go nie pociągnie, a po drugie nie mam zamiaru kupować kota w worku. Poczytamy recenzje, zobaczymy gameplay, obejrzymy programy o grach w telewizji niemieckiej, może nowy komputer kupimy i wtedy może zobaczymy. Grafika powiem, ze póki co przypadłą mi do gustu, a najbardziej to rysunki koncepcyjne zamieszczone na oficjalnej stronie, ale najważniejsze jest to co z tego zrobią.

Dnia 18.08.2008 o 19:37, marselus napisał:

Ja simsponów oglądam na Czeskiej telewizji mi tam spasował dubbing.... ten polski cóż
no coment, a niemieckiego nie lubie... jakoś dziwnie się mi kojarzy i nie jestem w stanie
połączyć Simpsonów z niemieckim dubbingiem..:)

Raz jeden widziałem Simsponów u Czechów i muszę przyznać, że głosy fajnie brzmiały i wydawały mi sie lekko podobne do tych niemieckich. Jednak dla mnie nic nie zastąpi głosu Homera w wersji deutsch, szkoda tylko, że jakieś dwa lata temu zmarła aktorka, która użyczyła głosu Marge. Miała taki fajny ochryple-melodyjny głos, a ta nowa to taki lekko piskliwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''screeny'' to w tym przypadku mocne naduzycie ... :]

a ta gra to chyba najwieksza gra zagadka tego roku. Tytuł kultowy ale wykonawca... no nie te progi.. sam jestem OGROMNIE ciekaw jak im to wyjdzie, chociaz po sterylnym i mega sztucznym (npc !!!) oblivionie boje sie myslec co oni zrobili z F3 .. szkoda by bylo zmarnowac taki potencjał.
a brak dema mnie wkurza, nie lubie kupowac w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Bethesda jest pewna, że ludzie kupią i tak i tak, ze względu na silną markę.

I prawdę mówiąc ja też w to wierzę. Mimo jeżdżenia po Falloucie 3 maksymalnie (czasami zdecydowanie poniżej krytyki), hardkorowi fani na pewno się nie będą umieli powstrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie, jako wielkiemu fanowi STALKER''a się bardzo podoba Fallout 3. Po obejrzeniu tych screenów zamówiłem preordera F3. Stare Fallout''y nie kręcą mnie, mam w domu F2 starałem się chwile w niego pograć, ale gra nie odrzuciła, może dlatego że jest stara?:)
@edit: Po napisaniu tego posta, odkurzyłem stare pudełko premierowego wydania F2 i zabrałem się za instalację!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kiedy pojawił się pierwszy Fallout też było wiele tekstów w stylu "Kolo podchodzi w realtimie i nagle włączają się tury. Co to ma być"?

Tylko, że wtedy nie było forumów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Dnia 18.08.2008 o 16:59, Alamut napisał:

Panowie (a może też i Panie) Fallouty 1 + 2 były, ale przeminęły. Czasy się zmieniają
i trzeba leźć do przodu! (...)
Chcecie żyć przeszłością? Dla mnie okae, w końcu jedna z polskich narodowych cnót. (...)


Śmieszne są zwłaszcza wypowiedzi w stylu:
"Fallout 3 to zło, bo ma dobrą grafikę i to (o Dżizes Krajst!) 3D!!! Fallout 1 i 2 miały brzydką grafikę i dlatego były lepsze!"

Że Fallout 1 miał słabą grafikę? Jakim trzeba być dzieciakiem żeby tak pisać! W 1997 roku był to graficzny cud! Gra była reklamowana jako najlepiej wyglądający RPG wszechczasów (do 1997), i była nim naprawdę. I pewnie też pełno było takich emo, którzy twierdzili w 1997 roku: "Co z tego że ten Fallout ma zajebista grafikę, skoro pewnie gra jest do d*py. Nie będę tracił na ten shit kasy!"

Nie sądzę żeby Fallout 3 był zbyt udany, ale poczekajmy wszyscy do premiery, jak sobie pogramy, to bedziemy po nim jechać (albo i nie).

Mi w każdym razie przywożą dziś nowy wypasiony komputer i jest to mój najszczęśliwszy dzień od wielu lat! Fallouta 3 oczywiście kupię od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 14:34, Festin napisał:

Mnie zasmuca co innego: Fallout 3 i Oblivion sa produkcji firmy, która stworzyła Arene
i Daggerfall, gry, które pomimom bugów wciąż pozostają niedoscigniomym ideałem cRPG.
Ja pamiętam strony internetowe z czasów Saggerfall, na których po raz pierwszy po długim
graniu w ta grę dowiedziałem sie, że tam jest wogóle jakaś fabuła. Wogóle to nie przeszkadzało
.. ludzie żyli w tej grze ...

(...)
Arena i Daggerfall opierały się na innym założeniu niż pozostałe gry TES i Fallout 3. Ich produkcja polegała na tym, że ekipa starałe się stworzyć jak najlepsze narzędzia do losowgo generowania, które tworzyły wszystko: świat, miasta, NPC, częściowo nawet gildie w miestach wg szablonów i misje w nich. Jedynie wątek główny był w większości zrobiony "ręcznie".
Dlatego gry te pękały od bugów, ale trudno, nie dało się nic zrobić. Fallout 3 to zupełnie inna historia.

Jak można nie zauważyc fabuły w Daggerfallu?! (pytanie częściowo retoryczne:) Przecież po zdobyciu drugiego poziomu dostaje się już pierwszy list z informacjami...

Dwa posty z rzędu, lepsze to niż jeden ogromny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zrobią z Fallouta 3 drugiego Obliviona to będzie dobrze. Mam tu na myśli przede wszystkim nieciekawy wątek głowny oraz sztucznych NPC-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:07, Ambr0ktn napisał:

Jeśli nie zrobią z Fallouta 3 drugiego Obliviona to będzie dobrze. Mam tu na myśli przede
wszystkim nieciekawy wątek głowny oraz sztucznych NPC-ów.


Szczerze?Ale to juz zrobili z Fallouta Obliviona:p Ale i tak to nie odstrasza mnie przed kupnem tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy, kto wziąłby się za nowego Fallouta, zrobiłby ŹLE. Za dużo czasu upłynęło od premiery, "dwójki", sami już nawet nie bardzo pamiętamy, jak nas wkurzały niektóre rzeczy w poprzednich Falloutach.

Powinniśmy się cieszyć, że za F3 odpowiada Bethesda, która przynajmniej umie robić gry. Pomyślcie, co czują fani oryginalnej serii Alone in the Dark, patrząc jak najnowsza odsłona ich ulubionej serii dostaje oceny na poziomie 30%...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2008 o 12:27, Sobieski1978 napisał:


Powinniśmy się cieszyć, że za F3 odpowiada Bethesda, która przynajmniej umie robić gry.


To jakas nowosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:27, Sobieski1978 napisał:

Każdy, kto wziąłby się za nowego Fallouta, zrobiłby ŹLE. Za dużo czasu upłynęło od premiery,
"dwójki", sami już nawet nie bardzo pamiętamy, jak nas wkurzały niektóre rzeczy w poprzednich
Falloutach.

Takich denerwujących rzeczy było naprawdę niewiele. Cóż, ja cieszyłbym się znacznie bardziej, gdyby Fallout trafił w ręce Obsidian czy Blizzard''a - BioWare nie jest tak świetne jak za czasów pierwszych Baldursów.

Dnia 20.08.2008 o 12:27, Sobieski1978 napisał:

Powinniśmy się cieszyć, że za F3 odpowiada Bethesda, która przynajmniej umie robić gry.
Pomyślcie, co czują fani oryginalnej serii Alone in the Dark, patrząc jak najnowsza odsłona
ich ulubionej serii dostaje oceny na poziomie 30%...

Fani nie powinni sugerować się ocenami, która gra dostaje w skorumpowanych serwisach internetowych, a cieszyć się grą taka jaka jest.

P.S. Bethesda umie robić gry? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować