Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XIII - nowe informacje

15 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Nowy, specjalny numer magazynu Famitsu przynosi kolejne nowinki na temat trzech gier, które tworzą kompilację Fabula Nova Crystallis Final Fantasy XIII. Wśród nich jest zapewnienie o długiej zabawie w demo "trzynastki" i wyjaśnienie kwestii platformy docelowej Agito.

Przeczytaj cały tekst "Final Fantasy XIII - nowe informacje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nadal liczę na konwersję na PC. Skoro będzie wersja na Xboxa, co to za problem zrobić (nawet pół roku albo i rok później) edycję pecetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale screen jest baaardzo źle podpisany. Drugi pochodzi z FF XIII ale Versus. Jest zapewne jedna z bohaterek tejże gry, jednak jej imię nie jst jeszcze znane. A po za tym ten screen jest zapewne w realtime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:12, Mr Black napisał:

A ja tam nadal liczę na konwersję na PC. Skoro będzie wersja na Xboxa, co to za problem
zrobić (nawet pół roku albo i rok później) edycję pecetową.


problemu nie będzie ale czy $$ za to będzie wystarczającą zachętą w to już wątpię kultowe gry konsolowe są powodem dla wielu kupna konsoli wiec wersja na pc może nie zwiększyć zysku a ilość piratów na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:36, GandalftheBlack napisał:

Przepraszam ale screen jest baaardzo źle podpisany. Drugi pochodzi z FF XIII ale Versus.
Jest zapewne jedna z bohaterek tejże gry, jednak jej imię nie jst jeszcze znane. A po
za tym ten screen jest zapewne w realtime.


A, to się kajam i poprawiam. W takim razie jak dla mnie jest wyraźnie do niej podobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FFXIII wyjdzie na PS3, a ziomy z Xboxem360 będą gadać że ich wersja i tak będzie lepsza...
Sam jestem ciekaw różnic pomiędzy wersjami na PS3 i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SKIL pewnie nie bedzie roznic ;] . Zreszta to x360 ma lespzy gpu ,a nie ps3 ;p. Tylko nie nawijajcie o wielkim Cellu bo za przeproszeniem g... on daje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie ... stop! Jest jedna zasadnicza różnica - FF XIII jest najpierw pisany na Playstation 3, dopiero później będzie robiona konwersja na XO, a to jednak jest jakiś czynnik. I to nie jest kwestia dobrego GPU Xboxa, czy niewykorzystywanego i tak Cella, tylko właśnie pierwszorzędności PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy to demo trafi także do Europy.

Jeśli nie, to będę musiał zacząć polować na nie na Ebayu. Co jak co, ale Premium Demo Final Fantasy XIII, w dodatku na krążku Blu-Ray będę chciał zdobyć za wszelką cenę do Twojej kolekcji - taki rarytasik, o ile nie będzie bardzo popularny w Europie kiedyś będzie sporym rarytasem. Hm, to dziewczę zaprezentowane na drugim obrazku z FF Versus XIII wygląda bardzo ładnie... ciekawe jak będzie brzmiało imię tej bohaterki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 13:50, Mr_Hyde napisał:

SKIL pewnie nie bedzie roznic ;] . Zreszta to x360 ma lespzy gpu ,a nie ps3 ;p. Tylko
nie nawijajcie o wielkim Cellu bo za przeproszeniem g... on daje ;p


Developerzy dostali kod Edge, ktory pozwala wiekszosc obliczen graficznych przerzucic na procesor, wiec ogolnie teraz to wyjdzie ze PS3 rzuci lepsza grafa... No i DVD w klocku, smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Fanboye X-Klocka pewnie liczą na ponad 10 DVD w ich wersji FF XIII :P Ciekawe czy wydanie Europejskie i Amerykańskie zostanie o coś wzbogacone? Mam tu na myśli coś na kształt wersji International, która na 99% zostanie wydana w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować