Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wiara w Battlefield Heroes

37 postów w tym temacie

Z tego co słyszałem to największy Buggelfield ze wszystkich do tej pory. No i tylko dwie mapy na starcie? Zobaczymy coś się będzie działo pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Producenci postanowili przesunąć premierę tej darmowej produkcji z lata na zimę, gdyż, jak powiedział John Riccitiello z EA, wepchnięcie gry na rynek na siłę nie jest celem "Elektroników".

Od kiedy?

Na grę czekam z niecierpliwością i mam nadzieję, że chociaż na święta sobie pogram. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w closed bete bfh i nie jest ona zbyt ciekawa. 2 mapy które zaraz się nudzą, 5 umiejętności dla postaci z czego używa się 2, przepakowany gunner, zero teamplayu (nie mówię o graczach tylko o tym jak jest zbudowana gra). Ubranek i broni też nie za dużo. Szczególnie jak są np. 3 karabiny to są dokładnie takie same w wyglądzie tylko różnią się siłą ognia, ilością naboi i szybkością strzelania. Na razie jest bardzo cienko. Może zagram jak będzie premiera ale nie wydaje mi się żeby to była jakaś dobra gra. Może będzie dużo graczy ale to dlatego, bo jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, bardzo bym sobie chciał w toto pograc, ale trzeba niestety jeszcze poczekac.

A jak będzie z tego kapuśniak, to wracam do starego, poczciwego ET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja już dawno w BFy nie pocinałem na kompie... W ogóle na kompie ( ah te konsole :P )
Z miłą chęcią odświeżę ''''zakurzoną myszkę i klawiaturę'''' :)
Do czasu BH dla osłody Bad Company :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba przełożyć premiere i poczekać te pare miesiecy więcej , niż wpychać na siłe jak to miało miejsce chociażby w Age oc Conan czy gothic 3... Kiedy tak naprawde, te 2 marki same sobie dół wykopały...

No zobaczymy jak to będzie, ilesz to razy twórcy zapowiadali rewolucje i wielkie hity... A wychodziło jak zawsze ^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej gry jakiegoś epickiego hitu jak BF2 nie będzie. To jest po prostu miła strzelanka do odpalenia na 15 minut dziennie. Jakoś nie przyciąga do siebie na dłuższy czas. A porównywanie tej gry do TF2 jest całkowicie nie trafne, bo nowy BF z TF''em ma tylko podobną grafikę. A rozgrywka znacznie się różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wasze pesymistyczne wypowiedzi na temat tej gry się nie sprawdzą bo gra ma duży potencjał szkoda by było go zmarnować....... Może komentarze graczy po testach bety wymusiły tak naprawdę przesunięcie premiery by grę poprawić. No ale cóż pozostaje powrócić do TF2 i czekać na konkurenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrgh.. mikropłatności. Widziałem, że gdzieś musi być haczyk. Gra może być fajna. I dobrze,że Bh raczej nie będzie na konsolach. Wystarczy,że na PC nie ma Battlefield bad Company. Gdzie te czasy,że FPS-y były domeną PC...;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować