Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka wiara w Battlefield Heroes

37 postów w tym temacie

Gra z pewnością będzie bardzo dobra. Ot taki lekki shooter''ek do grania godzinkę dziennie z kumplami - do tego w pełni za darmo. Dlatego też premiera zimowa wydaje się być całkiem dobrym rozwiązaniem.

@wosq
> Gdzie te czasy,że FPS-y były domeną PC...;0
FPS''y na konsole są naprawdę słabe, i nie wiedząc czemu cieszą się ogromną popularnością. Po prostu strzelanie nie sprawia tam satysfakcji takiej jak na PC. Po parogodzinnej sesji z Halo 3 miałem go serdecznie dość. Nie mówiąc już o Bad Company i CoD4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę tego BF''a już od dłuższego czasu i liczę że będzie to właśnie taka miła odskocznia a nie ligowy produkt:) Malkontenci niech sobie psioczą ale np,. w takim ET to mamy chyba tylko 6 mapek a w dniu premiery już ogłoszono że można dorzucić "xxx" bo wystarczy wiedziec jak je tworzyć więc liczę na sporo modów do tego:)

So let me be a Hero ...a war hero:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:40, sekundo napisał:

So let me be a Hero ...a war hero:D

"we tried to be heros, but ended zeros!"

Tak na serio to fajna sprawa, ale obawiam się że będą jakieś ograniczenia w graniu na konto bo jak mówi twórca nie ma byc takich sytuacji że będzie się fragowanym przez klnącego 15 latka który gra w ta grę osiem godzin dziennie. No i będzie za darmo, co najwazniejsze. No i czołgami będę się bawił w panzer battalion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ledwo wytrzymałem to lato czekając na tę grę, a tu do zimy trza czekać... Mam nadzieję, że ta gierka odniesie spory sukces w branży zwłaszcza, że marka ta jest znana, a fakt że będzie darmowa to jeszcze lepsza zachęta dla graczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Heroes pod względem grafiki i (z tego co pokazuje trailer) humoru,
przypomina mi świetną grę jaką jest Hogs of War.
Co prawda nie doczekałem się drugiej części "świnek",
ale wszystko wskazuje na to, że BH będzie godnym zastępcą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że EA pokłada spore nadzieje w tym darmowym Battlefieldzie.

Według mnie ma on spore szanse, aby stać się jednym z popularniejszych shooterów online. Przede wszystkim kluczową tutaj sprawą jest to, że będzie on całkowicie darmowy - to będzie zwiastować w tym, że wiele osób w niego zagra, bo wiele osób będzie miało do niego dostęp. Komiksowa grafika nadaje grze swój własny i niepowtarzalny styl. Wszystko zapowiada się naprawdę ciekawie, ja sam z chęcią wypróbuję tego Battlefielda - mam nadzieję, że mi się spodoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja dla Team Fortress2 (oprawa graficzna) ;-)
Pogram i zobaczymy co Elektronicy "upichcili", oby nie był to tylko klon świetnego TF2, w którego nadal pogrywam. Na pewno wielu miłośników strzelania do innych skusi się na ten tytuł choćby z faktu jego (do pewnego stopnia) darmowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie nie czekam na Battlefield Heroes , bo z racji tego że gra jest darmowa i od razu od dnia premiery nie dość że trudno będzie to ściągnąć to jeszcze serwery będą zawalone , niezbyt wesoło to wygląda. W grę oczywiście zagram , bo zawsze lepiej zagrać w darmową grę , ale na początku będzie zbyt tłocznie , a później zostaną sami wymiatacze , więc raczej większości graczom to się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... A jeszcze kilka miesięcy temu łudziłem się, że pogram w BH w te wakacje... No trudno, poczekam do ferii zimowych i liczę, że będzie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, szkoda, że premiera się opóźnia, bo czekam na tę gierkę :) Sympatyczna grafika, elementy RPG ( exp i levelowanie :P), klasy postaci, totalny fun, a nie poważne granie ... jak dla mnie szykuje się naprawdę super gierka ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytrzymać przez ten czas da się. Cóż, w wakacje było sporo czasu, ale pewnie i tak się znajdzie kiedy indziej na pogranie. Tak jest zawsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować