Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - nowy trailer

7 postów w tym temacie

Domek

Jedną z nowości, jakie wprowadzi kontynuacja bardzo udanej taktycznej gry akcji Full Spectrum Warriors, będzie rozbudowany multiplayer. To właśnie rozgrywka w jednym z jego trybów jest tematem filmiku, który umieściliśmy właśnie na serwerze gram.pl. Zapraszamy do pobierania i komentowania!

Przeczytaj cały tekst "Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - nowy trailer" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w FSW i według mnie jest cienki, ciągle ta sama nudna taktyka, zajść z flanki.Nie polecam tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się naprawdę not bad ;). Pierwsza część była niezła... I krootkaja o.O.

Nareszcie prawdziwy multi !!! (a nie cooperative jak w jedynce ;p). "Sterowanie" naprawdę musiało zostać poprawione. Widzimy tutaj naprawdę fajne akcje... W pierwszej części te "Wygibasy" raczej nie były by możliwe. Wprowadzenie otoczki fabularnej... Guild Wars i Swat 4 w jednym xD.

Ja czekam :). Ciekawe czy będzie multiplayer demo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz zamowilem swoja kopie. Dzieki ludziom z forum, przekonali mnie ze gra jest warta zakupu. Czekam na przesylke z niecierpliwoscia a trailer jest jak dla mnie obowiazkowy do obejrzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować