Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy gry z serii TopSeller cz.1

43 postów w tym temacie

gram.pl

Od dziś do czwartku czeka Was ponowne spotkanie z kilkoma świetnymi tytułami. Wszystkie prezentowane przez nas pozycje ukażą się w najbliższym czasie w serii TopSellera. Nie przedłużając zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

Przeczytaj cały tekst "Prezentujemy gry z serii TopSeller cz.1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:10, Człowiek Drzwi napisał:

Pierwszy!!


Powinieneś dostać bana za spam


Fear to super gra fajnie że będzie w TS bo brakuje mi tylko Perseus Mandate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja godna przemyślenia - mam tylko podstawkę; gra jest bardzo dobra (zwłaszcza AI przeciwników), klimat jest wszechobecny - słowem gra warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR to gra ktora BARDZO szybko sie zestarzała.
ciagle te same blizniaczo podobne lokacje, wszechobecna sterylnosc - widziales jedno laboratorium ? to widziales juz wszystkie.
świetna rozwałka to jednak za mało zeby po takim czasie przykuć znow do monitora na dłużej.
jesli ktos ze względu na wysokie ówczesnie wymagania gry nie mial okazji zagrać - super, warto jak najbardziej, jesli nie razi danej osoby wspomniana wczesniej sterylnosc i ubogosc lokacji, ktore są bardziej monotonne niz niejeden polski serial dla gospodyń domowych.
w przeciwnym wypadku gra znudzi sie po godzinie a dodatki to praktycznie nic nie wnosząca powtórka z rozrywki. nie bez powodu w recenzjach na nich psy wieszali ;)
IMO juz lepiej zainwestowac w sredniego Timeshifta :)
zobaczymy co pokaze Pr. Origin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ten FEAR. Coś nowego mogło by wejść w kolekcje TS. Oczywiście gra jest dobra i polecam jednak jak ktoś już ją przeszedł to jakoś nie chce się jej przechodzić ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chciałbym S.T.A.L.K.E.R. , F.E.A.R. jest już jednak długi czas , więc można byłoby dać coś lepszego do TopSeller , czekam na następne prezentacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:43, LIZZU napisał:

FEAR to gra ktora BARDZO szybko sie zestarzała.
ciagle te same blizniaczo podobne lokacje, wszechobecna sterylnosc - widziales jedno
laboratorium ? to widziales juz wszystkie.
świetna rozwałka to jednak za mało zeby po takim czasie przykuć znow do monitora na dłużej.
jesli ktos ze względu na wysokie ówczesnie wymagania gry nie mial okazji zagrać - super,
warto jak najbardziej, jesli nie razi danej osoby wspomniana wczesniej sterylnosc i ubogosc
lokacji, ktore są bardziej monotonne niz niejeden polski serial dla gospodyń domowych.

w przeciwnym wypadku gra znudzi sie po godzinie a dodatki to praktycznie nic nie wnosząca
powtórka z rozrywki. nie bez powodu w recenzjach na nich psy wieszali ;)
IMO juz lepiej zainwestowac w sredniego Timeshifta :)
zobaczymy co pokaze Pr. Origin :)



Dokładnie Kolego f.e.a.r. powinien po wszystkim przejść na jedną z kolekcji, a nie po kolei, aż się każdemu znudzi :(((( każdy tytuł powinien mieć sowoją, pózniej jedną odsłonę, nie schodzić niżej, bo to bez sensu!!!! to do cd-project nie warto mielić gre coraz niżej!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z platyny, nie przeszedłem jej ponieważ chyba bym się zanudził na śmierć w tej grze. Za to MP przypadł mi do gustu, szybki, niezlagowany, dynamiczny i mało wymagający od gracza. IMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógł by jeszcze byc frontlines , the club, empire earth III, Blacksite oraz medieval II Total war i zapewne bedzie ROME: Total war Antologia. Lub taki Supreme Commander. Te tytuły moga sie ukazać ale nie tak, ze jak chce tylko tak, ze to jest mozliwe. Cenega sie cos z supersellerem nie stara... ostatnio dala do niego gry w Lutym... naprawde no medal dla cdprojekt bo co chwile sa nowe gierki w topsellerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować