Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy gry z serii TopSeller cz.1

43 postów w tym temacie

Cieszę się bardzo z tytułów, ale mam lepszą informacje, bardziej elektryzującą, mianowicie, w zapowiedziach sklepu Amazno, pojawił się nowy tytuł z serii Company of Heroes !!! A dokładnie Company of Heroes: Tales of Valor z datą 1 marca 2009 roku. Na dowód przytaczam linka: http://www.amazon.com/Company-Heroes-Tales-Valor-Pc/dp/B001E27KTM/ref=pd_bbs_8?ie=UT F8&s=videogames&qid=1219071157&sr=8-8


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GENERALNIE RACZEJ SREDNI DIL Z TYM FEAREM

bo okazuje się że to tak naprawde tylko Fear + Extraction Point za 39 a osobno jest perseus mandate za 39
czyli w sumie 80 zł, a w serii XK te gierki chodzą po 18 zł...

FEAR plust 2 dodatki za 39 to rozumiem a nie jakieś takie niby złote edycje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 21:45, kurpiewskiwb napisał:

Cieszę się bardzo z tytułów, ale mam lepszą informacje, bardziej elektryzującą, mianowicie,
w zapowiedziach sklepu Amazno, pojawił się nowy tytuł z serii Company of Heroes !!! A
dokładnie Company of Heroes: Tales of Valor z datą 1 marca 2009 roku. Na dowód przytaczam
linka: http://www.amazon.com/Company-Heroes-Tales-Valor-Pc/dp/B001E27KTM/ref=pd_bbs_8?ie=UT
F8&s=videogames&qid=1219071157&sr=8-8




O cholera czyżby nareszcie strona sowiecka?

O newsie ciężko coś powiedzieć bo ileż do cholery można wałkować tego FEARa?? Podstawkę jak ktoś cudem przeszedł to mu wystarczy bo dodatki to mało kto przeszedł (wtórność do potęgi entej) No ja przeszedłem ale nawet najwyższy poziom trudności nie jest wymagający nie licząc bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


piginspace
Obywatel
18.08.2008, 21:56

GENERALNIE RACZEJ SREDNI DIL Z TYM FEAREM

bo okazuje się że to tak naprawde tylko Fear + Extraction Point za 39 a osobno jest perseus mandate za 39
czyli w sumie 80 zł, a w serii XK te gierki chodzą po 18 zł...

FEAR plust 2 dodatki za 39 to rozumiem a nie jakieś takie niby złote edycje..


(nie wiem jak sie edytuje kogos post)

Przeciez w sklad tej zlotej edycji wlasnie wchodza gra i oba dodatki czyli Extraction Point wraz z Perseus Mandate

Moim zdaniem super zestawik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:14, Probos napisał:

/.../
Z tego co pamiętam, to zawsze możesz okładkę odwrócić i ... ta dam. ^_^


ostatnio miałem takie pudełko w reku i nie wiem czy było jakieś felerne czy nie, bo nie było tej niby oryginalnej okładki nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:15, Revan17 napisał:

ostatnio miałem takie pudełko w reku i nie wiem czy było jakieś felerne czy nie, bo nie
było tej niby oryginalnej okładki nigdzie


Zarejestruj i reklamuj. Kupujesz towar, z góry ustaloną jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 22:15, Revan17 napisał:

ostatnio miałem takie pudełko w reku i nie wiem czy było jakieś felerne czy nie, bo nie
było tej niby oryginalnej okładki nigdzie


okładka jest dwustronna a nie etui . Obróć na drugą stronę ten papierek za folią na opakowaniu płyty. Karton niestety nie jest dwustronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 20:10, Człowiek Drzwi napisał:

Pierwszy!!


Ostrzezenie za spam. Jak sam przyznajesz jest to drugie konto doswiadczonego uzytkownika, mysle zatem ze powinienes znac zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. tu, F.E.A.R. tam, wszędzie F.E.A.R :). A oprócz pierwszej części gra kariery nie zrobiła. Oto jak się kończy wieczne odcinanie kuponów od tego samego tematu. Czołganiem tytułu przez wszystkie możliwe serie aż do najniższej cenowej półki.

Przeczuwam, że jeszcze trochę i do tytułu dobierze się któreś z naszych czasopism. Może za pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 22:35, Franz Vega napisał:


> ostatnio miałem takie pudełko w reku i nie wiem czy było jakieś felerne czy nie,
bo nie
> było tej niby oryginalnej okładki nigdzie

okładka jest dwustronna a nie etui . Obróć na drugą stronę ten papierek za folią na opakowaniu
płyty. Karton niestety nie jest dwustronny


Wiem, że tylko okładka, ale po drugiej stronie była biała karta, o to mi chodziło mówiąc, że była felerna, co do reklamacji, to nie ja kupiłem tylko miałem okazję się przyjrzeć, czy będzie reklamowana nie wiem, pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR... jakoś nigdy mnie ta gra nie wciągnęła. W ogóle nie rozumiem zachwytu nad nią. Ot taki sobie przeciętny pod prawie każdym względem (nie licząc AI i grafiki) shooter. Po stokroć bardziej podobał mi się (niby taki płytki fabularnie, ale za to z jaką grafiką, akcją, dynamiką, filmowością i różnorodnością zrobiony) Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR stał się chyba grą, która była już w każdej możliwej reedycji od CD Projektu ;-)

Wydany bodajże 3 lata temu nadal ma się dobrze, co widać chociażby po wstawieniu go do serii TopSeller. W tamtym czasie gra zrobiła swoisty przełom - wszystko za sprawą rewelacyjnej grafiki. Wszyscy się nią zachwycali, a jak ktoś miał 6600GT to mógł sobie nawet pograć na wysokich detalach - był gość ;-) A pamiętacie zachwyty nad nią w CD Action? Cóż, czas minął, gra ma się dobrze, ale nie była to idealna produkcja. Fabuła niestety "possała", szał został zrobiony tylko grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie spojrzeć - F.E.A.R.-y ;)

Jeszcze nie miałam okazji pograć w tę grę. Choć za horrorami nie przepadam, to może kiedyś (z nudów lub innego powodu) kupię ten tytuł i wypróbuję. Gra otrzymywała dobre (lub bardzo dobre) oceny, kilka osób mi ją polecało (m.in. kolega, który za horrorami nie przepada, a mimo to gra mu przypadła do gustu), jednak póki co, mam inne gry z Topsellera do zakupienia (i nie tylko z TS), dlatego F.E.A.R. jeszcze troszkę poczeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować