Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Might and Magic 8, 9...

396 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2005 o 12:11, SmoQ napisał:

> > Problem z Might and Magic VIII; moze mi ktos wyslac dokladne przepisy na czarne eliksiry???
> pszepisy musisz
sam znalesc
> ale zawsze moze4sz experymentowac

No to przepisy kupilem ale w przepisie np pisze zeby zmieszac 2 czerwone
eliksiry 4 niebieskie i 2 zolte. I tyle, nie pisze ktory z ktorym, i metoda prob i bledow udalo mi sie tylko jeden czarny
utworzyc, i to nie taki jak chcialem , moze ktos ma dokladne przepisy na kompie???

ja niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie wiecie ze firma NEW WORD COMPIUTING ukonczyła działalnosc???? TO STRASZNE !!!znaczy to ze jusz nie bendzie takiego MM jakie znamy [jesli oczywiscie bendom nastempne czensci] !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych czarnych eliksirów. Spróbuj poszukać w internecie, te przepisy są takie same jak do MM7, MM8 i MM9, więc nie powinieneś mieć z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany mam pytanko dot. problemów technicznych z m&m7 i większością gier uruchomionych pod Win XP w trybie zgodności z ''95 w ogóle:
Dźwięk tnie się i przerywa. Zmniejszenie (a także nawet wyłączenie) akceleracji dźwięku w panelu dxdiag nie pomaga, a jedynie zmniejsza skalę występowania tego jakkolwiek irytującego błędu. Problem ten, oprócz M&M7, dostrzegłem także w LoK: Blood Omen 2 i LoK: Soul Reaver 2. Sterowników do karty dźwiękowej ściągnąć nie da rady, gdyż mój sprzęt dźwiękowy to jakieś niepodpisane ,,cuś" zintegrowane z płytą główną. Tak więc, jeśli ktoś może mi pomóc, to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje na temat MM7-9 znajdziecie tutaj:
www.flamestryke.com
powinny tu gdzieś być przepisy na eliksiry.

Przecież odkrywanie, jak można wytworzyć eliksir należy do najfajniejszych rzeczy w tej grze :P ale skoro chcecie sobie popsuć zabawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, najpierw się pytałeś jak ustawić, teraz pytasz w co trafić.... Z kryształu strzelasz promieniem, a masz trafić w drzwi tak, żeby Ci się otworzyły. Tylko uważaj bo jak to zrobisz to Cie napadnie grupka potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat tyczy się wyłącznie 8 i 9 części M&M, ale muszę to napisać: osobiście uważam, że najlepszą częścią serii była 6. Chyba największy świat, najwięcej questów (przy czym część naprawdę trudna - trzeba było ruszyć mózgownicą :) ), ale szkoda, że nie było wtedy np. ruchu w czasie walki w turach :( Dopiero na 2-gim miejscu jest u mnie 8 - za zmianę klimatu na bardziej mroczny :P 3 m-ce wspólnie zajmuje 7 i 9 ze wskazaniem na 7. Szkoda tylko, że nie doczekaliśmy się 10 jubileuszowej części serii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie :P
Przedkładać 8 nad 7 i porównywać siódemkę do dziewiątki... nieładnie ;P :)

Moim zdaniem najlepsza jest 7, potem 5, 6, 8, 4, 3, 1, 2, 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 14:42, SmoQ napisał:

Problem z Might and Magic VIII; moze mi ktos wyslac dokladne przepisy na czarne eliksiry???

Hmmm czarne eliksiry można również zakupić w zalanym mieście minotaurów, to jest chyba jedyne miejsce gdzie je sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:56, juzio07 napisał:

mam problem z M&M 7. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak pokonać smoka??

Którego?

Wromthraxa bez serca, czy smoka ze szmaragdowej wyspy???

Jeśli tego z wyspy, to wcale nie musisz tego robić... Wystarczy przebiec przez jaskinię, tak dokolusia i zebraćquest itemy ;)

Gorzej z błękitnym smokiem, Wromthraxem, jego trzeba zabić bo to jest quest promocji na krzyżowca... Tak czy inaczej najlepszym sposobem jest bieganie dookoła smoka, czekanie aż on zionie, odwracanie się, strzelanie i dalszy bieg dookoła niego :) Da się wygrać bez straty życia, tylko trzeba często sejwować.

Dobrze jest jeśli cała drużyna może korzystać z łuku, przydają się też różdżki... Powinieneś mieć różdżkę kul ognia od Pana Malvika ze Szmaragdowej Wyspy (stoi przy gildiach, składa ci ofertę, którą możesz jednak odrzucić). Łucznictwa może się nauczyć każdy, w zbrojowni. Problem może być niestety ze zdobyciem łuków. Czasami nie starcza dla 4 osób i trzeba metodą save, load doprowadzić do ich pojawienia się w sklepie.

Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I JA MAM PROBLEM ;''(

A raczej 2 =D

1) W 9 po wykonaniu wszystkiego dostaje zlecenie od tej Babci, aby zaniesc jednego z wygranych miskow jej corce. Ale gdzie ja moge znalezc?? przeszukalem prawie ze wszystko a jej nigdzie nie ma a ta Babcia nie chce mi powiedizec gdzie moge ja znalezc ;''(. Wie moze kto gdzie sie schowala jedza jedna??

Ostatnio gralem w to 1,5 roku temu ale jesli powie mi ktos gdzie ona jest to zaczne od poczatku.

2) Jak moge przemienic jednego z bohaterow w Lisza?? zdobylem juz wszystkie przedmioty ktore byly mi do tego potrzebne oraz otrzymalem zgode od jednego z kolesi, czy cos tam co bylo mi potzrebne innego. Nie wiem gdzie mam wykonac te przemiane, podobno jest jakas kuchnia i sala przemian, z kuchni wziolem wszystko razem z przepisem ale nie wiem jak zrobic aby przemienic bohatera w lisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Ta córka stoi przy jednej z bram Thronheimu (chyba nie pamiętam dokładnie nazwy) tego miasta z Zimną Kirą. Stoi ona poza miastem.

2) Tej przemiany dokonuje się w labolatorium licha w Yorwick. Kuchnia jest na pierwszym piętrze, tam w kociołku masz uważyć wszystko, następnie podgrzać na palniku. Na samym dole masz maszynę, wchodzisz na jej pięterko, przestawiasz dźwignię, maszyna się uruchamia. Wypijasz eliksir tą postacią jaką chcesz się przemienić, i wchodzisz do jedynej pozostałej w całości kabiny. Przestawiasz dźwignię i jesteś lichem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:56, juzio07 napisał:

mam problem z M&M 7. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak pokonać smoka??


Po prostu go zabij. Jeżeli nie możesz, to wróc kiedy będziesz silniejszy (kilka poziomów wyżej). Smoki wydają się niezniszczalne, ale po osiągnięciu pewnego poziomu można je wykańczać jeden po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 14:01, sfor napisał:

> mam problem z M&M 7. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak pokonać smoka??

Po prostu go zabij. Jeżeli nie możesz, to wróc
kiedy będziesz silniejszy (kilka poziomów wyżej). Smoki wydają się niezniszczalne, ale po osiągnięciu pewnego poziomu można
je wykańczać jeden po drugim.

Każdego smoka da się wykończyć na 1 poziomie, 1 postacią ;P
W sposób opisany wyżej przeze mnie

Jeśli chodzi o tego na szmaragdowej wyspie to ostrzegam że nie można już tam później wrócić... Jak tylko wypłyniesz, odbierzesz sobie możliwość eksploracji tamtego obszaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 16:46, PolishWerewolf napisał:

Ehh, najpierw się pytałeś jak ustawić, teraz pytasz w co trafić.... Z kryształu strzelasz promieniem, a masz trafić w drzwi
tak, żeby Ci się otworzyły. Tylko uważaj bo jak to zrobisz to Cie napadnie grupka potworów.

to poco jest w takim razie ten kryształ pszy tyh drugih dzwiah?[ a potworami sie niemartwie bo jakos to tak sie stało ale mam mozliwosc nieograniczonom uzywania interwencji boguw]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie masz trafić w ten drugi kryształ, ten przy drzwiach. Promień będzie przechodził przez kryształ i trafiał w drzwi.

Mówiłem że odpala się promień pierwszym kryształem.

Aha, radzę pisać w np. Wordzie lub jakimkolwiek innym programem sprawdzającym pisownię, a dopiero potem tutaj wklejać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 14:01, sfor napisał:

> mam problem z M&M 7. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak pokonać smoka??

Po prostu go zabij. Jeżeli nie możesz, to wróc
kiedy będziesz silniejszy (kilka poziomów wyżej). Smoki wydają się niezniszczalne, ale po osiągnięciu pewnego poziomu można
je wykańczać jeden po drugim.


A na którym poziomie zacząć próbować. Jestem na razie na początku gry i wolałbym wiedzieć kiedy wejść do tej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 10:53, Hopeless napisał:

A ja dla odmiany mam pytanko dot. problemów technicznych z m&m7 i większością gier uruchomionych pod Win XP w trybie zgodności
z ''95 w ogóle:
Dźwięk tnie się i przerywa. Zmniejszenie (a także nawet wyłączenie) akceleracji dźwięku w panelu dxdiag
nie pomaga, a jedynie zmniejsza skalę występowania tego jakkolwiek irytującego błędu. Problem ten, oprócz M&M7, dostrzegłem
także w LoK: Blood Omen 2 i LoK: Soul Reaver 2. Sterowników do karty dźwiękowej ściągnąć nie da rady, gdyż mój sprzęt dźwiękowy
to jakieś niepodpisane ,,cuś" zintegrowane z płytą główną. Tak więc, jeśli ktoś może mi pomóc, to byłbym wdzięczny.


Też mam taki problem tylko nie pamiętam czy w 7 czy w 8...początkowo myślałem że to wina płyty ale...muzyka która sie zacinała podczas gry jest normalnie odczytywana na odtwarzaczu CD..z tego co pamiętam po przełożeniu jej przypadkowo do czytnika DVD w kompie wszystko zaczęło grać normalnie...więc może to wina czytnika lub nagrywarji cd (na takiej występował u mnie ten błąd)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować