Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj Tanio - nie przepłacaj i baw się dobrze #8

15 postów w tym temacie

gram.pl

Raz jeszcze zachęcamy Was do wzięcia udziału w podróży po strefie, w której znajdują się wyłącznie najlepsze gry dostępne po najniższej cenie. Tym razem przygotowaliśmy coś dla fanów antyterrorystów, kurzu spod kół i zagadek kryminalnych.

Przeczytaj cały tekst "Graj Tanio - nie przepłacaj i baw się dobrze #8" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie może skusze na swata (choć jak bym miał jakąś grę kupować z extra klasyki to juz prędzej f.e.a.r.) Toce mam z supersellera dla tego jej nie kupie ale gdy bym jej nie miał to bym ja na bank kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nic dla mnie. Za samochodówkami nie przepadam, więc ToCi na pewno nie kupię. W przygodówki raczej też nie gram zbyt często, dlatego Anioł Śmierci odpada (poza tym mam jeszcze Undercover, Runaway 2 i The Sleeping Dragon z CDA nie ruszone). Pozostaje jeszcze SWAT z dodatkiem. Ten gatunek gier akurat lubię, ale raczej nie skorzystam z oferty - są inne taktyczne shootery, które przyciągają mnie dużo bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale patrzcie... cd projekt ciagle odswieza swoje hity z kolekcji gier... ledo sie nie obrócisz a tu już nowe gry... a cenega? Co raz mniej zaczynam ja lubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś korciło mnie aby kupić SWAT, ale już mnie nie korci. W tej grze jest spokój. Nie wolno zabić bandytów. Mam toca 2 i to mi wystarczy, a za przygodówkami nie przepadam. Mam kilka z CD ACTION. Jak będzie TimeShift to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej z tych gier nie mam w swojej kolekcji , SWAT 4 nigdy mnie nie interesował , ToCA Race Driver 3 to najsłabsza część całej serii , wolę sobie pograć w o wiele lepszą drugą część , natomiast Broken Sword: Anioł Śmierci to przygodówka , a ja za przygodówkami nie przepadam (z drobnymi wyjątkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować