Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrath of the Lich King - pokaz intra w Lipsku

23 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Blizzard ujawnił, że obecni na lipskich targach Games Convention będą mogli uczestniczyć w premierowym pokazie intra do drugiego dodatku do WoW-a - Wrath of the Lich King. Filmik zostanie zaprezentowany już w czwartek, o 13. Nie wiadomo, co konkretnie przedstawi, ale pewne środowisko wywiera w tym względzie na studio dużą presję...

Przeczytaj cały tekst "Wrath of the Lich King - pokaz intra w Lipsku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gnomy to tka niefabularna , neilkimatyczna i niefunkcjonalna rasa ( i wgle brzydka ;p) że im mniej tym lepiej...
Boje sie że jak wejdzie WotlK to bedzie zasyp Taurenów i Gnomów DK...( Co jest zaje***cie klimatyczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym. Pracownikom Blizza zdaje się podobać pomysł zamieszek wśród gnomów i zbudowanie przez nich machiny, która będzie siać zniszczenie wśród innych :P New Event open? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 12:03, Pile napisał:

Może okaże się że Arthas to naprawdę gnom!! :D


Raczej nie, bo w wersji BETA jest większy od Draenei ;)

A tak na serio - oni będą to cały czas powtarzać czy tylko jeden pokaz? Bo ja to dopiero 22 jadę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...Gniewu Liszego Króla...
Argh, nie lepiej po prostu ''Gniew Króla Lisza''? ;)

Z chęcią pograłbym w ''nowego'' WoW''a. Co prawda mam niejedną, maksymalnie rozwiniętą postać, ale niestety doskwiera brak czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach... gnomy.... coś słyszałem o tych stworkach;PPP
kolejna zabawka dla fanów mmo, a ja jestem nieszczęśliwy, bo dawno w WoW nie grałem... chlip chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:44, Darkon12 napisał:

Gnomy to tka niefabularna , neilkimatyczna i niefunkcjonalna rasa ( i wgle brzydka ;p)
że im mniej tym lepiej...
Boje sie że jak wejdzie WotlK to bedzie zasyp Taurenów i Gnomów DK...( Co jest zaje***cie
klimatyczne)

stfu, wara mi od gnomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować