Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy gry z serii TopSeller cz.2

12 postów w tym temacie

:] Takie nawet nawet te gry. :D
Ale ja dzisiaj zamówiłem sobie GTA trylogia i GTA vice city :D
Mam ochotę pograć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego do newsa dodany jest link do recenzji DoW:Soulstorm, skoro dodatku tego nie ma w Antologii?
Jest dostępny w Uniwersum Dawn of War (który nota bene muszę nabyć :P).

Chyba, że link dodano aby poinformować, że Antologia nie zawiera wszystkich dodatków - ale takiej informacji nie zawarto w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak wg po co dajecie po raz kolejny te informacje?
A dodatku Soulstorm z pewnoscia nie ma bo skoro kosztuje 6 dych w sklepie juz by mial trafic do topsellera i to nie pojedyncza tylko ze swoimi ,,bracmi" ? Nie sadze... gdy by odrazu dali zdjecie pudełka nie bylo by tych pytan czy ten dodatek jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam już podstawkę The Settlers II: 10-lecie wraz z dodatkiem Wikingowie z XKH i zadowolony jestem z tego zakupu , zdecydowanie najlepsza część Settlers-ów w jaką grałem. Szkoda tylko że gra ta nie wciąga na dłużej , najlepiej grać w małych dziennych dawkach. A co do Warhammer 40,000: Dawn of War to też mam podstawkę i dodatek Dark Crusade z XKN i uważam że jest to całkiem porządna strategia , ale pomimo tego że mi się podoba nie mam zamiaru kupować ani Winter Assault , ani Soulstorm , ponieważ dodatki te wprowadzają zbyt mało poważnych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani Warhammer ani The Settlers nie skuszą mnie tym i innym razem. Mnie strategie (turówki, nieturówki - wszystkie) kompletnie nie podchodzą pod gust. Ostatnim RTS''em w którego grałam był Warcraft III: Regin of Chaos i od tej pory nie spodobała mi się żadna gra tego typu, więc mimo że wielokrotnie zachwalano Warhammera i Settlersów - ja sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować