Zaloguj się, aby obserwować  
Czlowiek_Drzwi

Mam pryszcze!

14 postów w tym temacie

Wytnij sobie te kawałki skóry, na których masz pryszcze. Doda Ci to uroku. Albo najlepiej całą twarz i zastąp dębowymi, antywłamaniowymi drzwiami, to nie dość, że już się przestaniesz odzywać (nareszcie!), to jeszcze mucha Ci nie wpadnie.

P.S Odpowiedź tak głupia, jak jego tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 20:47, Człowiek Drzwi napisał:

Co mam zrobić by się ich pozbyć!


ehh idz do dermatologa. Przepisze ci pewnie taka smierdzzaca maz. tez mam takowy problem ale ja to po prostu zlewam :P najgorsze mam juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! To jest poważny problem większości z nastolatków. Pokazujecie tylko swoją niedojrzałość. Sam miałem takowy problem. Polecam wizytę u dermatologa i solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:27, ja33no napisał:

Ludzie! To jest poważny problem większości z nastolatków. Sam miałem takowy problem. Polecam wizytę u dermatologa i solarium.

Wiadomo że poważny ale bez przesady ;p, to jest strona związana z tematami o grach! a nie o czyiś problemach że ktoś ma zatkane zatoki czy ma też pryszcze albo kompleksy... -,- inni forumowicze może tego nie chcą czytać! bo to jest ochydne, z takimi pytaniami to do rodziców się idzie! a nie spami po forach takimi badziewnymi pytaniami T_T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:34, Harpagan napisał:

Wiadomo że poważny ale bez przesady ;p, to jest strona związana z tematami o grach!


Nie tylko.

Dnia 19.08.2008 o 21:34, Harpagan napisał:

-,- inni forumowicze może tego nie chcą czytać! bo to jest ochydne


A kto im każe ? Ohydne ...

Dnia 19.08.2008 o 21:34, Harpagan napisał:

to do rodziców się idzie! a nie spami po forach takimi badziewnymi pytaniami T_T.


Były gorsze tematy, zapewniam.

A co do tematu - ja kupiłem w aptece jakieś roztwory czegośtam ( zapytać aptekarza/aptekarkę ). Działa i to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować