Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Generals 2 w drodze?

31 postów w tym temacie

@Ziembus - tak właśnie zauważyłem , muzyczka z nacji USA leci ^^ , aż mi się wierzyć nie chciało...

Faktycznie, generals to jest jedno z najlepszych rts jakie grałem , i chyba najlepsza gra EA moim zdaniem...lecz widać jak EA jest ... nie kompetentą firmą... W dodatku do Zero Hour występuje błąd z tzw Put Finderem komputera, przez co gra z paroma przeciwnikami komputerowymi nawet na dzisiejszych super mocnych kompach może się zakończyć lekkim pokazem slajdów (10 fpsów?), Mój Intel dual core 2,8 ghz, przy 7 przeciwnikach komputerowych, kiedy są rozbudowani , pod koniec gry mam 2 fpsy -_-
EA oczywiście tego nie naprawiło od 2003 roku bo po co... Czytałem że potrzeba 4 ghz procesora żeby dało się NORMALNIE grać tak z 5 przeciwnikami... poprostu bez komentarza...

Byłbym bardzo zadowolony z Generals 2 ,pod warunkiem że by nie miał takich błędów jakie wymieniłem wyżej -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile fakt rejestracji domeny jest bardzo podejrzany ;), to już klucz do bety żadną poszlaką nie jest - przecież w laboratoriach ;) EA powstaje FPS osadzony w świecie Kane''a i s-ki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Electronic Arts szaleje i to w pełnym znaczeniu tego słowa , przecież dopiero co wyszedł dodatek Gniew Kane''a do Command & Conquer 3 , lada moment będą miały swoje premiery Command & Conquer: Red Alert 3 oraz Tiberium , a wychodzi na to że już niedługo EA oficjalnie zapowie Generals 2. Ja rozumiem że fani mogą być wniebowzięci , ale czy to nie lekka przesada robić aż cztery gry jednocześnie oparte na tym samym uniwersum C&C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generals ,to moim zdaniem,najlepsza częśc serii.W ogóle prawie nie ma lepszego rtsa.Generals 2,to świetny pomysł.Pozostaje wierzyć,że powstanie dobra gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plotka, ale chyba jednak okaże się niebawem faktem!

Rejestracja domeny generals2.com przez EA może wskazywać, że firma ta ma w planach / pracuje już nad tym projektem. Owszem, to tylko domena, no ale jednak jakaś aluzja, hipoteza na temat tej gry powstają ;-) Ja w sumie nie byłbym zaskoczony, gdybyśmy niedługo dostali informację o tym, że rozpoczęły się prace na drugą częścią Generals. Wydana pierwsza część w 2003 roku zostało bardzo ciepło przyjęta przez graczy oraz serwisy branżowe. Cóż, pora czekać na rozwój tej sprawy, oby zmierzał on w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę i się z tej informacji całkiem cieszę, bo miała ona swój klimat - podobnie zresztą jak każda gra z serii C&C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre czasy jak lubiałem RTSy się przypominają.

A właśnie chyba przez gena przestałem lubić RTSy bo dostawałem baty na multi za każdym razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Generalsa ...
Na mojej liście RTS''ów jest na czwartym miejscu :P
1.StarCraft
2.WarCraft
3.Age of Empires
4.C&C:G
5.heroes of annihilated empires
6.Armies of Exiego
7.Knights and Merchants
8.C&C3
9.Settlers 3
10.Dawn of War
...
...
99. Reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo by świetnie gdyby Generals 2 Powstało.
Jest to na pewno dobra strategia.
Moje Top 10 RTS-ow:
1.TOTAL ANNIHILATION !
2.StarCraft
3.WarCraft
4.C&C ( Wszystkie RTSy z tej seri)
5.DUNE 2!!


....tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować