Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: The Sims 3 w lutym

27 postów w tym temacie

Tylko na PC bo nie martwią się piractwem. Większość kupujących to płeć piękna więc rynek na tym będzie, żył dopóki ktoś nie połapie się, że to wszystko opiera się na jednym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokie C? no bez przesady, ja bym się nie poskarżył gdybym wchodząc w lutym na jakiś serwis o grach ujrzał news z serii "Dziś premiera the sims 3". No ale rzetelność to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Simsy wychodzą w lutym. Do tego czasu EA planuje wydać jeszcze 3629 dodatków do Sims 2. Także po premierze Sims 3 Will Wright zapowiedział wsparcie dla Sims 2 w postaci 295 dodatków. A tak na serio to spodziewałem się większej rewolucji w postaci The Sims 3. No ale z drugiej strony otwartego świata nie można wprowadzić ot tak w byle jakim dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:27, ibisz napisał:

Simsy wychodzą w lutym. Do tego czasu EA planuje wydać jeszcze 3629 dodatków do Sims


Co do tego punktu to się nie zgodze... Więcej dodatków do The Sims 2 ma nie być, ale za to pewnie jeszcze będzie 1.000.000 bezsensownych akcesoriów z ubraniami i mebelkami... ;P

Żeby ten cały świat wprowadzić w podstawową wersję to nie wiem ile czasu, by to zajęło, a i tak pewnie nie wszystkoby zostało wprowadzone, bo się tak nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to co, czekamy na kolejną wersję dodatku balanga, randka, wakacje i zwierzaki? Ja się ludziom naprawdę dziwię że są tak głupi by kupić drugi raz to samo, co w teorii powinno być w grze od początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Trzeba mieć łeb na karku żeby zrobić grę która totalnie nie ma sensu i tak się sprzedaje :) I nadal jestem zdumiony stworzeniem takiej gry bo małe dziewczynki nie bawią się już w mamę i tatę na dworze tylko zakładają swoją wirtualna rodzinkę która nigdy nie kopnie w kalendarz (no chyba ze cos się zmieniło od jedynki pod tym względem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świecie pewne są trzy rzeczy: śmierć, podatki i nowe Simsy xD
A tak na poważnie, to nie grałam w żadną grę, która by mnie tak nudziła jak The Sims 2. Nie rozumiem, co takiego ludzie widzą w komputerowych ludzikach? Dla mnie takie gry są kompletnie nie wciągające. A podpis pod screenem świetny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:32, Dawidoskar napisał:

Co do tego punktu to się nie zgodze... Więcej dodatków do The Sims 2 ma nie być, ale
za to pewnie jeszcze będzie 1.000.000 bezsensownych akcesoriów z ubraniami i mebelkami...
;P

To była ironia ;P

Dnia 20.08.2008 o 10:32, Dawidoskar napisał:

Żeby ten cały świat wprowadzić w podstawową wersję to nie wiem ile czasu, by to zajęło,
a i tak pewnie nie wszystkoby zostało wprowadzone, bo się tak nie da...

Masz rację, ale mimo wszystko po kolejnej części spodziewałbym się czegoś więcej niż podrasowanego silnika i otwartego świata. IMO większą rewolucją w serii było wprowadzenie simów w trójwymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 11:12, Gniewny1j napisał:

zakładają swoją wirtualna rodzinkę która nigdy nie kopnie
w kalendarz (no chyba ze cos się zmieniło od jedynki pod tym względem).


zmieniło się :P w dwójce się rodzili, dorastali, starzeli i umierali :P pełen luks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez... a to się w ogóle ma różnić od "2"? Czy jedyna zmiana to cyferka przy tytule? Imho jedyne dobre simsy to pierwsza część...

Odnośnie screena, no na pewno przerażeni są tym co widzą w tv, szczególnie że jeden sims się patrzy wyżej, a pozostałe na niego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma być screen z 3? Grafika zupełnie tak sama jak w 2 i jak widzę animacje też. Poza tym w poprzednich częściach nie było elementów RPG? A rozwijanie umiejętności sima?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:58, MisioKGB napisał:

> O może zdążę kupić to kuzynce na urodziny.

A co ? nie dożyje ? ; o


Nie o to chodzi, podali tylko, że w lutym będzie premiera, a ona ma urodziny 16 lutego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 14:09, Sashion napisał:

> > O może zdążę kupić to kuzynce na urodziny.
>
> A co ? nie dożyje ? ; o

Nie o to chodzi, podali tylko, że w lutym będzie premiera, a ona ma urodziny 16 lutego
:P

To Cię zmartwię, bo na razie wiadomo, że premiera będzie 20 lutego 2009 - dada pochodzi z oficjalnej strony gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować