Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GC 08: Demo FIFY 09 już we wrześniu

12 postów w tym temacie

pepsi

11 września na PSN i XBL zadebiutuje wersja demonstracyjna gry FIFA 09. Dzień później będą ją mogli ściągnąć także pecetowcy. Żadnych szczegółów na temat zawartości tego pliku na razie nie ujawniono, jednak można spodziewać się dość standardowego kształtu dema.

Przeczytaj cały tekst "GC 08: Demo FIFY 09 już we wrześniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło ze strony producentów, że demo wypuścili...
Na screenie gra wygląda oszałamiająco w porównaniu do poprzednich części.
Mam nadzieje, że będzie to przełom swego rodzaju, jak to wcześniej zapowiadano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa 08 na PC naprawdę była do dupy... :P Ale kiedy zagrałem w demko Fify 08 na Xboxsie 360 to okazała się ona zupełnie inną grą. Spodobała mi się nawet bardziej niż PES 08!!! To dla tego, że PCtowcy dostali wersję z PS2 zamiast tej z konsol nowej generacji :P. W tym roku zamiast PES-a kupuje Fife 09 na X360. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na demko, niestety to jest screen z konsoli, a screeny z PC już tak fajnie nie wyglądają :/ Na screenach z PC wygląda jak odpicowana FIFA 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie :D Nie mogę się już doczekać aż wypróbuję demo FIFY 09 ^^ Potem tylko jakoś przetrwać do 3 października i można iść do sklepu i kupić pełną wersję. O ile premiera się nie przesunie, ale w przypadku FIF chyba nie było takich wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 10:50, Michael1v5 napisał:

screen screenem, ale i tak pcotwa wersja będzie o wieeeele słabsza od tej z ps3 i x''a360-,-
PCy dostaną pewnie wersje z ps2 i tyle, tak samo było z fifą 08;)


Po takich wypowiedziach widać kto śledzi na bieżąco informacje dotyczące FIFA 09 PC, a kto nie śledzi i wygaduje głupoty. Przypomnę tylko, że silnik graficzny dla PC został zbudowany od początku i prezentuje się tak samo (jeśli nie lepiej) graficznie jak wersje konsolowe. EA zdało sobie sprawę, że zaniedbało PC i wyciągnęło wnioski. Koniec konwersji PS2 od tej pory PC będzie miał własną FIFĘ.
Demko pobiorę (albo dadzą w CDA) i jeśli mi się spodoba kupię na bank. Bo z FIFĄ 02-08 było tak, że demo pokazywało jedno: NIE WARTA CZASU I PIENIĘDZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wachlarz 32 efektownych trików

eeee... wielkim fanem pilki nie jestem, czasem ogladam mecze jak na jakis trafie (rozne ligi) i z tego co wiem i widze pilkarze nie robia tricka za trickiem tylko glownie biegaja... takie dodawanie trickow "na sile" przyciagnie mlodych graczy - bo to ladnie wyglada... zreszta robienie tricku za trickiem jest nienaturalne, czasem jakis zwod i gra sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt trafna ta data premiery wersji demonstracyjnej FIFY 09. Tym bardziej że EA Sports to przecież Amerykański producent , więc tym bardziej dziwie się że demo zadebiutuje w rocznicą ataków terrorystycznych. Ja wiem że FIFA i terroryzm ma niewiele z sobą wspólnego , ale dla zwykłej przyzwoitości data powinna być inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok szkolny się zbliża wielkimi krokami, a pozycji do zagrania co raz więcej ;-)

Z chęcią wypróbuję nową Fife. Demo raczej na pewno ściągnę, bo będę chciał zobaczyć, czy rzeczywiście EA wzięło się do roboty z tą serią i znacząco ją poprawiło. Tak zresztą było zapowiadane - twórcy obiecywali, że gra będzie znacznie lepsza. Ciekawe jak to wyjdzie w praniu - osobiście chciałbym, aby było lepiej, ale niestety, po tym co ostatnio robi EA nie mam zbyt dobrej opinii na temat ich tasiemcowych serii. Czy szykuje się godna konkurencja dla nowego PESa? To się okaże dopiero we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyznam się bez bicia, nie czytam newsów związanych z fifą 09. No jak będzie to zobaczymy, demo ściągnę by po prosty się przekonać czy EA można znowu zaufać:) a mój post miał wyrazić ogólny brak zaufania do nich po fifie 4,5,6,7,8. Dlatego cały czas męczę pesa. No ale fifa na ps3 mi się podobała np:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować